Sluchatka - spunty do 1500sk

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod meffisto 3. 2. 2008 01:08

Cafte,

Daju sa zohnat kvalitnejsie sluchatka - do 1500sk ako su SENNHEISER CX 300 ?
Chcel by som to pichnut do iPod classic.
- v mnohych diskusiach ludia kritizuju ich nevyrazne basy, ale na basoch az tak nezalezi, skor mi ide o celkove vyvazenie a kvalitnu reprodukciu.
presiel som si aj stranky http://headphonereviews.org/ a vyzeraju to byt slusne investovane peniaze.

Kedze vyvoj sluchadiel vobec nesledujem uvitam kazdu radu.

Vdaka za pomoc vo vybere.
meffisto
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 3. 2. 2008 02:25

Treba SONY MDR-EX71SL/B nebo MDR-EX85LP, mrkni tady na forum najdes tu desitky podobnych dotazu.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 3. 2. 2008 11:03

Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 3. 2. 2008 11:13

Slawall: sam si je uz doporucil.
Jeste mozna spunty od AKG.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 3. 2. 2008 11:15

:-D aa ja to totiz ani necet... :oops: jenom nadpis...ale tak aspon ot nasvedcuje tomu ze by si je mel koupit:)
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 3. 2. 2008 11:26

Se stava :wink:
Osobne bych rekl ty Sony EX, ale neslysel jsem jine nez tyhle. :oops:
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fernetik 3. 2. 2008 11:33

v tejto cenovej by som sa tiez rozhodol pre EX85.. hraju lepsie ako CX300
**Naco si nepamatam to sa nestalo**
Core2Duo E6400@3,6GHZ
Corsair 2x1024MB DDRII 1066MHZ
GeForce GTX280 1GB

Cowon D2 4GB black(fw 3.57)+ Kingston SD 2GB + Sennheiser PX100 + Etymotic ER6i Black
fernetik
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod meffisto 3. 2. 2008 12:17

mno, vyzera to ze sme skoncili klasicky :

CX300 vs EX85 :)
co som sa dozvedel, tak EX85 maju vyraznejsie basy, pricom CX300 su reprodukciou porovnatelne s EX71.
tiez som v jednom teste cital, ze sony zneju celkovo lepsie s walkmanom a sennheiser s iPodmi.

po vasich radach a prebrowsovani diskusii sa priklanam viac k EX85
meffisto
Junior

Odeslat příspěvekod Slawall 3. 2. 2008 12:56

no ja jsem nesylsel ani jedny:-P ale tak precti si nejake recenze a rozhodni se podle toho treba...ktere maji lepi basy vysky stredy...a podle toho jeslit mas radsi vice basu treba tak se rozhodni
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carabei 3. 2. 2008 13:00

Slawall: tak proc radis, kdyz si neslysel ani jedny? je pravda ze z recenzi se toho dozvis hodne, ale vlastni zkusenost je vlastni zkusenost :wink:
source: Cowon D2, Macbook Pro Retina, iPhone 5, Fiio X3
phones: q-JAYS, c-JAYS, Apple IEM, Sennheiser IE8, Sennheiser HD-25, Etymotic HF5
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 3. 2. 2008 13:05

Tak jedna vec je radit podle toho, co se clovek docetl. Druha je zkusenost.
A je tu mnoho lidi, co radi z toho, co se docetli, vcetne mne. Ale je dobre to dodat do prizpevku...
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 3. 2. 2008 13:18

tak jen par lidi ma tu moznost testovat skoro vsechny sluchatka sveta, takze nevidim duvod proc bych nemohl radit:) pri vyberu sluchatek jsem se taky orientoval podle recenzi...a kdyby mohli radit jen ti co maji naposlouchano ''milion'' sluchatek, tak tu pise ani ne polovina lidi...
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 3. 2. 2008 13:23

Jasny, tohle je sakra pravda...
A slysel jste uz nekdo ty j-Jays bo ty nejlevnejsi Denony? Taky jsou v tyhle cenovy relaci.Docela me lakaji... :wink:
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod heroe 3. 2. 2008 14:42

mám j-jays, sice sem si musel zvyknout, ale teď už se mi zdaj v pohodě; na můj vkus byly přebasovaný a měly takovej jakoby zastřenej zvuk, ale po dvou dvou tejdnech poslechu jsem celkem spokojenej (eq sem nastavil na trebble boost.. sice sem za ty prachy čekal víc, ale co nadělám.. ono to taky bude tim iPodem Classic, ke kterýmu je mám.. nachvíli jsem vyzkoušel kámošovu mp3 sony za 1500,- a zvuk se mi zdál ohodně lepší :lol:
heroe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 3. 2. 2008 16:11

J-Jays prebasovane? Hm... A ake sluchatka si mal predtym s ktorymi by sa dali porovnat, aspon na utvorenie ako takej predstavy... By som rad vedel ze ci su este basovejsie ako napriklad EX85, alebo ako su na tom v porovnani s EX71... Heh, tak ja som odporcom iPodu, hlavne co sa zvuku tyka je to pre mna priemer, takze toto ma v tom len utvrdzuje ze prehravace znaciek ako Sony su zvukovu lepsie...
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků