Kde na Slovensku reklamovat sluchatka KOSS?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod THeBaNDiT 17. 5. 2006 17:29

benco píše:2THeBaNDiT: neskoro :P


ja viem, ale chcelo sa mi z danych informacii urobit pekny prispevok, aby kazdy, koho to zaujima, mal to rovno pod nosom a uz iba cital :-B

Ja mam KOSS Spark Plug, okrem vybornej povesti ohladom zvuku ma zlakala aj ta dozivotna zaruka :mrgreen:

Po kazdej stranke si ich velmi chvalim...
zive: HP Envy x360 Conv. 13" (Ryzen5 4500U, RAM 8GB, GF AMD Radeon)
digiarena: Nikon D5000 + 18-105mm DX VR + 55-300 DX VRII + SB-700
avmania: Samsung QE55Q80T + Nvidia Shield TV 2017 + ONKYO TX-NR414 + Jamo S426 HCS3
mobilmania: Samsung Galaxy S22U
THeBaNDiT
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod benco 17. 5. 2006 19:26

2cache: no s tymi cenami si dovolim nesuhlasit. pretoze ja som si kupil KOSS za 180KC kvoli tomu ze boli najlacnejsie co tam mali v obchode a tiez mam na ne dozivotnu zaruku. Ale ked mi to predavac hovoril tak sa smial :D
LOCK LOCK LOCK :o
benco
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metla23 17. 5. 2006 19:31

benco píše:2cache: no s tymi cenami si dovolim nesuhlasit. pretoze ja som si kupil KOSS za 180KC kvoli tomu ze boli najlacnejsie co tam mali v obchode a tiez mam na ne dozivotnu zaruku. Ale ked mi to predavac hovoril tak sa smial :D


Chcel by som počuť KOSS za 180 KC :-/
Moje KOSS GT 5 stály 2500.- a hrajú ako prasa ale KOSS za 180.-?
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 17. 5. 2006 19:52

Tady není co počuvať, Kossy za 180,- nebudo hrát líp než jiná sluchátka za 180,- :)
Koss podle mně není nějaká bůhvíjaká firma, jejich úspěch je založen na Koss Porta Pro (které mám už osm let :) ) a doživotní záruce...
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JIV 17. 5. 2006 20:04

ja mam nejake sportove za 1600 a som spokojny, nesom audiofyl a vyhovuju :))
JIV
Junior

Odeslat příspěvekod metla23 17. 5. 2006 20:23

Narcissus píše:
Koss podle mně není nějaká bůhvíjaká firma
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod THeBaNDiT 17. 5. 2006 21:08

benco píše:2cache: no s tymi cenami si dovolim nesuhlasit. pretoze ja som si kupil KOSS za 180KC kvoli tomu ze boli najlacnejsie co tam mali v obchode a tiez mam na ne dozivotnu zaruku. Ale ked mi to predavac hovoril tak sa smial :D


ak kupovat KOSS, tak tu rozhodne plati, cim drahsie, tym lepsie (z pohladu dozivotnej zaruky)

Predsa len u nas je ten poplatok 200Sk a ak by som si kupil sluchadla za 180Kc (=cca234Sk), tak neviem, ci nie je vyhodnejsie namiesto uplatnenia dozivotnej zaruky skocit si do obchodu a kupit take iste nove...

Zato ak podupem (rozumej nejako vlastnou vinou poskodim) sluchadla za 2500Sk, tak oprava za 200Sk je vlastne za hubicku :wink:
zive: HP Envy x360 Conv. 13" (Ryzen5 4500U, RAM 8GB, GF AMD Radeon)
digiarena: Nikon D5000 + 18-105mm DX VR + 55-300 DX VRII + SB-700
avmania: Samsung QE55Q80T + Nvidia Shield TV 2017 + ONKYO TX-NR414 + Jamo S426 HCS3
mobilmania: Samsung Galaxy S22U
THeBaNDiT
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 17. 5. 2006 21:32

No tak.. Koss a špička to bych netvrdil, ale aké bych netvrdil, že dělají špatná sluchátka. A opravdu se tato firma proslavila především díky Portam Pro a o těch mohu směle tvrdit, že jsou ve své cenové kategorii na velmi dobré úrovni, ne-li nejlepší, ale to samozřejmě záleží na tom, jak má kdo "nastavené" uši. Vlastnil jsem dřív P/15 (pecky) a ty měly také celkem dobrou úroveň, ale v této kategorii bych asi nějaké lepší, např. od Sennheiseru pořídil, jenže.. Doživotní záruka.. Ta podle mě sluchátka Koss prodává, samozřejmě spolu s určitým renomé. Ale pokud bych se měl ve vyší cenové kategorii rozhodnout, jestli koupit Senny, či Koss a Koss neměly doživotní záruku, koupím Sennheisery.
Naposledy upravil Jersey II. dne 2. 1. 2007 13:17, celkově upraveno 1
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod benco 17. 5. 2006 21:49

Ja som len chcel povedat, ze KOSS robi aj taketo lacne sluchatka. Ja som ich nebral pre kvalitu, ale pre cenu. Potreboval som cosi lacne a mam to :) A co sa tyka kvality zvuku, pocul som porta pro a tie mali akurat poriadne dobre bassy na sluchatka, inac nevidim dovod davat za sluchatka 2000KC :D a za tie prachy si uz kupim napr. od Logitech 2.1 repro a s tym narobim poriadny "rachot" :D
LOCK LOCK LOCK :o
benco
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 18. 5. 2006 09:17

Jojo.. Logitech 2.1 je opravdu rozumné k MP3 přehravači. Třeba takhle do autobusu, metra, atd. asi nejlepší volba :lol: .. Porty se nechaj sehnat za 1300 a to už je vcelku rozumná cena a já když si je prvně nasadil, tak jsem si říkal, že nehrajou až tak, jak jsem čekal. Pak jsem je ale připojil k věži, která má poměrně dobrý zesilovač a náhle jsem změnil názor a nechal jsem se tím zvukem doslova unášet. Záleží totiž co a na čem posloucháte.. :arrow:
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xemiq 2. 1. 2007 13:02

no otvaram zase staru diskuziu,ale haluzi ma to:
To ako poslem sluchatka bez cohokolvek tej firme a oni mi ich opravia.. len tam dam popis zavady a nemusi tam byt ani blocek ani zarucak,hej???
Len sluchatka a popis.. A to mam aku istotu,ze sa mi vratia?
Xemiq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wr41tH 8. 1. 2007 22:45

Mno mna by tiez zaujimalo aku mam zaruku ze sa mi sluchatka vratia ked o tom nemam ziadne potvrdenie ze som ich tam poslal ...

Nemoze sa stat ze mi ich nevratia ? Co potom ?
Wr41tH
Junior

Odeslat příspěvekod pHp 9. 1. 2007 11:40

Pak jsou v zásadě asi 2 možnosti:
1/ zajít do servisu osobně
2/ zajít k odbornému lékaři, protože to je paranoja jak z praku ;)

Prosím nic ve zlým. Taky bych chtěl záruku, že když vylezu ráno z baráku, že mě nepřejede auto!

Jinak samozřejmě pošta má podací lístky.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BugMeNot 25. 11. 2009 10:00

staci tie slulchatka poslat na reklamaciu doporucene a mas doklad o ich zaslani
BugMeNot
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků