m2tech hiFace

Kabely, převodníky, tunery, mikrofony, gramofony

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kosta.stano 9. 6. 2011 13:39

Sú nejaké informácie či sa predávajú tie menej kvalitnejšie verzie alebo už iba tie "poriadne"?
kosta.stano
Junior

Odeslat příspěvekod descent 9. 6. 2011 14:50

Na headphones.cz jsem kupoval já a říkali, že série špatná u nich není.
descent
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kosta.stano 9. 6. 2011 16:47

skorej by ma zaujímalo ako je to u INTER AUDIO s.r.o.
kosta.stano
Junior

Odeslat příspěvekod pHp 16. 6. 2011 18:03

Úplně stejně.
pHp
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod palinoch 1. 10. 2011 07:56

Ahojte, uvazujem nad kupou M2Tech HiFace. Potrebujem radu skusenych. Mam problem a ten je taky, ako prepojit ucinne M2Tech HiFace, ked dlzka od zdroja (PC) ku komponentom je 10m.
palinoch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod descent 1. 10. 2011 11:47

Kvalitní USB prodlužku ;-)
descent
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod palinoch 1. 10. 2011 11:50

Dik descent! Ale nie je 10m USB predlzovacka dlha. Pocul som, ze USB kabel max do 5m koli kvalite zvuku.
palinoch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 2. 10. 2011 00:16

USB kabel má být co nejkratší, tedy v tvém případě by byl lepší dlouhá coax.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod palinoch 2. 10. 2011 07:42

Ok Bína. Mas nejaky tip na koax? Najlepsie hovy pripadne kto robi take to kable DIY. Myslim, ze to bol niekto z ceska, ale meno nepamatam. Aj tu na fore sa spominal.

-- 2. 10. 2011 09:05 --

Este doplim, ze pan Vrana vravel, ze koax na taku dialku uz nema velky zmysel a v tom to pripade je lepsim riesenim optika. Ja by som najlepsie chcel urobit take riesenie, ze by som mal 3m USB - m2tech hiFace - koax 7m alebo 5m podla potreby. Nejake navrhy?
palinoch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stano.stano 2. 10. 2011 08:42

Pytal som sa Tomasa T na tuto istu otazku a bol mi povedany uplny opak - co najkratsi coax a USB "kolko treba". Tak a teraz neviem :)
Uprimne sa mi tato verzia zda logickejsia. Kedze USB predsa nemoze postracat data ale coax na dlhsiu vzdialenost moze byt ruseny.
Ako teda?
Nikon D90, Nikkor AF-S 18-105mm 1:3,5-5,6G ED VR, Nikkor AF-S 70-300mm 1:4,5-5,6G VR, Speedlight SB-900, Manfrotto 190XPROB + hlava 486RC2, Tamrac System 6, Adventure 7, SanDisk Ultra II 4GB, SanDisk Extreme III 2GB
stano.stano
Junior

Odeslat příspěvekod palinoch 2. 10. 2011 08:58

Tak ja som teraz cital, ze standartny USB kabel podla normy moze byt dlhy max 5m. Najlepsie by bolo aby m2tech hiFace bol medziclanok?
palinoch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Hergarok 2. 10. 2011 09:32

USB kabel určitě do 5m (víc jedině s repeaterem). Koaxiál s dobrým budičem může být dlouhý i desítky metrů, nicméne čím kratší tím lépe :pozor
Na 10m vzdálenost bych asi hiface připojil přímo do USB portu PC. Tím, že bude připojen na 5m USB kabel (a pak 5m koax) se asi nic nezlepší.
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nolwendil 2. 10. 2011 22:23

stano.stano píše:Pytal som sa Tomasa T na tuto istu otazku a bol mi povedany uplny opak - co najkratsi coax a USB "kolko treba". Tak a teraz neviem :)
Uprimne sa mi tato verzia zda logickejsia. Kedze USB predsa nemoze postracat data ale coax na dlhsiu vzdialenost moze byt ruseny.
Ako teda?

Tvá úvaha je správná. ;-)
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hergarok 2. 10. 2011 22:42

Nolwendil: čemu budeš víc důvěřovat: 10m USB kabelu, nebo 10m koaxu? Já jsem pro druhou možnost, protože u té první to asi ani nebude fungovat
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nolwendil 3. 10. 2011 12:09

Pokud to přes ten USB kabel pojede, tak není důvod mu nedůvěřovat. Jinak USB kabely by měly být max. 5 metrů. Tím kabelem jde datová komunikace mezi PC a HiFace. Audio data se vytváří až v HiFace a tedy ta část kde chceme minimalizovat rušení je až od HiFace dál. A čím kratší koaxiál, tím lepší.
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka