Mikrofón na spev do 60 Eur

Kabely, převodníky, tunery, mikrofony, gramofony

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 4. 4. 2010 19:04

Ešte síce nemám dobrú zvukovku ( AC97 je taký bullshit, že nie je o čom... ale kúpim nejakú za 50 Eur...), ale už teraz si chcem kúpiť celkom kvalitný ( v danej triede ) mikrofón, aby som si mohol skladať hudbu nie len za pomoci MIDI keyboardu, ale aj za pomoci spevu ( celkom mi to ide ). Preto mám otázku : Vedel by mi niekto poradiť čo najlepší mikrofón do 60 Eur ? A k tomu ešte aj oddôvodnenie, prečo si myslí, že práve ten stojí za to...
PS : Nech nikomu nenapadne niečo také, že mi "ponúkne" ako možnosť nejaký mikrofón za 30 Eur, lebo si je istý, že je dostatočne dobrý a bude mi stačiť... Kebyže hľadám mikrofón do 30 Eur, tak by som takú radu bral... Ale chcem lepší.
Ďakujem za odpovede :-)
Na doma : zvukovka Tascam US 122 MKII + monitory Tascam VL-A5, príručné repráčiky Creative T20 II, slúchadlá SuperLux HD681 EVO
Do postele : KZ ZS5, Clip ZIP (RockBox)
Na zvuk hovoreného slova pri sledovaní YT z mobilu : SE MH1
NOWOCAYN
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 4. 4. 2010 19:29

je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 6. 4. 2010 06:45

Nechcem nikomu pripadať ako nejaký lenivec, ale fakt neviem, ktorému zahraničnému ( anglickému ) obchodu s mikrofónmi ( internetovému ) by som mohol veriť... poradí mi niekto ?
Na doma : zvukovka Tascam US 122 MKII + monitory Tascam VL-A5, príručné repráčiky Creative T20 II, slúchadlá SuperLux HD681 EVO
NOWOCAYN
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 6. 4. 2010 16:06

Firemnímu zastoupení SHURE nevěříš?
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 7. 4. 2010 07:12

to EKKAR : myslel si to tak, či neverím firme Shure v SR ? Čoby nie, ale keď to môžem mať lacnejšie... resp. za taký istý peniaz lepší mikrofón... z Anglicka... Alebo si to myslel inak ? Lebo neviem či som dobre pochopil... :-)
NOWOCAYN
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod karkar 7. 4. 2010 09:47

Celkem levne kvalitni mikrofony jsou na ebay.
Časy jsou zlé, Kamile...
--
Potichu: Atom PC @ Debian->FLAC->Squeezebox Classic->Dispre II v 4->Senn HD 595
Nahlas: Atom PC @ Debian->mp3/FLAC->Squeezebox Classic->M-Audio BX5a
Na ven: Iriver T10FM->Koss Plug
karkar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 7. 4. 2010 18:45

to karkar : ( super foto :D ) Ja viem, že E-bay.... lenže je E-bay taká istota, ako napríklad nay.sk, datart.sk, alebo nejaké "anglickéelektro.co.uk" ? O to ide...aby som sa nemusel ani kúsok báť, že mi mikrofón nedôjde... a aby som nemal vôbec strach ani z toho, či bude skutočne originál, a nie napodobenina...
NOWOCAYN
Mírně pokročilý