zvuková karta pro 2.1

Kabely, převodníky, tunery, mikrofony, gramofony

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod sockoid 18. 1. 2011 20:23

Dobry den,
po dlouhe době si chci opět udělat radost a to pořídit si do prace starší logitech z-4i a k tomu nejakou slušnější externí zvukovou kartu. Kancelař mam takovou pruchozí (takže na studiové reprobedny pro kvalitní přednes jsem vyloučil) byly by zbytečné. ale zase nechci mít nejake uplné chrastítka PROTO z4-I..... k věci. ..... není zbytečné si k těmto reprobednám pořizovat lepší zvukovou kartu, .PřÍPADNě JAKOU? poznám rozdíl(můj rozpočet na zvukovku je 1000kč) a nepohrdnu i staršími kousky z bazaru. prioritou je že musí být externi. Převážně si přehrávám MP3.
děkuji za rady.
Sluchatkovy poslech : Denon ah-d2000, GTH-1
Hlasity poslech: onkyo SC-960, onkyo A-8690, onkyo 6870, onkyo 4711, onkyo avr410
Na cesty: Denon AH-C551, iPhone 16GB
sockoid
Junior

Odeslat příspěvekod -Bambulka- 28. 1. 2011 19:58

Pokud přehráváš MP3 a hodláš mít 2.1 tak je podle mě externí zvukovka zbytečnost. MP3 jako proprietální formát jsou už dost ořezané kompresí a jen těžko ti to vyžene ext. zvukovka (ale napadá mě SW co dokáže potlačit šum a vytáhnout zastřené zvuky SRS Premium sound). A pokud máš kancelář průchozí, požitek z hudby se ti v 2.1 a mp3 asi těžko dostaví. Jo to kdyby jsi chtěl slast pro svá ouška tak třeba ASUS Xonar + repro Jamo D 600 a formát Dolby Pro Logic nebo TrueHD (co se teda týče reprodukované hudby)
SONY VAIO Fit15A Multi-flip, i7-4500U, GeForce GT 735M 2GB, 16GB RAM, 256GB SSD, 15" 2880×1620 touchscreen, Windows 8 64bit -> CAD aplikace, 3D modeling, grafika.
Phone SONY XPERIA T. ß
-Bambulka-
Kolemjdoucí