Jaké přenosné záznamové zařízení?

Kabely, převodníky, tunery, mikrofony, gramofony

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Feck 20. 3. 2012 11:50

Ahoj,

sháním přenosné záznamové zařízení pro digitální nahrávání převážně sborových koncertů v kostelích a větších sálech. Do teď jsem to tuto činnost využíval postarší mp3 přehrávač iriver T60, který však kvalitou již od začátku nevyhovovala. Cenově bych se rád pohyboval tak do 3000kč.

K velkému překvapení jsem zjistil, že podobných zařízení existuje hodně a já nejsem schopen se svými znalostmi je vůbec mezi sebou porovnávat. Namátkově například Yamaha Pocketrak C24 nebo Zoom H1. Navíc nabízí plno funkcí jako metronom nebo ladičku které nejspíš nikdy nevyužiji (stačí mi pouze jediné tlačítko pro zapnutí a vypnutí záznamu).

Chtěl bych se zeptat jaké zařízení byste mi na toto doporučili? Mohlo by se jedna i o bazarový kousek, ale mám obavy, že nabídka by v této kategorii byla dosti omezená. Zajímavé by taky mohlo být zařízení s externím mikrofonem pokud by se vlezlo do již zmiňovaných 3000kč.

Budu rád za každou reakci.
Feck
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marts 2. 4. 2012 00:00

něco podobného už jsme tady kdysi řešili, viz viewtopic.php?f=1713&t=1091412

(upřímně si ale myslím že za 3000,-Kč to o moc lepší než jste měli dosud nebude - to je pomalu málo i na základní mikrofon)
marts
Expert