Zaslání toppingu do ciny

Kabely, převodníky, tunery, mikrofony, gramofony

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tomasdcz 2. 2. 2023 18:00

Čau má někdo skusenost se zasláním nejvyššího dacu od toppingu na servis do Číny podle české pošty to bude stát (poštovné) něco kolem 650czk díky moc
tomasdcz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 2. 2. 2023 18:45

Krom toho poštovného to budou mít ještě soudruzi celníci tendenci proclívat na cestě tam i zpět, takže si přiravit veškeré potřebné dokumenty, jako je objednávka, faktura, výpis z účtu atd.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasdcz 2. 2. 2023 23:30

je to peklo:-) jedna se o d90
to se pak doklada na poste?
exlo to a reklamaci zamitly.
ono to nakonec fungovalo normalne normal klasicky menu s vyberem vstupu vsechno, DFU, menu po spusteni pri stisku power/sel vsechno podarilo se mi to rozchodit.
a ted to prave exlo uplne nezsapne se to....

vitejte v cine:-) ve vypocitani castky na strancha ceske posto to vychazi do ciny nejak 650+-czk
pecka:-)

bud rad ze mas RME ADI 2 DAC FS ja idiot ho pred dvouma rokama prodal:-)
tomasdcz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 2. 2. 2023 23:37

Na tvým místě bych se zeptal na celnici, určitě mají i nějaký info na webu. Fakt to není sranda a řekl bych, že cesta tam bude horší jak zpět a tam to bude řešit čínský celník. Tuším lze ta zásilka nějak označit, že je to reklamace, že je to proclené atd.
Taky se možná zeptat přímo výrobce, jestli nemá servisní středisko někde v Evropě, divil bych se, kdyby se záruční opravy z EU posílali do Číny. V tomhle budou podle mě celkem vstřícní. Zkusil bych se zeptat i v Audigu jak se řeší reklamace Toppingu.
Jinak souhlas, nemám nic proti číně, ale přeci jen je RME trošku jiná liga, než většina čínských hraček tohoto typu.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasdcz 2. 2. 2023 23:46

co bys ted koupil za DAC?:-)
ja to do ty ciny neposlu treba se mi to povede nejak rozchodit cina je posledni sance.
zatim to ale vypada na bricked.
no a kde jsem to asi koupil:-) empetria absolutne bez servisu:-) ani navrhu reseni bylo mi receno ze si to mam domluvit z vyrobcem a a ze to maj nafoceny kdybych se cukal:-) (spatne flaslej FW)
taky pristup:-)

RME ma paradni update! zadnej problem sem s tim nemnel....
tomasdcz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 2. 2. 2023 23:52

Nemám důvod kupovat jiný DAC. Maximální spokojenost s RME, zejména s jeho EQ.
Ale pokud bych něco kupoval, tak buď Chord Qutest a nebo Hugo TT2, ale jak jsem psal, není důvod.
JInak prodejce je povinen zajistit záruční i pozáruční servis.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasdcz 3. 2. 2023 00:04

mne bylo sdeleno ze si to mam vyridit s vyrobcem:-) sboherm a nashchledanou:-) ja bych to i zapaltil:-)(opravu)
nedostal jsem ani reklamacni protokol.

tak takova je asi praxe....

tohle je pekny:
https://www.thomann.de/cz/rme_adi_2_4_pro_se.htm
dostupnost a konkurencni cenovej boj zadnej ale co se da delat...

snad casem neco.....jj RME ma peknej EQ

-- 3. 2. 2023 00:24 --

napsal jsem do jejich servisu (nekomu jinemu) jestli je to oficialni reakce ze nemaj zajem to resit. uvidime ale nepredpokladam jinou odpoved nez negaci.
tomasdcz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 3. 2. 2023 01:17

Člověče, tak teď čtu, že prodejce nemá povinnost zajistit pozáruční servis, pouze záruční. Takže se bojím, že máš smůlu, pokud jsi tam opravdu flashnul špatný firmware a Audigu se není co divit, že s tím nechce nic mít.
Zkus se mrknout někam na fóra, určitě nebudeš jedinej, komu se to povedlo.
A vím, že ti tím co teď napíšu nepomůžu, ale stará ajťácká moudrost zní: nevrtej do věcí, které fungují.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasdcz 3. 2. 2023 01:19

diky....
tomasdcz
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod tomasdcz 3. 2. 2023 10:38

zda se ze jsem sehnal placenou opravnu ale nechci to zakriknout napisu az to bude a kdo vi za kolik:-)odeslano.
tomasdcz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasdcz 23. 2. 2023 23:46

tak v servisu neprisli na to ze je vadna pojistka, takze to bylo to posledni co mne napadlo skusit tak jsem to vzal pipakem na mneraku a najednou se to fakt ze "prekvapive" rozjelo par resetu a nahozeno...takze asi tak
tomasdcz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 24. 2. 2023 01:06

Tak hlavně, že to dobře dopadlo a nemusels absolvovat to martyrium s cestou do Číny a zpět :-)
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků