Věž s hdd

Kabely, převodníky, tunery, mikrofony, gramofony

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod j333x 27. 8. 2006 10:28

máte někdo nějaký tip na nějakou audio věž (ideálně aby se dala pověsit na stěnu) ale s hdd? v podstatě ani nemusí mít cd přehrávač, stačí pár desítek GB harddisk .... Viděl jsem nějaký Panasonic, ale ten stál přes 40000 (což je moc)
dík
j333x
Junior

Odeslat příspěvekod macabe 28. 8. 2006 19:31

ted jsem videl prehravac tusim ze to byl JVC s pevnym diskem ale bohuzel nevim kapacitu ale cena byla do 20000
když můžu pomůžu ale většinou nemůžu :)
lenovo T61 WSXGA+ 3GB ram, nvidia NVS 140M, 120 GB 9-cell baterie + dock + externí monitor Dell UltraSharp 2408WFP+ TV tuner AVerTV Hybrid Ultra USB :) WIN 7 home premium
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod j333x 28. 8. 2006 19:54

bohuzel jsem nic nenasel :( (ani od JVC)
sice je reseni koupit nejaky dvd prehravac (ty vesmes umi mp3 z hdd prehravat) a k tomu nejake repraky - akorat ty mivaji tvar aby se daly dat pod televizi - ja bych radeji neco, co vypada jako klasicka mala vez nebo jak jsem psal ideane povesit na zed (abych si to rano mohl pustit z postele ovladacem :) )
j333x
Junior

Odeslat příspěvekod POiNTER 29. 8. 2006 17:12

Philips WACS700...ale tiez stoji pomerne dost...ale mas za to vlastne audio do dvoch (pripadne viacerych) miestnosti.

Recenzia:
http://www.digirevue.sk/buxus_dev/gener ... e_id=40456

Predaj:
http://www.audioplaneta.cz/d/philips-wa ... mium-40gb/
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod j333x 29. 8. 2006 17:17

2 pointer: jo - tohle je ten jediny, ktery jsem zatim nasel (sorry, porad si pletu Panasonic a Philips :), dokonce jsem ho uz mel doma (btw: moc nepochopim, proc nekdo porad vymysli takove slozite pripojovani k PC pres nejake spatne pochopitelne programy - uplne by stacilo, kdyby se choval jako dalsi pocitac v siti se sdilenym diskem - kdyz uz to nemuze byt mass storage. no nic)
Uz sice vyrazne zlevnil - ale na to, ze se mi moc nelibi design, mi prijde jeste porad drahy. Nechapu proc neco podobneho nedela vice vyrobcu ....
(a za tu cenu 27000 mas audio jen do jedne mistosti - dalsi stanice pripojena pres wifi stoji dalsich 9200)
j333x
Junior

Odeslat příspěvekod POiNTER 29. 8. 2006 17:21

No pretoze sa boja zatial rypat do tejto oblasti... je to trochu rizikova oblast, co sa tyka predaja... aj ten WACS sa predava pomaly, co je vsak aj problem reklamy - skoda... ale cena pojde este dole, pretoze kazdu chvilu pride novy model, ktory bude mat 80 GB a inak podobne parametre.
Ja som sa s tymto pristrojom hral len raz a pacil sa mi...ano dizajn je trochu netradicny, ale je to len sila zvyku.
Philips a Panasonic si ludia casto mylia, aj ked je to diametralne odlisna znacka...ale nic si z toho nerob :D
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel