AUTORADIO

Kabely, převodníky, tunery, mikrofony, gramofony

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jersey II. 26. 1. 2007 15:00

V.I.P-er
Ano, měl jsem na mysli 2-4ohmy.. Jen jsem se ujišťoval, že tazatel nevyndal nějaké staré Tesla reproduktory s impedancí třeba 4-8ohmů a teď se je tam nesnaží zapojit :) Ne, to samozřejmě přeháním. Jen jsem chtěl získat co nejvíce informací.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod V.I.P-er 26. 1. 2007 15:00

Jo a zapojení ISO konektoru najdeš na netu, stačí to zadat ve vyhledávači. Zadní repro se ve felině dávaj na plato kufru(bude třeby vyřezat otvory) a většinou se kabeláž taká pod kobercem na podlaze auta u prahů...
Bůh stvořil muže a ženu, ale zapoměl si to dát patentovat, pročež toto může dělat každý hlupák...:)
V.I.P-er
Junior

Odeslat příspěvekod freem1 26. 1. 2007 15:06

V.I.P-er píše:Jo a zapojení ISO konektoru najdeš na netu, stačí to zadat ve vyhledávači. Zadní repro se ve felině dávaj na plato kufru(bude třeby vyřezat otvory) a většinou se kabeláž taká pod kobercem na podlaze auta u prahů... /quote]

Dobre tak to nejako natiahnem zo zadu dopredu , ale kde tie kable zapojim -do autoradia , ale ako ved na koncoch tych kabloch potrebujem nejake koncovky alebo nie...?( a kolko ich je tych kablov zo zadu..?)
freem1
Junior

Odeslat příspěvekod V.I.P-er 26. 1. 2007 15:10

Z ISO konektoru by měli čouhat kousky dalších drátů a na ně zapojíš ty zadní reproduktory podle popisu...A jestli to tam není tak koupíš nový ISO konektor, stojí to asi 100Kč a na stávající dráty ho přiděláš pomocí svorkovnice(čokoláda) nebo spájením a zaizolováním, např. smršťovací bužírkou, je to snadné, ale jestli tomu nerozumíš, tak to raději nech udělat někomu kdo to umí...ale není to nic složitého...

jo a ze zadu musí jít dvě dvojlinky...
Bůh stvořil muže a ženu, ale zapoměl si to dát patentovat, pročež toto může dělat každý hlupák...:)
V.I.P-er
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 26. 1. 2007 18:43

Ahoj,

ještě bych dodal abys nekoupil tu nejlevnější dvojlinku, co Ti nabídnou. Mohl bys to poznat (a to dost) na zvuku. A když už bys to celé musel rozebrat, a ten drát natahovat, pak bych určitě pár korun za lepší káblík připlatil.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod freem1 27. 1. 2007 12:42

Mozete mi to vysvetlit uplne po amatersky ako to budem robit - kupim si autoradio aj s zadnymi reprakmi - umiestnim repraky vzadu , pripojim na tie repraky kable , ktore budem viest smerom dopredu ku autoradiu alebo kde ..? tie kable zo zadnych reprakov napojim priamo do autoradia , ale ako ved na koncoch musi byt nejaka koncovka aby som to mohol dat do toho ISO alebo nie ,ako sa to teda robi - nejako mi to zrozumitelne a jednoducho napiste...
freem1
Junior

Předchozí stránka