CD-adapter do autoradia.

Kabely, převodníky, tunery, mikrofony, gramofony

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod standof 27. 1. 2007 16:41

Dobry den.
mam jednu otazku ohladne tohoto adapteru
Kód: Vybrat vše
http://shop.168.sk/?Mode=Sti&StiId=30797
. Chcem si ho zakupit, ale narazil som na jeden velky problem. Adapter som mal zapozicany od brata ktoremu normalne funguje. Ja mam autoradio SONY XR-1300R po zalozeni adapteru do autoradia sa nezacne prehravanie, ale autoradio sa tvari ako keby pretacalo dopredu a ziadne prehravanie nezacne. Nestretli ste sa s tymto problemom? Vopred dakujem za odpoved.
standof
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jersey II. 27. 1. 2007 16:54

Střetli.. Mám stejné autorádio, které, jak jistě uznáš, je již za zenitem.. Problém je s autoreverse, údajně stačí rádio "vykuchat", konkrétně vyndat nějaký váleček a mělo by to fungovat. Kuchat se mi nechtělo, vyřešil jsem to tedy koupí FM transmitteru, doporučuji Ti to samé. Mrkni například na tento http://www.sjcompany.sk/fmvo.html .. Pozor ale, některé jsou jenom mono!
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standof 27. 1. 2007 17:23

Dik za rychlu odpoved. S radiom mas cistu pravdu :wink: Je to jasna volba, ani som nevedel ze nieco take existuje. Este raz dik.
standof
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jersey II. 27. 1. 2007 17:31

Rád jsem pomohl. Určitě se podívej po trhu, které další modely jsou. Dej si ale pozor, aby tam bylo uvedeno, že je stereo! Pokud to tam nebude, s největší pravděpodobností se jedná o mono model. Zvuková kvalita je mnohem lepší než z kazetového adaptéru, většina FM transmitterů lze napájet za autozapalovače a pomocí USB je možnost dobíjet MP3 přehrávač. Skvěla věcička, když člověk nechce utrácet za nové autorádio.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 20. 5. 2007 16:46

Sice s půlročním (!!!) zpožděním, ale přece - zadej si do vyhledávače "TuneCast Belkin" a uvidíš...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků