univerzalne DO LOGITECH HARMONY ONE

Kabely, převodníky, tunery, mikrofony, gramofony

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jozefs 21. 10. 2008 13:25

Ahojte.Tiež som vlasníkom Harmony ONE-všetko by bolo super-ale nefuguje mi korektné ovládanie SAT prijímača KAON-570KSC.Posúvanie sa v menu či len v CH(kanáloch) sa dá len po 2 políčka-čím je to nepoužiteľné pre mňa.Nepochopil som,čím by sa to dalo zmeniť(TV,DVDrec. fungujú bez problémov,aj Activities - čo som si navolil,ide.Len tie nešťastné posuny na sat prjímači sú pre mňa neriešiteľným rébusom.
Prosím,nevedel by mi niekdo poradiť.
Vopred dík.
jozefs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iggi 25. 10. 2008 17:15

je tam taka vec ze ako dlho sa ma podrzat tlacitko, tak to zmen na kratsiu dobu...
je to pod troubleshoting
iggi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yoda_sk 31. 12. 2008 09:19

Ahojte mam podobny problem s DO - pri prepinani kanalov na STB sa mi prepinaju kanaly po 2. Skusal som uvedene rady, znizil som hodnotu v Device responds to some commands either too many times or only occasionally az na 0 ale nepomohlo. Nemate niekto nejaky iny napad?
yoda_sk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Blko 13. 2. 2009 13:21

Uvazujem o kupe niektoreho z DO Logitech Harmony. Moja otazka je, ci sa oplatia tie prachy naviac za Harmony One (cca 120 Euro). Mne sa pozdava to 555 (cena je cca 50 Euro). Co navyse ma One? Teda okrem dotykoveho farebneho displeja, nabijatelnych baterii a pod? Napr. tu Smart State Technology maju asi vsetky, ze?
Blko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iggi 13. 2. 2009 13:24

ak chces tak ti predam neposkodene, uplne nove harmony one...
MOzes si poskusat a ked bude vyhovovat a vsetko ti pojde tak ti ho za dobru cenu predam...

iggi
iggi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panborat 19. 6. 2009 08:53

ja-kub píše:narazil som na velký problém...toto geniálne UDO nevie zapnúť TV Panasonic TH-42PV70P. Na zapnutie tejto plazmy je potrebné pridržať tlacidlo on minimálne 2s aby sa zapla. V ovládacom softvéri som vôbec nenašiel funkciu ktorá by toto umožnila...je tam kopec vecí ako Power On Delay,Inter-key Delay,Input Delay,Default, Inter-Device Delay v ms ale ani jedno to nieje??? neviete kde by to mohlo byť?? Alebo ako to nastaviť????

Měl jsem stejný problém. Vyřešil jsem to volbou tohoto typu TV: TH-42PX70 kde už je doba vysílání signálu prodloužena na 2 sec. Smazal jsem starou TV a dal tuto novou a funguje :lol: :lol:
panborat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ACEMajky 6. 2. 2012 00:01

Zaboha nemuzu najit, jak si na disply vydefinovat vlastni tlacitka TV kanalu (treba na satelitu) - presneji tlacitka si udelam, ale nevim jak k nim pridat ikonu onoho kanalu
ACEMajky
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dodo_mt 10. 9. 2012 15:23

Ahoj chcem ozivit toto vlakno a spytat sa na uz riesenu vec so zapinanim TV Panasonic.

Cez databazu Logitech sa mi tento stav nepodaril dosiahnut... Standardne su tam tlacitka PowerON, PowerOFF a PowerToogle. Musel som si z povodneho tlacidla nahrat PowerOn prikaz. Dosiahol som len to ze TV dokazem len vtedy ked sa prepnem cez Device > Panasonic TV > stlacim-podrzim prst na mojom naprogramovanom tlacitku...

Po vytvoreni aktivity napr. Pozerat Filmy (Spustit Tv, Xtreamer, Onkyo a pridelit vstupy) mi uz vsak spustanie TV nefunguje...

Nevie niekto co s tym? Dik :-/

dodo
TV: Panasonic TC-P50UT50, Reciver: Onkyo TX-SR608, MP: Xtreamer PRO, DVD: Pioneer DV-400V-K, Repro: JAMO S 608 + JAMO S 606 HCS 6, Remote: Logitech Harmony One, File server: Ubuntu 13.10 server, 5T PC: Apple Mac Mini, Phone: iPhone 5 32Gb FW 7.1.1
dodo_mt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ACEMajky 10. 9. 2012 20:42

Da se nastavit delka povelu a zapnuti TV bych dal na prvni misto. O jakou TV konkretne de (model)
ACEMajky
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dodo_mt 11. 9. 2012 09:12

TV mam v podpise: Panasonic TC-P50UT50

TV sa zapina prva... je to nastavene ok. Dokonca sa mi podarilo za pomoci jedneho pana odstranit problem so zapinanim TV. Ale vznikol dalsi ked idem napr do nastaveni alebo multimedialneho prehravaca v TV a vyberam nejaku polozku tak mi kurzor skace po 2-3 polickach.... (na slaktrafenie...)

Takze teraz si neviem vybrat ci so 150eur ovladackou budem zapinat TV a ostatne robit s povodnou alebo opacne....

dodo
TV: Panasonic TC-P50UT50, Reciver: Onkyo TX-SR608, MP: Xtreamer PRO, DVD: Pioneer DV-400V-K, Repro: JAMO S 608 + JAMO S 606 HCS 6, Remote: Logitech Harmony One, File server: Ubuntu 13.10 server, 5T PC: Apple Mac Mini, Phone: iPhone 5 32Gb FW 7.1.1
dodo_mt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ACEMajky 11. 9. 2012 20:48

A zkousel jsi upravovat pauzy mezi jednotlivymi povely, nebo delku povelu

Me na Panaku X10Y skakala hlasitost po 2 polickach, tak sem upravil delku povelu a uz je to OK

Jinak cetl sem to na mobilu, tak sem si podpisu nevsiml....

Me zase dela, kdyz mam pusteny TV + onkyo + LG BR prehravac a chci satelit (digi TV), tak nekdy sat zapne a nekdy ne, neprisel sem na to, proc to nekdy zapne a nekdy nezapne a dela to jen pri prechodu z LG BR660ky na satelit

Dokonce kdyz dam, ze chci XBOX360, tak mi neprepne na TV na HDMI1 (tam mam onkyo receiver), kamile dam device a zmacknu na TV povel AV, tak najednou prepne hned na HDMI1 - taky nahodne
ACEMajky
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dodo_mt 12. 9. 2012 13:26

Tak som to vyriesil trocha krkolomne ale vyriesil...

Tie pauzy medzi povelmi su dvojsecna zbran pre Panasonic... Bud ti ovladac dokaze zapnut TV alebo ti bude hlasitost, nastavenia, multiemedialny prehravac (na Tv) skakat po 4-5 policok naraz... Jednoducho sa neda nastavit Harmony tak aby islo naraz vsetko OK. (teda aspon nie na mojom Panasonicku) vyskusal som naozaj vselico a presiel vseliake fora navody a radil sa aj s jednym odbornikom p. Urbanom.

Vcera ma vsak napadlo ze ked to nastavenie citlivosti nejde skombinovat do jedneho zariadenia (Device) tak si vyrobim zariadenia dve.

- Takze v zariadeniach som si vytvoril dve zariadenia TV Panasonic.
- Jedno jedno som si upravil podla povodnej ovladacky a nastavil mu mensiu citlivost (2) na povely a nazval ho TV panasonic (nie je podstatne).
- Na druhom zariadeni som vymazal vsetky ovladacie prvky a nechal len zapnut/vypnut (nemusi vsak ostat ziaden gombik). Tomuto zariadeniu som nastavil citlivost na vyssiu hodnotu (5) a nazaval som ho Zapnut TV
- Hotovo

- Dalej som si "editol" aktivitu "Sledovat TV" a pridal do nej k uz pouzitym zariadeniam aj to nove "Zapnut TV" este som ho potom posunul na prve miesto v nastaveni poradia zapinania zariadenii na prve miesto. A hotovo. Funguje!

Toto som urobil na vsetkych aktivitach a funguje vsetko tak ako ma.

Je to troska krkolomnejsie riesenie ale lepsie ako zapinat TV samostatne alebo aby ti hlasitost skakala po 5 policok.... :-)

ACEMajky: s prepinanim vstupov nemam problem vsetko prepina tak ako ma. Jediny problem bol so zapnutim TV.

dodo
TV: Panasonic TC-P50UT50, Reciver: Onkyo TX-SR608, MP: Xtreamer PRO, DVD: Pioneer DV-400V-K, Repro: JAMO S 608 + JAMO S 606 HCS 6, Remote: Logitech Harmony One, File server: Ubuntu 13.10 server, 5T PC: Apple Mac Mini, Phone: iPhone 5 32Gb FW 7.1.1
dodo_mt
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků