Uživatelé, kterým bylo uděleno negativní hodnocení

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 10. 8. 2019 17:46

Uživateli s nickem Majky majk udělen trest „Poslední varování“ s aktivním schvalováním příspěvků.

Uživatel nereaguje na upozornění moderátorů, neřeší upozornění ve vláknech, nečte SZ s přípomínkami. Opakovaně zakládá nová a nová vlákna s obdobným dotazem, přičemž porušuje pravidla i ve zvolených názvech vláken. Uživatel byl terčem kritiky, kterou již vzneslo i několik běžných uživatelů fóra.
Styl položení dotazu s následnou kontrolou textu Majky majkovi také nic neříká.

Uživatel může dále působit na fóru, avšak jeho příspěvky nyní podléhají schválení moderátorem. Teprve následně budou viditelné pro všechny čtenáře. Na schválení příspěvků není automatický nárok.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 12. 8. 2019 11:53

Uživateli s nickem Bubak_Praha udělen trest Trvalý BAN za formu zbytečných hraničních provokací vůči dalším uživatelům. Po napomenutí administrátorem s citací pravidel, uživatel dále diskutuje ve vlákně k formě uděleného trestu, respektive napomenutí, a to i přesto, že již jednou byl napomenut.

Trest byl udělen i s ohledem na to, že se evidentně jedná o již dříve trestaného uživatele, který původní trest obešel založením dalšího účtu, což je dalším porušením pravidel.

//Doplněno... namísto postupu v souladu s pravidly si uživatel založil znovu další nick a přispíval z něho. Přezdívka byla deaktivována.

//Doplněno... další nick Bubak_Praha2 deaktivován. Kromě jiného je nyní již jasné, že uživatel byl na fóru dříve přítomen minimálně pod přezdívkou Petulda.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 9. 1. 2020 18:43

Uživateli s nickem Mclaren F1 udělen trest „Poslední varování“, a to zvláště za zbytečné vyvolávání slovních potyček.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 8. 2. 2020 17:54

Uživateli s nickem Bacil2 udělen trest Trvalý BAN. Trest byl udělen za opakované vyvolávání hádek v diskuzích, kdy v jedné z posledních druhého uživatele označil dehonestujícím přívlastkem za jeho zdravotní hendikep. Takovéto chování, jakožto administrátor fóra avmania.cz, nemohu akceptovat, byť chápu, že v tomto konkrétním případě se jednalo o minimálně částečně vyprovokovanou reakci. Předpokládám však, že jsem zde mezi dospělými jedinci a ti jsou schopni se ovládat. Pakliže ne, přicházejí tresty - bohužel.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 9. 2. 2020 18:09

Uživateli s nickem panpalini byl udělen trest Trvalý BAN. Trest je udělen za neochotu respektovat rozložení fóra, styl komunikace (psaní velkým písmem) a neochotu reagovat na upozornění moderátorem, resp. administrátorem. Část příspěvků je také sepsána tak, že jim chybí srozumitelnost.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 8. 3. 2020 11:28

Za opakované „obchodní“ nabídky v rámci fóra byl udělen trest „Poslední varování“ s nastaveným schvalováním příspěvků uživateli s přezdívkou jhsoft.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 30. 3. 2020 19:44

Uživateli s nickem fotografista byl udělen trest Trvalý BAN za pomoc při obcházení trestu/obcházení trestu. Představa, že jakoby nenesu zodpovědnost za provokativní, urážející názor, který prezentuji, jakožto názor potrestaného známého, je chybná. Lze předpokládat, že osoba si je vědoma, proč trest byl udělen a tak není možné, aby rozumně uvažující člověk odcitoval další (postiženou osobu) urážející text.

Míra podobných výstřelků je za hranicí tolerance. I nepřátelé by měli být schopni svoji bitvu sehrát fér a čestně.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 12. 4. 2020 16:42

Uživateli s nickem Denkez udělen trest Poslední varování. Trest se uděluje za nevhodné chování vůči dalšímu diskutérovi.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 21. 6. 2020 09:55

Uživateli s nickem MarekKE udělen trest Trvalý BAN. Trest se uděluje za naprosto nevhodné chování vůči dalšímu uživateli fóra.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků