Mizející uživatelé

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod eviljack 18. 2. 2022 13:08

To není nic výjimečného, pokud někdo čtete Dfense, tak víte, že tam se podobní exoti taky vyskytovali / stále vyskytují :)
Cambridge Audio CXA61 + PC / HifiBerry DAC2 Pro + Heco Aurora 700
Onkyo TX-NR6100 + Heco Metas 500 set + Heco Krypton Subwoofer
Projektor Benq W1090
Asustor AS6102T
eviljack
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bessinka 18. 2. 2022 18:52

"My bychom rádi věděli, kde je mlíkař, kde je profesor filozofie a vůbec, kam se poděly ty starý zlatý časy, kdy si jeden druhýho vážil, kdy se lidi měli rádi..." ... (Skřivánci na niti). Nevíme.
Asus mini PC pn40>Volumio 3>RME adi-2 Dac fs>Kinki Vision THR-1>Hifiman He 1000v2>Jcat USB isolator>USB Audioqest Carbon>Qed reference audio 40xlr> iPower X >EMI filtr 230V Custom-DC filtr Customworks
bessinka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 18. 2. 2022 19:03

Bohužel se rozmáhá jakási forma „inteligentnějšího“ spamu. Probíhá to tak, že na fórum dá normálně vypadající informaci nový uživatel. Jenže pokud si projdete ono vlákno, anebo vlákno kousek vedle zjistíte, že takový příspěvek už tam byl. Přesně takový. Prostě zahraniční útočník převezme jinému příspěvek, čímž ho má dokonale v češtině. Samozřejmě se najdou ochotní uživatelé, kteří přispějí radou, diskutují. A najednou zjistí, že uživatel byl deaktivován. Takže to je taky jedna z možností.

Jsou dny a hlavně noci, kdy tu přistane poměrně dost právě příspěvků od spammerů. Většina ze zahraničí. Část od nás dává hlavně odkazy na různé zboží a stránky a jak naznačil Kuba4, hodně často diskutuje sám se sebou.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků