******* PF 2023 *******

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 31. 12. 2022 19:59

PF 2023

přeje AVmania.cz fórum i web.

Za fórum děkuji z celého srdce všem čtenářům, tazatelům, ale samozřejmě i rádcům. Děkuji lidem, kteří chápou, že existuje slušnost, a že ne každý slušným jest, a proto, bohužel, někdy musí moderátor zasáhnout. Věřte nevěřte na avmania.cz máme radost, když diskuze přirozeně plynou a my jsme, takříkajíc bez práce.

Za sebe přeji všem dobrým lidem lásku, radost a mnoho úspěchů v osobním a pracovním životě. Všem lidem pak zdraví a k němu klid a mír. Život je často o kompromisu, nicméně ten bývá v rámci soužití velmi důležitý. Kompromis není sprostým slovem, a pokud je schopen zachránit vztah, či dokonce život, mělo by se o něm uvažovat. Člověk se usadil na trůnu a hovoří o sobě, jakožto o pánu tvorstva. Jen hlupák o sobě smýšlí jako o nejdokonalejším. Zvláště moderní člověk, který zapomněl na jasnou, jednoznačnou, podrobnou a rozumnou formu komunikace. Často se důležité věci řeší v náznacích, rychlosti, ze kterých následně plynou nedorozumění, potažmo konflikty.

Pokusme se alespoň v tomto našem mikroprostoru prokázat, že lidé , tj. bytosti myslící stále existují. Třeba se nám touto pozitivní energií podaří nakazit i další, další mimo toto fórum.

Vše nejlepší do nového roku 2023 za fórum i redakci přeje

MgX - administrátor
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků