Stupidní reklama

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod artam 2. 7. 2012 14:00

Ja viem, že by som sem nemal písať, pretože reklama zrejme tento server živí, ale zadávatelia reklamy nech si sami spytujú svedomie.

Zhruba tak pred rokom, keď začala byť reklama otravná, samovyskakujúca, prekrývajúca texty a samohrajúca, tak to nešlo inak, len sa jej zbaviť úplne a po nasadení adblocku žiadnu reklamu nevidím, nič nevyskakuje ani nehrá.

Pokiaľ bude reklama stále tak agresívna, ako tu čítam, tak jediná obrana je nemilosrdne ju vyblokovať bez moralizovania nad tým, že utrpia financie na prevádzku tohto servera.
artam
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 2. 7. 2012 22:03

radimecek13 píše:když pánům administrátorům je jedno,že jim kvůli tomu odcházejí lidé na jiné fora,tak je to jejich věc... :grr:

Administrátorovi není jedno, že sem bude chodit méně lidí. Ale administrátor není schopen s reklamou cokoliv udělat. To je v jiných rukou - podstatně výš.

Já jen mohu zkoušet, jestli to co zde píšete, dělá i mně, popřípadě přeposlat informace, že dochází k určitému nadlimitnímu zobrazování reklamních příspěvků atp. Ne, to není alibismus.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 3. 7. 2012 15:51

Jen si dovolím poznamenat zatím jedinou možnost, jak reklamu vyřešit. Reklamu rozebíráme mezi moderátory často, sice to fakt zní jako výmluva, ale opravdu s tím nenaděláme nic.

Dost mě mrzí, že díky reklamě odcházejí uživatelé. I ti, které úplně nemiluju, ale jsou to zkušení členové, kteří mají co říct.

Chrome:
https://chrome.google.com/webstore/deta ... kkbiglidom

Mozilla
https://addons.mozilla.org/en-US/firefo ... lock-plus/

Safari
http://safariadblock.com/

Explorer
http://simple-adblock.com/

Opera
https://addons.opera.com/en/extensions/ ... a-adblock/
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radimecek13 3. 7. 2012 16:21

xxxdvorixxx: nezlob se na mě,ale proč si budu do počítače instalovat nějaký program k odstranění reklamy...když na toto forum chodím poklábosit s lidmi,kteří májí stejný koníček jako já...je to postavené na hlavu...chápu,že forum musí z něčeho žít a nic nemám proti reklamě po stranách,či jinde...Ale aby po každém kliknutí vyskočil mc Don...nebo Čez...to snad ne....kdyby to byly firmy zabývající se audiem,tak to i pochopim,ale tohle ukazuje akorát na nenažranost mafry....která znechutí lidi,kteří jsou na tomto foru ochotni poradit začátečníkům,aby se nespálili při nákupu audia....a tyto lidi ta reklama nejvíc otravuje
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 3. 7. 2012 16:27

Môžeš si to nainštalovať, alebo sem kvôli reklame prestať chodiť. Iná možnosť (okrem jej trpenia), nie je.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 3. 7. 2012 16:41

radimecek: máš pocit, že mě snad nějak tahle situace těší? Nebo si mám na protest prostřelit hlavu nebo co? :) Pokud máš nějaký tip, jak můžeme obměkčit vedení, tak sem s ním...

Když jsem tu začínal, téměř nic tady nebylo. Určitě nic, proč bych si měl instalovat plug-in. Weby Mladé fronty mě to ale velice rychle naučily...
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod icotech852 7. 11. 2012 18:59

No zial i ked peniaze nie sú na prvom mieste,v dnešnej dobe dolezite určite sú.Ja osobne reklamu tolerujem,chápem totiž že kazdy sa živí niečím.
Nervy mam skor na stránku jedných tv novín ked si pozerám video ide ma hodiť o zem ked si človek nútene musí pozrieť najprv minútovú reklamu.Ale tu našťastie videa niesu:)
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 7. 11. 2012 20:15

no do tych tv novin nech si natrieskaju reklamy kolko chcu. aspon mesiac nepozeram bulvar a hned mam aj tlak v norme :D
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod thePrayer 1. 12. 2012 15:26

Nevím, co se tu spamuje 16 stránek, prostě si dejte adblock a je klid.
thePrayer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xenmaster 22. 1. 2013 18:39

Reklamy mám celkom rád, neblokujem ich. Ale tá debilná na webhosting, ktorá sa nedá zatvoriť a zakrýva mi galériu.... Tak toto je už naozaj moc. Pi*č s vami, ako sorry, ale toto ne... blokujem, a každý kto má rozum, zablokuje všetky reklamy na tejto stránke tiež. Dovi dopo :P.

Přesunuto do správného tématu.
Nolwendil
Galaxy Note 3 >>UE Triple.fi 10 pro
Asus GR8 >> ATH-M50x
xenmaster
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krovak_cze 14. 10. 2014 08:09

a je to tu zase, po delsi dobe otevru tohle "forum" vlastne reklamu a co obnoveni to reklama pres celou obrazovku a ramus jak u debilu, dete s tim fakt do pi*e, ten kdo tohle vymyslel by se mel nekde lecit ....
krovak_cze
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abox 14. 10. 2014 08:17

Jo, to je prijemne hlavne vecer, jak tak lezis s tabletem a po kazdem refresnuti stranky to nabehne.
Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 14. 10. 2014 13:58

Asi nejhorší je moment, kdy se v noci ve zcela ztichlým bytě rozhodnete odhlásit z fóra. Protože nechcete nikoho dalšího rušit (děti, manželka...), nemáte ani puštěnou muziku - a v ten moment se rozeřve ta zku****á de***ní a zas**ná reklama ....
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Skeptický 14. 10. 2014 16:20

No jo no, kdo chce víc, nemá často nic. Čím větší agresivita reklam, tím větší počet instalovaných ad-blocků :-)
Před hodně léty se to dalo na netu ještě snést dokud se nenaučili používat ty vyskakovací.
Stejně to ale nechápu, vždyť jim přeci musí být zřejmá tato korelace a musí mít nějaká data o úspěšnosti a stejně v tom pokračují...
Skeptický
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků