Stupidní reklama

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Hergarok 21. 12. 2011 23:06

Mám dotaz na ty, co si "stěžují": Jak můžete v dnešní době reklam přežít na internetu bez AdBlocku?
Já mám tady na fóru zablokovány reklamy vpravo, dole, nahoře, "vyskakovací", pruh "Naše fóra", pruh "REDAKCE DOPORUČUJÍ: CO KOUPIT NA VÁNOCE 2011" a pruh "PODOBNÁ TÉMATA" a celé fórum mám krásně kompaktní - vidím jen to, co mě zajímá. :love:
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 21. 12. 2011 23:20

Víte, kdyby se našla skupina lidí, kteří budou fórum pravidelně významným způsobem sponzorovat, myslím, že by se dala reklama omezit. Ale nic takového se neděje. Ono - celé „fórování“ něco stojí.
Skutečností ovšem je, že reklama nesmí znemožňovat korektní fungování uživatele na fóru.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Odar 21. 12. 2011 23:29

- nemam nic proti reklame, je mi jasne, ze zadarmo dnes ani kura nehrabe
- v tejto teme sa ale riesi extrem, zrejme to naozaj ludom vadi, ked im cez celu obrazovk "pleskne" reklama vo flashi, musia to zatvarat a neprijemne sa to opakuje

Ja osobne blokujem vsetok flash, lebo to sa v dnesnej dobe skutocne uz neda. Tym padom mi problem s neprijemnou reklamou odpada. Riesenie je tak isto AddBlock - v Chrome ho ale uz nepouzivam, pretoze sa sprava inak, ako sa spraval vo Firefox-e (teda mozno sa uz sprava rovnako - ak to dotiahli).
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod EKKAR 21. 12. 2011 23:38

Funguje Adblock i pro Operu?
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod armaman 21. 12. 2011 23:40

armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ujoslav 21. 12. 2011 23:47

Opera ma akýsi primitívny adblock už zabudovaný. Stačí kliknúť na prázdne miesto na stránke pravým tlačidlom a vybrať možnosť "blokovať obsah stránky". Potom sa odklikajú prvky (reklamy), ktoré nechcete zobraziť. Bohužiaľ je to dosť prácne a na klasický adblock sa to nechytá.
Na cesty: Clip+ => UE Triple.Fi
Do práce: iAudio X5L 120GB => UE Triple.Fi
Doma zdroj: Carat-Ruby 2 / ARCAM CD72T
Repro: ARCAM A85 => Monitor Audio RS6
Slúchadlá: Dispre II JFET => Sennheiser HD800
ujoslav
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bubaak 21. 12. 2011 23:48

Dotaz: všem, kteří si stěžujete na vyskakování reklamy ... vám se tak děje při připojení přes mobilní telefon???

jo a jinak
motorola mpx220 = nevim nezapnul jsem ji
motorola mpx200 = nevim nezapnul jsem ji
motorola mpx300 = žadna reklama
motorola flipout = žádná reklama
motorola milestone 2 = reklama (přepnuto na klasicky prohlizeč)
motorola milestone = reklama (přepnuto na klasicky prohližeč
motorola V9 = nevim nezapnul jsem ji
motorola V6 = nevim nezapnul jsem ji
motorola V3XX = nevim nezapnul jsem ji
motorola v3x = = nevim nezapnul jsem ji
motorola v3i = nevim nezapnul jsem ji
motorola v3 = = nevim nezapnul jsem ji
motorola v100 = = nevim nezapnul jsem ji
motorola v66 = nevim nezapnul jsem ji
motorola v60 = = nevim nezapnul jsem ji
motorola v 50 = nevim nezapnul jsem ji
motorola timeport 250 = nevim nezapnul jsem ji
motorola timeport 260 = = nevim nezapnul jsem ji
motorola k1 = nevim nezapnul jsem ji
zbytku motorol co mam doma se omlouvam, protoze uz me to nebavi psat, takže t720, E6..... se omlouvam ze jsem je nevypsal, stejne nemaj wap/flash/chut se pojit....
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo

Odeslat příspěvekod MgX 21. 12. 2011 23:51

bubaak hloupý dotaz ... dostanou se Ti tam běžně cookies? Promazáváš to atp.?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod bubaak 21. 12. 2011 23:54

ano, pokud jim to dovolim, bavim se o milstonech 1-2, ale momentalne jsem od nich chtel aby to zobrazili, jinak to maj blokovany, flipi je chudak a neumi flash :mrgreen: teda zachranil jsem ho od nej

mili 1 = ta blbost od googlu, co funguje hur nez stary dobry telefon ve verzi 2.2.1
mili 2 = taky nefunkcni linux, ale 2.3.4
flipi = zas ta blbost 2.1.xy = ale protože jsem do nej vrazil služebni simku, ma stejne vse blokovany a odinstalovany radeji, jinak by to dokazal taky
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo

Odeslat příspěvekod šeďour 22. 12. 2011 10:08

Typická ukázka arogantně manažerskobolševicky podezíravého přístupu k obyčejným uživatelům.Zase to napiš červeně !
>:-(
Za mě osobně.Je mi úplně u prd_le, kde mám kurzor.Dřív to nebylo, teď to je a strašně mě to votravuje.Chápu, že reklamy bejt musej.Chodit na fórum mě baví, platit za svý bych to nechtěl.
Ale abych měl každou chvíli reklamu přez celej monitor (ne display telefonu) je těžkej vopruz.
Možná by stačilo, kdyby to provozovatel fóra nepřeháněl.Nepotřebuju rady co si mám kde nastavit.
Na doma: DSD player TEAC, digitál TEAC, repro: hybridní dvoupásma TOTEM 100 & třípásma LSM (geniálně návrhl Kocour)
Na ven: FiiO X5 + Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1 + další čínskej šrot

Zaměstnanec GM electronic
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod armaman 22. 12. 2011 10:19

:D
Ale vazne ten adblock pomaha a dokonca aj v IE od vcera ani jedno flash wokno.
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Hergarok 22. 12. 2011 10:36

šeďour: je to naprosto jednoduchý - z reklamy, která ti překryje celou obrazovku je víc peněz. 8-P

Pokud tě reklama sere, tak si taky nainstaluj AdBlock. Pokud si ale chceš jen stěžovat, tak si dál stěžuj ... ale věř tomu, že to žádný efekt mít nebude. :-S
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 22. 12. 2011 10:46

Moje poznámka byla jen ve smyslu, že mám asi štěstí na všech prohlížečích ve škole. To nemusí samozřejmě nic moc znamenat.

Na reklamy jsme si začali stěžovat na vyšších stupních už dávno (hlavně v režiji Ekkara), ale na tohle jsme malí páni. Doporučím vám jedině Adblock a podobné věci.
Pokud budete směřovat individuální stížnosti na vyšší posty Superfora, uvidíte sami a uvidíme, jestli se to hýbne.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod EKKAR 22. 12. 2011 13:13

Odkaz na vlákno "namířený vejš": http://superforum.zive.cz/viewtopic.php ... 32&start=0 . Servítky si už opravdu odmítám brát. Stručně řečeno, začínám zvažovat i své další účinkování na takto se prostituujícím webu.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 22. 12. 2011 14:06

Ekkare, je to interní fórum, uživatelé tam pochopitelně nevidí.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka