Vymazání uživatelských recenzí

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod clostermann 26. 11. 2012 14:09

žádám o vymazání všech mých uživatelských recenzí , tedy od nicku Clostermann , pro tuto komunitu nemají žádný význam . Děkuji .
Audeze LCD X , TEAC USB DAC UD 501 , SPL Phonitor .
clostermann
Junior

Odeslat příspěvekod icotech852 26. 11. 2012 15:54

cosi....nezabudaj ze si tu podpisal zmuvu z certom.Odtialto niet uniku.Neboj,so Sedourom si date poldecaka a hned bude lepsia diskusia ;-) :D
p.s.Sedoura staci trochu preplieskat a hned je s nim ina rec - musis sa to naucit ako ja O:-) ^^
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 26. 11. 2012 16:40

Nezlobte se, ale tohle neděláme. O tom, jestli sem recenze napíšete, jste se rozhodl sám, a dal jste nám coby provozovateli fóra právo tento obsah užívat. Viz tento bod v podmínkách, se kterými jste souhlasil:

Uživatel uděluje dodáním obsahu či jeho součásti na Server, a to i pokud je dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském, ve znění pozdějších právních předpisů (dále jen Autorský zákon), Provozovateli právo užívat tento obsah či jeho součást v souladu s Autorským zákonem, zejména jej zveřejnit, publikovat a rozšiřovat, a to v elektronické či jakékoliv jiné podobě, bez teritoriálního, časového a množstevního omezení, a bez úplaty.


Teď najednou nelze říct, že jste si to rozmyslel. Na vaše recenze reagovali ostatní, diskutovalo se o nich. Prostě co v tomto fóru je – a netýká se to pouze recenzí – to v něm zůstane; výjimkou jsou jen příspěvky porušující pravidla. Díky za pochopení.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků