Čas vánoční a dárky ...

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 24. 12. 2013 11:16

Ok, ok ... taky jsem si konečně koupil nový mobil - na Vánoce to už počkat nemohlo. A navíc jsem ještě v rámci známých řešil e-Book ... byl jsem překvapen s vysoké užitné hodnoty tohoto zařízení.

Ale dál už nic - a hodnej jsem byl fakt hooooodně. Alespoň si to myslím já sám :-D

//jo a ty bačkory na snímku o pár příspěvků výš, mi dělají radost do dnes. Kdo by to byl řekl :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 25. 10. 2014 16:39

Tak co budete letos kupovat pod stromeček? Elektroniku, voňavky, nebo si jen nacpete pupíky, posedíte u voňavého stromku a vzpomenete na hříchy mládí? :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sands1 25. 10. 2014 16:50

Tak to si dost skoro zacal uvazovat o vianocnych nakupoch. Ale je pravda ze uz aj obchodnici zacali :-D inak ja som za to napchavanie sa :-))
sands1
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 25. 10. 2014 17:53

MgX píše:Tak co budete letos kupovat pod stromeček? Elektroniku, voňavky, nebo si jen nacpete pupíky, posedíte u voňavého stromku a vzpomenete na hříchy mládí? :-)

Předloni jsme měli na Vánoce borovičku, vloni smrček a letos bychom rádi jedli... :!: :!: :!: :!:
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 25. 10. 2014 18:26

sands1 už s tím blbnou v TV, takže je jasné, že lidé začnou. Já nemám rád nákupy na poslední chvíli. Z druhé strany občas někomu vymyslet vhodný dárek, je taky k vzteku. Někdy tak mám pocit, že se na zbytek vykašlu a udělám si radost - zcela sprostě - sám :mrgreen:

EKKAR my už na Vánoce taky jedli :-)

Mám nejraději černou borovici, vydrží a vypadá. Historicky máme sklon kupovat velké stromky, bohužel někdy chybí větvě - sice jsou výškou super, ale zbytek jako by je někdo orval. Jednou jsem to řešil uřezáním částí větví na jedné straně, vyvrtáním otvorů na druhé (tehdy navíc ruční vrtačkou :oboze ) a přehozením. Vznikl kvalitní a luxusně vypadající strom. Původní vypadal jako ubožák a padal k zemi, bo jedna strana byla úplně zarostlá a druhá skoro holá.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sands1 26. 10. 2014 16:17

Mozno by bolo lepsie kupit umely :-D
sands1
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 26. 10. 2014 17:09

Na jedné straně ano, z druhého pohledu zase nevoní. Pravda, když mně jednou borovice s rozpětím asi 3 metry přemrzla v dešti venku a já ji pak nemohl dostat domů, řádil jsem jak tajfun a sliboval, že příští rok bude umělák :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 8. 12. 2014 17:37

... tak mám kapra v mrazáku a polívku na stejným místě. 24. 12. vše jen vydělám, polévku zahustím a hotovo. Jsem už fakt starý na rychlozabíjení, rychlovaření, rychlostrojení atp. To si radši pustím nějakou pěknou pohádku, nejlépe v HD a užiju si atmosféru, protože v každém muži, pořád dřímá malé dítě :-)

... jo kruci, kluci... ještě stromek! :-D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 8. 12. 2014 17:51

Myslíš Popolušku v HD?
:D
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MgX 8. 12. 2014 18:16

No, to nevím, jaká bude kvalita... z druhé strany - jo, něco pro pamětníky :D

//a Šafránková nevypadala špatně ani v SD... :-D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků