Připomínky uživatelů ...

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod DinosaurJr 11. 6. 2015 18:52

Forum hodnotím celkově velmi pozitivně OK !

Moderátoři - mají to těžké, pokud 50% (nebo většinu ??) času věnují slovním šarvátkám a krocení flame apod. Nedivím se, že taková práce příliš nenadchne. Proto se ani Ryanovi nedivím, že se mu do moderování příliš nechce. Že je to čistočisté pokrytectví ? To je hloupost, každý četně přispívající vidí/čte, do čeho by šel. A buď jde nebo ne...

Ve volném čase si většina lidí chce nezávisle pokecat, odfouknout, sdělit dojmy, získat rady či zkušenosti a tipy nebo jen tak během dne ťuknout na to, co ho baví a přijde na jiné myšlenky (no a někdo se holt musí pohádat). Stále je co zlepšovat, to platí především pro přispěvovatele ! 8-P
◄☼► Život je příliš krátký na poslech muziky přes nudné HiFi ! Kind of Blue ♪♫♪
ProJect RPM 3 Carbon MC●SLVR●TubeBoxSEII ECC83 Telefunken Ribbed●Sony ES
DAC Topping D50s●DPA 386 222 mk2017●B&W●Xavian●TV Samsung 48"●77LP<iii>
DinosaurJr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MHOE 11. 6. 2015 22:09

sashafckinggrey píše:
MHOE píše:Nerozumím teda tomu, proč je třeba ihned začít někoho hejtovat, ať už narovinu, nebo rádoby skrytě (obojí se zde vůči boginovi objevilo). V bogiho příspěvcích možná sice byly věty, které ničemu nepomohly, na druhou stranu se v nich možná objevilo i něco, co by za zvážení třeba stálo. A i kdyby snad ne, stále si lze přece zachovat nějakou slušnost. Nebo to na CZ/SK fórech skutečně musí být vždy ve stylu "oko za oko, zub za zub"?

Tohle mi prijde velmi usmevne, kdyz se podivam na podpis pod prispevkem.


S některými uživateli jsem zkrátka ztratil trpělivost a tímto jim dávám najevo, že se ani nemusí pokoušet o to na mě jakkoliv reagovat, neboť jejich příspěvky (až na nešťastné případy) nečtu - a s největší pravděpodobností už nikdy číst nebudu. Tohle fórum se mi v základu líbí, v některých ohledech však má z mého úhlu pohledu výrazné mezery, které tímto způsobem sám pro sebe řeším.

Pokud to na někoho působí jako pokrytectví, budiž... Respektuju to.
DESKTOP: Roon | Fiio R7 | Susvara (mod)
PORTABLE: Roon | Fold3 | Deva Pro (mod) + LinkBuds (eq)

MEASUREMENTS: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petulda 12. 6. 2015 09:45

MHOE píše:až na nešťastné případy

Nezvládám argumentovat a proto hejtuju tím, že hystericky v podpsiu deklaruju ignorované členy, na které ale přesto reaguju :-D.
Načež se pozastavuju nad úrovní tohoto fóra.

Thumb up na celé čáře :-D.
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MHOE 12. 6. 2015 16:09

Ještě krátce k Ryanovi (včera jsem zapomněl) - Taky si myslím, že by to mohlo fóru prospět. Kdyby si to do budoucna rozmyslel, byl bych rád. :-)

Jinak díky všem moderátorům a adminům za jejich práci (a za reakce v tomto vlákně) - i přes některé nedostatky, o kterých jsem se zmínil, se mi to tady líbí více než na kterémkoliv jiném hifistickém CZ/SK fóru. A to rozhodně není málo.
DESKTOP: Roon | Fiio R7 | Susvara (mod)
PORTABLE: Roon | Fold3 | Deva Pro (mod) + LinkBuds (eq)

MEASUREMENTS: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 12. 6. 2015 16:18

MHOE píše:S některými uživateli jsem zkrátka ztratil trpělivost a tímto jim dávám najevo, že se ani nemusí pokoušet o to na mě jakkoliv reagovat, neboť jejich příspěvky (až na nešťastné případy) nečtu - a s největší pravděpodobností už nikdy číst nebudu. Tohle fórum se mi v základu líbí, v některých ohledech však má z mého úhlu pohledu výrazné mezery, které tímto způsobem sám pro sebe řeším.

Pokud to na někoho působí jako pokrytectví, budiž... Respektuju to.

Ztráta trpělivosti může být kompenzována ignorováním příslušných jedinců buďto obecnou formou, nebo využitím nabídky uživatelského panelu. Dehonestace kohokoliv z uživatelů není formou slušného vyjádření názoru. Soukromí blacklist, který zaznívá v podpisu a jmenování příslušných přezdívek mně nevadí. Dovětek v podobě
MHOE píše:(trollové, pozéři a spol.)
ano. Prosím tedy o jeho odstranění.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MHOE 12. 6. 2015 16:23

Provedeno. Díky za upozornění.
DESKTOP: Roon | Fiio R7 | Susvara (mod)
PORTABLE: Roon | Fold3 | Deva Pro (mod) + LinkBuds (eq)

MEASUREMENTS: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 12. 6. 2015 16:26

MHOE píše:Ještě krátce k Ryanovi (včera jsem zapomněl) - Taky si myslím, že by to mohlo fóru prospět. Kdyby si to do budoucna rozmyslel, byl bych rád. :-)

Jinak díky všem moderátorům a adminům za jejich práci (a za reakce v tomto vlákně) - i přes některé nedostatky, o kterých jsem se zmínil, se mi to tady líbí více než na kterémkoliv jiném hifistickém CZ/SK fóru. A to rozhodně není málo.

Nebývá mým zvykem, že se vyjadřuji k různým lidem na fóru veřejně, zde udělám výjimku, ke které mě donutila diskuze. Ryana jsem kdysi, mám pocit, že opakovaně, kontaktoval kvůli moderování. On odmítl. Když se nad tímto odmítnutím po dlouhé době zamyslím, vím, že bylo adekvátní stavu a situaci na fóru. Nyní bych ho za moderátora již nechtěl. Myslím si, že fórum ho potřebuje více, jakožto rádce, nikoliv moderátora. Proč? Protože navlečením do „zeleného“ kabátku vůči němu budou někteří vystupovat jinak, než dnes. A nemám ten pocit, že bych cosi takového chtěl. Ono - tisíckrát nic - umořilo vola, natožpak aktivního diskutéra.

Těch dobrých lidí, kteří moderování odmítli, je samozřejmě více.

Jen pro celistvost informace doplním - momentálně se aktivně nový moderátor nehledá.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DinosaurJr 12. 6. 2015 17:36

Náměty na "status" ze sousedního fora - pro inspiraci
Veterán, Guru, Štamgast, Inventář
◄☼► Život je příliš krátký na poslech muziky přes nudné HiFi ! Kind of Blue ♪♫♪
ProJect RPM 3 Carbon MC●SLVR●TubeBoxSEII ECC83 Telefunken Ribbed●Sony ES
DAC Topping D50s●DPA 386 222 mk2017●B&W●Xavian●TV Samsung 48"●77LP<iii>
DinosaurJr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 12. 6. 2015 18:14

To je jedna z možností, kterou jsme zavrhli - kopírovat sousední fóra.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 14. 6. 2015 11:09

DinosaurJr píše:Náměty na "status" ze sousedního fora - pro inspiraci
Veterán, Guru, Štamgast, Inventář

Pokud kohokoliv napadají další varianty označení jednotlivých hodností, klidně se podělte.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krmelec 14. 6. 2015 16:48

Co třeba něco originálního, skoro řekl bych až geniálního, hodnost "krmelec". No, nevystihuje to všechno to podstatné? Mě by se to líbilo i spoustě dalším anonymním uživatelům, kteří však nemají tu odvahu tu i přes svou skrytou identitu můj návrh podpořit.
CW DAC 1 + Yamaha A-S501 + Wharfedale Linton Heritage
krmelec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kuba4 14. 6. 2015 17:07

Když máte poslední varování, nepomohou vám už žádné hodnosti. :-)
Marantz CD-17, PM-16, Pioneer PL-630, B&W 802N
Pioneer PD-95, SPL Phonitor, AKG K-1000
Kuba4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 14. 6. 2015 18:42

Jo, je to vizitka přispěvatele, přesně vyjadřující jeho schopnosti prudit. Jsou ještě 3 další vyšší stupně - Schvalování příspěvků, Dočasný Ban a Trvalý BAN. A je zajímavý, že o změny pojmenování těchhle "ranků" ještě nikdo zájem neprojevil...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kuba4 14. 6. 2015 20:48

Žádosti, schvalování, mazání postů, otravné SZ od moderátorů ...

Vždyť to nikam nevede
Marantz CD-17, PM-16, Pioneer PL-630, B&W 802N
Pioneer PD-95, SPL Phonitor, AKG K-1000
Kuba4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 14. 6. 2015 21:06

Ne? Stačí si vzpomenout, CO PŘEDCHÁZELO udělení Posledního Varování - a co by pravděpodobně následovalo, kdyby nebylo uděleno. Ano, i k mazání postů je někdy nutno sáhnout - každej záhonek občas potřebuje vyplet, hlavně když pejřka začne přerůstat přes hlavu...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků