Klidné Vánoce 2014

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 19. 12. 2014 19:37

Dovoluji si za celý tým moderátorů popřát všem uživatelům diskuzního fóra avmania.cz, klidné Vánoce s příjemným překvapením pod stromkem. Snad tam alespoň část z Vás nalezne kvalitní a spolehlivou elektroniku.

No a když ne (tedy dopadnete stejně jako já :-) ), nezoufejte. Čas vánoc to není jen nutnost obdarovat/obdržet dar. Čas vánoc jsou i chvíle strávené s blízkými, ale také chvíle vzpomínek na čas dětství, radosti a záře očí, když uviděly rozzářený stromek a pod ním balíčky s množstvím překvapení.

Zkusme alespoň po tyto okamžiky být k sobě milejší, mít větší trpělivost s druhým, byť agresivnějším protějškem. Ne vždy jeho agrese vychází ze zlé povahy. Může narůst díky bolesti, kterou prožil, či prožívá a ta pozmění vstřícného, pohodového člověka do člověka nevrlého. Čas náš by měl být o lidství a kvalitním vzájemném soužití. Ne o žabo-myších válkách, bojůvkách, urážkách, vulgaritě a agresi.

Kdo má chuť popřát ... může zde.
Kdo se chce pochlubit čímkoliv z darů převážně elektronických ... může využít toto vlákno. Ponožky a trenky prosím nedávat! :-)

... i když já možná jedny dám :-)
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 31. 12. 2014 19:00

Využiji toto vlákno pro poděkování a přání za tým moderátorů diskuzního fóra avmania.cz

Děkuji všem slušným uživatelům za jejich přítomnost na fóru avmania.cz v končícím roce 2014, ale také na webu avmania.cz. Děkuji za každý váš příspěvek, za každý dotaz a radu, kterou zde zanecháte.

Jsme si plně vědomi toho, že nebýt uživatelů, fórum není. Fórum - to jste vy. Život a ruch, který zde žijete, který zde vytváříte.

Všem přeji klidný vstup do nového roku 2015 a především hodně zdraví.

Za tým moderátorů

MgX - administrátor
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků