Ukažte váš "přehrávací software"

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 24. 12. 2009 11:48

W7 jsou navykové :) a AIMP taky. Dokud nemusím řešit domácí reprodukci, tak na přehrávání v pohodě stačí...
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 24. 12. 2009 12:11

asi jako legalní Visty, jen s mnohem větší vymydlívací kampaní....
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 24. 12. 2009 12:12

W7 jsou narozdíl od Visty dobrý OS a hlavně nejsou náročné na HW.
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 24. 12. 2009 12:32

bubaak --> Nechcem ti kazit Vianoce, ale porovnavat Hlistu s W7 je dost odvaha ;)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bubaak 24. 12. 2009 12:47

Mám doma oboje a oboje legální a odvaha to sice je, ale když jsem si koupi W7 tak jsem dost dlouho (dýl jak dva týdny) uvažoval že zas downgradnu (jen bych prohodil HDD). Asi všichni co hanili Visty měli nějaký zastaralý AMDečka, nebo pentium 3.....
Ale mě nikdy Visty nehodily modrý okno, nikdy nespadly (pokud to nebyla chyba uživatele), běhaly mi na mém železe výrazně rychleji než XP a celkově byli velice přívětivý....
Když jsem nainstaloval W7 tak první týden jsem důmal proč tak pomalu nabíhaj (ano přesně tak oproti Vistám), ač RAMek sežrala víc než Visty, tak programy mely pomalejší náběh než Visty a to ovládání...... zlatý Visty. Po čase se W7 zabydlely a už jsou o 10 FPS v hrách rychlejší (to je asi výrazný skok vzhledem k tomu že předtím jsem v dosti hrach měl průměr 290 :hm ), některé aplikace jednou do měsíce spadnou... popravdě řečeno, kdybych si je nekoupil a jen si je vyzkoušel, zůstal bych na Vistách, ale co už.
Jo a taky hlídaní uživatelských učtů... Ve Vistach stačilo zakázat debilní dotazy na jednom místě, v W7 jsem to zakázal snad na 10 místech a občas se stejně nevyhnu hlašce že prostě nemám práva....
W7 jsou jen mírně upravený Visty, jen s daleko větší medialní podporou a dotažeností co Visty už měly po prvním roce... ale odpurce Vist a spousta forařů co jeli jen na XP a zkoušeli to nacpat na nějaký šrot, měli prostě větší ohlas než většina spokojených uživatelů Vist. V mém okolí všichni (ano skutečně všichni) co maj Visty (legální), by je neměnilo a to snad o něčem svědčí ne?
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 24. 12. 2009 13:03

bubaak --> Nebudem sa s tebou hadat, su to tvoje osobne skusenosti, ale narovinu ti mozem napisat, ze skusenosti v nasej firme a zvlast skusenosti nasho sytemaka su uplne ine a on sam povedal, ze Hlistu by nedal nikde.
Mal som moznost porovnat nabeh systemu pod Vistami na lenovo T61 a W7 na tom istom stroji a bolo to uplne niekde inde. Na hry sa nehram - tie ma nezaujimaju. Samozrejme, vsetko treba doladit, W7 nie su najlepsi system na svete, ale urcite je to uspesnejsi, vykonnejsi, kompatibilnejsi kus softu, ako je Vista.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bubaak 24. 12. 2009 13:13

To náš IT řiká taky :mrgreen: a ta kompatibilita je blbost. Co jsem nerozběhl pod vistou, jsem nerozeběhl ani pod W7 a dokonce některé věci jsem nerozklusal pod W7, přitom na Vistách šli... ale tady je to dost o programech co se instalují :-)
Jinak W7 skutečně nejsou nic z "vykonnejsi, kompatibilnejsi" než aktualizovaný Visty :-l
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TurboLama 24. 12. 2009 15:15

Win 7 a Vista (>= SP1) je vpodstatě totéž, jen ve Win 7 je míň zbytečnejch služeb. Jinak sedmičky nejsou špatný (když se povypínaj ty grafický blbosti a panel se nastaví postaru), ale sou to pořád Windows, prostě pracovat se v tom nedá :)
TurboLama
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 24. 12. 2009 15:36

Na pracu je iSeries a OS400 :D
Obrázek
Obrázek
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bubaak 24. 12. 2009 15:38

Odar něco podobného máme v praci :D Nikdo to nechape ale vše v tom funguje, protože to jede přes DOS :D Teď na to koukám, vám to jede přes Widle, sakra mate novší program :D
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 24. 12. 2009 16:23

Hociaky telnet klient, kludne aj z Linuxu :P
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Balda_87 3. 1. 2010 11:30

hele jak v tom foobaru nastavim, že právě přehrávaná skladba je vidět v playlistu? Tzn že pri náhodným výběru, se automaticky nascrolluje na píseň kerá zrovinka hraje, tak jak to dělá winamp... mě to prostě nedělá :!: :nenapadne
Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 16. 1. 2010 20:31

Obrázek
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ScRyX 17. 1. 2010 11:07

Odar - fungujú ti správne lyrics? Mne to hneď po nainštalovaní skinu fungovalo, teraz to vyzerá takto:(nič som nemenil T_T)
Obrázek
Artist bio a všetko ostatné sa zobrazí správne v ľavom stĺpci....
ScRyX
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 17. 1. 2010 12:21

Lyrics nepouzivam, takze netusim. Ale urcite cosi vygooglis ;)
Odar
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků