Co Teraz Pozerate.

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Nolwendil 17. 6. 2011 15:52

Tak IMDB je dobrá, pokud chceš vědět, kdo hrál jakou roli (to na CSFD chybí), nebo požaduješ informace o všech lidech co se na filmu nějak podíleli, kde se točil, atd. Myslím si, že IMDB má své místo. Ale pro mé potřeby obyčejného diváka více vyhovuje CSFD. A když tam něco není, tak není problém hodit link na IMDB či nějakou jinou databázi (anime), a tým tam film či seriál přidá. Ještě aby CSFD uměla pořádně spolupracovat s XBMC, a bylo by to super. Nějaké ty sociální funkce a scrobblování bych taky uvítal...
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 19. 6. 2011 02:31

Adjustment Bureau jsou tak nádherně blboučcí. Intelektuálům nedoporučuju, těm co na to serou doporučuju. Odprostit se od "musím vidět jen Felliniho/Allena/Lynche, jinak to je kýč/sentiment (což už taky funguje jako nadávka imho)/prvoplánovitý/předvídatelný..."
Nakonec přes moje očekávání nic extra. Damon hraje snad všude stejně, zápletka naivní, pár podle mne logických chybek. Ale solidnější průměr.

Tak nějak co jsem za poslední dobu stihl vidět. :) Ale pochybuju, že moje komentáře někoho budou zajímat, takže ty další si zase nechám na jindy...
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Odar 19. 6. 2011 10:10

Nolwendil píše:Ještě aby CSFD uměla pořádně spolupracovat s XBMC, a bylo by to super.
Existuje plugin do XBMC, ktory dotahuje informacie o filmoch z CSFD. Ked si kliknes na film <Info>, tak tam mas text z CSFD. Problem u mna nastal, ked som chcel scroblovat na trakt.tv. On ma niekde v databaze link (alebo ID) filmu v IMDB databaze. Nakolko mal ale info nacitane z CSFD, nevedel poslat informaciu serveru trakt.tv, aky film pozeram. Tak som sa v XBMC nakoniec vratil k IMDB. Tie popisy tam aj tak necitam.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 21. 6. 2011 00:00

Unknown, bohužel.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nolwendil 23. 6. 2011 23:00

:tleskani :love: :twisted: The Lord of the Rings: The Motion Picture Trilogy (Extended Edition) Blu-ray :twisted: :love: :tleskani
Obrázek
Rip má dohromady asi 74GB, ale rozhodně stojí za to. Kvalita je někde úplně jinde, než rozšířené DVD verze. Bohužel jsou Blu-ray dělané oblíbenou metodou remastrování původních 2K scanů pro DVD, ale tady to naštěstí není až tak patrné. Další nevýhodou je, že v tomto rozlišení už bohužel efekty začínají ukazovat své švy...

Pro zájemce o koupi připomínám, že verze prodávaná v USA bude obsahovat i české titulky, takže předpokládám, že se bez většího zdržení dostane do prodeje i u nás.
A co těch 15 disků vlastně obsahuje? Nejlepší je mrknout se na ten odkaz na Amazonu, je tam srovnání s předchozími edicemi. Ve zkratce: 12 disků obsahuje totéž, co 12 disků rozšířené edice s tím, že 6 disků (dva na každý film) bude Blu-ray s 1080p filmem. K tomu připočtěte ještě tři disky ke každému filmu, bonusy které byly původně u DVD edice s kino i rozšířenou verzí. Kromě samotných filmů jsou všecky disky DVD...

Jediné, co bude novému sběrateli po zakoupení této edice chybět, jsou ty tři DVD, které byly jako bonus u jednotlivých sběratelských edicí, plus sošky a ty pěkné krabice a obaly na DVD, které byly u sběratelské a rozšířené edice. Na Aukru se mi podařilo koupit prázdnou krabici sběratelské edice Návratu Krále, včetně obalu na DVD a sošky Minas Tirith. (za 250, no neberte to :-D) Podobné nabídky na předchozí díly už tam, bohužel, nebyly...
Nolwendil
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Odar 24. 6. 2011 07:38

LOTR som videl, ale nikdy ma nenadchol. Najlepsia bola asi dvojka.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Nolwendil 24. 6. 2011 10:34

Mě se nejvíc líbil v době, kdy jsem si knížky moc nepamatoval. Od té doby, co jsem si to všecko přečetl znovu už mě tam štve, jak moc se to liší proti knížce. Ale pořád to bude moje srdcová záležitost...
Nolwendil
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jan1k 27. 6. 2011 15:45

jeden z mojich najoblubenejsich hercov: :-D pecka film
http://www.csfd.cz/film/14623-rivalove/
Denon DA-10 DSD / Apple iPhone 6+ / Apple iPad Air
► ♫♪♩♬♫
► Ultimate Ears UE4Pro ♫♪♩♬♫
► Sony MH1 / AIAIAI Pipe Petroleum ♫♪♩♬♫
Jan1k
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 28. 6. 2011 21:21

Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Odar 2. 7. 2011 17:46

Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Balda_87 15. 7. 2011 17:43

Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 17. 7. 2011 19:47

Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod eRiper 18. 7. 2011 14:33

Večer si dám Breaking Bad 4x01 :-]