Stargate Universe

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod thePrayer 5. 10. 2009 10:31

Tak co, kdo jste koukal na pilotní díl?? :?: ¨Jak se vám to líbí? Oproti SG-1 a SG-A je to menší změna, je to trochu ve stylu BSG. :D
thePrayer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 5. 10. 2009 15:54

Zatím mi docela chybí humor(tady to snad potáhne ten geek), doktor Rush je dost zvláštní, moc mi nesedí. Vojáci jsou docela v pohodě, ale Ronald je na můj vkus až moc mimo. Loď je hnusná a špinavá, je super že to chtějí mít temnější, ale přecijen na naleštěný vkus antiků už jsem byl nějak zvyklej(já vím že tahle loď má být o dost starší než atlantis, ale to je jedno). Navíc jediná hezká ženská je ta medička, snad na týhle první planetě objeví nějakou kamarádskou civilizace kterou pozvou na loď(začínala tak SG1 i SGA, tady to snad nebude jiný) a přibude ještě někdo.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod thePrayer 5. 10. 2009 16:06

Doufam že budou pokračovat záběry z klasický SGC a možná i Atlantidy a o bojích s Luciány, boj o Ikarus suprovej. Rush mi hrozně připomíná Daniela Jacksona a myslel jsem že Eli bude druhej Rodney McKay. :D Docela se těšim na nepřítele, přece jenom jsou v podstatě na druhý straně známého vesmíru tak doufam že to zas nebudou středověký vesničky v jehličnatym lese.
thePrayer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 5. 10. 2009 18:15

thePrayer píše:doufam že to zas nebudou středověký vesničky v jehličnatym lese.

Toho se obávám, protože tvůrci původní SG ani SGA neprokázali příliš invence. Víceméně všechny rasy jsou humanoidního typu, včetně Asgardů, kteří z člověka vychází a představují typickou představu člověka o mimozemšťanech, nebo využívají člověka jako hostitele (Goauldi). Wraith se od člověka liší minimálně. Unas vzdáleně vypadá taky jako obří člověk. Zbytek jsou lidi ve středověkých kostýmech. Replikátoři jsou roboti. Nějaký ten hmyz...
oneill_sx1
Recenzent fóra

Odeslat příspěvekod brutal2 5. 10. 2009 19:32

thePrayer píše:Docela se těšim na nepřítele, přece jenom jsou v podstatě na druhý straně známého vesmíru tak doufam že to zas nebudou středověký vesničky v jehličnatym lese.

Ono jde spíš o to, jestli rozpočet vyjde na stěhování týmu někam do džungle.
brutal2
Poslední varování

Odeslat příspěvekod thePrayer 6. 10. 2009 15:08

Oneill: Nebo tamty zrůdy z 5x04 Daedalus Variations. :D

Jojo necháme se překvapit, ale co jsem četl

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!

Tak nepřítel bude luciánská aliance
thePrayer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 6. 10. 2009 16:43

Spoiler!!!!!!!!!!!§§

Tak to mi přijde jako docela blbost, vždyť ty jsouv naší galaxii, to je asi 10 galaxií vedle.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod thePrayer 6. 10. 2009 18:13

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!

Teflord taky zůstal v Mléčné dráze a přitom na Destiny taky bude :) Podle mě najdou způsob jak nějak komunikovat, bud nějak přes ty antický kameny nebo nevim.. :D No a Luciáni budou útočit na Zemi třeba..někde ke konci řady dojde k infiltraci Destinyod Luciánů.. a taky budou tam boje mezi křižníkama typu Daidalos a Hatakama jako ve starý dobrý SG1 :D
thePrayer
Mírně pokročilý