hroty - pomôžu zvuku? (nelekejte se off-topicu)

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Odar 23. 11. 2010 19:26

zly zly zly :D
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod EKKAR 23. 11. 2010 20:51

Podzemní "budovy" na velitelství NORAD v útrobách Cheyenne Mountain nedaleko Colorado Springs taky nesedí na soupravách hrotů jako na ochraně proti seismickým otřesům v případě jaderného napadení. Tím končím veškerou účast v debatách na téma "hroty" - a kdo mne s nima ještě bude otravovat, toho OSOBNĚ nejdřív střelím kulkou s měkkou špičkou do břicha a pak ho pomalu rozpustím v kyselině - to vše za plnýho vědomí, protože si KUR**SKY dám pozor, abych dotyčnýho nezabil hned...!!!
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bína 23. 11. 2010 21:47

Když si někteří lidi dávají hroty/nožičky na sluchátkové zesilovače, zlepší se jim zvuk? :)

Obrázek

Není to moc dobře vidět, ale tady má člověk DNA Sonett(1200$) postavenej na nožičkách za 800$ http://www.marigoaudio.com/Component_feet.htm
:lol: :lol: :lol:
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin..net 23. 11. 2010 22:56

Ale nebyl bych správný hifista, kdybych se spokojil pouze s náhražkou v podobě mincí. Zabrousil jsem na ebay a za čtyři Libry jsem zakoupil mosazné podložky s dírkou. Nedočkavě jsem čekal na zásilku, ale kvůli sopečnému prachu jsem je mohl nainstalovat asi až po dvou týdnech.
Po podložení gramofonu jsem byl zklamaný, protože zvuk byl temný a zastřený. Moc se moc nelíbil, proto jsem se opět vrátil k dvacekačkám.
Zvuk gramofonu si užívám. Určitě to nebude žádná psychoakustika. Několikrát jsem podložky odstraňoval a měnil.

Doufám, že mě tady nikdo nebude kamenovat za můj hifi názor a zkušenost. Pokud někdo nevěří ať radši vyzkouší.


http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopi ... =12&t=4925
...
Martin..net
Junior

Odeslat příspěvekod šeďour 23. 11. 2010 23:05

Nejoblíbenější zvíře zažranýho hifisty je krokodýl...poněvadž má plnou hubu ostrejch hrotů :mrgreen:
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Martin..net 23. 11. 2010 23:24

Někteří jsou opravdu šílenci co to berou smrtelně vážně.Na druhou stranu hračičkové a nadšenci co tím doslova žijou.Občas mě to také chytne a stoupnu si k soustruhu vyrobit nějaký pěkný nožičky či hroty..většinou však skončí na jiných sestavách než mojí.Se mi budete asi smát,ale mám na některých krabičkách zarážky ke dveřím...omluvou mi snad bude,že rozdíl ve zvuku sem nezaznamenal a ani nepředpokládám :-D
...
Martin..net
Junior

Odeslat příspěvekod EKKAR 24. 11. 2010 19:16

Gumová zarážka ke dveřím je daleko vhodnější tlumicí element, než ostrý hrot. A jinak - výše citovaný web je v určitých kruzích jmenován "HIFI-NÁDORY"...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod šeďour 24. 11. 2010 19:47

Oni se ty dveře o ten ostrý hrot totiž dost často prorážejí...proto je guma lepší 8-)
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Broslowski 27. 11. 2010 18:23

Bína píše:Když si někteří lidi dávají hroty/nožičky na sluchátkové zesilovače, zlepší se jim zvuk? :)

Obrázek

Není to moc dobře vidět, ale tady má člověk DNA Sonett(1200$) postavenej na nožičkách za 800$ http://www.marigoaudio.com/Component_feet.htm
:lol: :lol: :lol:


to co je pisane na tej stranke nemyslia vazne snad... dufam ze je to len zart... :shock:
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 29. 12. 2010 17:48

Jaké jsou nejlevnější hroty k sehnání? Potřeboval bych nalepovací a pokud možno s co nejmenším půdorysem. Našel jsem nějaké od dynavoxu, levnější asi nic nebude, což?
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 29. 12. 2010 18:09

Nevyhovuje?
http://www.customworks.cz/design-cases/feet/
Nalepis obojstranou lepiacou paskou.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Bína 29. 12. 2010 18:22

Moc velké.

něco takového neznáte?
Obrázek
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 29. 12. 2010 23:16

Daly by se použít špičky z nějakých propisek.V dnešní době se všudemožně rozdávají reklamní propisky, a často jsou i kovové...
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 29. 12. 2010 23:18

Přemýšlel jsem se kouknout i po nějaké Ikee, ale tam to moc nadějně nevidim, asi vezmu ty dynavoxe a uvidim jestli nebudou moc velké.

A tobě šeďoure díky za nápad, to by možná bylo pěkné.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 11. 12. 2012 10:10

zdar,potrebujem nadvihnut repro pomocou hrotov asi o 10cm s doskou 35mm na ktorej budu repro.Neviete kde by sa dalo kupit nieco taketo?
Přílohy
speaker_spikes.jpg
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků