Predobjednávka Mogami káblov

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Wizik 20. 8. 2010 20:20

Nazdar chlapi.
Chcel by som vyskúšať Mogami káble pre signálovú aj digitálnu cestu. Kedže všetko treba objednať z USA, lebo u nás je to bieda, tak chcem vedieť, či by mal niekto tiež záujem. Neoplatí sa mi brať len dákych 5metrov, poštovné je drahé. Ak by mal niekto záujem, predbežne by mi mohol dať o tom vedieť. Na signálovú cestu budem brať mogami 2549 a na digitál 2964. Kto by chcel, káble spravím tiež ako hotové, s nakamichi RCA konektormi. Mal by niekto záujem ?
Denon DCD-910/Foobar->digital mogami 2964/USB->Gamma 2 DAC(powered by sigma11)->Beyerdynamic DT770 PRO 80ohm

Sansa Fuze -> Soundmagic PL30
Wizik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod creat 20. 8. 2010 20:27

Šiel by som do toho. Zaujímajú ma hotové RCA.
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wizik 20. 8. 2010 20:47

Oukej, niekto ďalší ? :-)

Ceny budú prívetivé si myslím.
Denon DCD-910/Foobar->digital mogami 2964/USB->Gamma 2 DAC(powered by sigma11)->Beyerdynamic DT770 PRO 80ohm

Sansa Fuze -> Soundmagic PL30
Wizik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TommyT 21. 8. 2010 00:42

U mňa teda ten hotový digitálny coax, ako som písal, len ešte by bolo vyzistiť ohľadom vhodnosti Nakamichi konektorov na digitálny prenos.
Matrix Mini-i -> NAD C370 -> Wharfedale Diamond 9.3
TommyT
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 21. 8. 2010 07:47

TommyT --> Tomas Balent dava na digitalnu Supra Trico Nakamichi RCA a ze je to v pohode (zakaznici su spokojni).
Wizik --> Jeden par 0,5m XLR ---> RCA by som na skusku bral (ako sme sa uz bavili).
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Wizik 21. 8. 2010 09:45

Ok mám zapísané. Nechám to tu ešte týždeň približne, nech sa nazbierajú záujemcovia. Pre viac podrobností mi potom píšte SS.
Denon DCD-910/Foobar->digital mogami 2964/USB->Gamma 2 DAC(powered by sigma11)->Beyerdynamic DT770 PRO 80ohm

Sansa Fuze -> Soundmagic PL30
Wizik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TommyT 21. 8. 2010 11:10

Odar :arrow: ja som na Tricu videl v reále nejaký iný konektor, tak neviem. Ale ak je to tak, tak v poriadku.

Láka aj mňa vyskúšať aj analóg, ale teraz, keď mám vyrobené 4 páry RG62? :mrgreen:
Porazilo by ma. :mrgreen:
Matrix Mini-i -> NAD C370 -> Wharfedale Diamond 9.3
TommyT
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 21. 8. 2010 11:13

Ja do toho idem. Som zvedavy, ci oproti RG62 od Balenta bude pocutelny skok. Co sa tyka toho digitalu - s Balentom som si o tom pisal. Neviem, co ma na webe. Tak ci tak, on je velmi pristupny clovek - keby chces od neho ine koncovky, urcite ti ich tam da. On sa riadi tym, ze je tu pre zakaznika a zatial ma nesklamal.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod TommyT 21. 8. 2010 11:37

Ok, tak teda Nakamichi.

Odar, ale ty nemáš analógových toľko párov :D
Matrix Mini-i -> NAD C370 -> Wharfedale Diamond 9.3
TommyT
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milan2801 21. 8. 2010 11:44

Může mi někdo vysvětlit, co je na těch konektorech Nakamichi tak převratného?
Milan2801
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TommyT 21. 8. 2010 11:45

Prevratné nič, ale sú solídnej konštrukcie a v dobrej cene.
Matrix Mini-i -> NAD C370 -> Wharfedale Diamond 9.3
TommyT
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 21. 8. 2010 11:47

Milan2801 --> Nie je na nich nic prevratneho, ale su lacne a slusne vypracovane. Navyse mne osobne vyhovuje, ze su dotahovacie.

Navyse, ked ich pajkuje pan Balent, ma svoj ritual, ktorym ich zacaruje a hraju o priblizne 213,5767% lepsie, ako nezacarovane jeho woodoo ritualom. Za know-how sa jednoducho dnes plati ;)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Wizik 21. 8. 2010 12:13

Ako vravia chalani, nakamichi konektory niesu niečo extra, ale majú fajn cenu a veľmi dobré spracovanie + sú doťahovacie a sú sexi :-D. Samozrejme ak niekto chce, môžem tam dať aj neutrik alebo niečo iné, stačí sa dohodnúť cez ss.
Wizik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wizik 21. 8. 2010 17:54

Inak ak mi niekto dá dobrý tip, kde sa dá kúpiť flexo (tí čo nevedia, to je tá sieťovina, čo sa dáva na káble, aby vyzerali highendovo :D ) za rozumné peniaze, tak to objednám a dám na káble.
Denon DCD-910/Foobar->digital mogami 2964/USB->Gamma 2 DAC(powered by sigma11)->Beyerdynamic DT770 PRO 80ohm

Sansa Fuze -> Soundmagic PL30
Wizik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod creat 21. 8. 2010 18:30

Veru, hodte tipy. Chcem luxusne vyzerajúce káble :D
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků