Kabely, kabely a zase kabely

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jan333 26. 7. 2011 20:26

Pamela píše:Já se z nikým nepřu a netvrdím že mám pravdu,jen říkám že až budeš mít slušnější sestavu vyzkoušej dobrý reprodrát a uslyšíš sám.

moje stavajici sestava:
Onkyo TX-NR809 B,JAMO D 600 THX HCS 5.1
jako "zobrazovadlo"pouziva lg 55le5300 /ano nema full led podsviceni ,ale me to staci/

nemyslim si ze bych mel uplne lowend setavu ....
propojeno tlustou medenou dvoulinkou /cenu si nepamatuju , ale moc to nebylo/a za usetrene penize jsem si koupil pekna 20"kola na svoji a8 ;-)
Naposledy upravil jan333 dne 26. 7. 2011 20:28, celkově upraveno 1
jan333
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 26. 7. 2011 20:28

Hergarok --> Ja tu nikoho nechcem krmit mudrostami a uz vobec nechcem robit mudreho. Bol to velmi ochotny clovek, ktory mi dost otvoril oci a aj woodoo veci pomenoval presnymi fyzikalnymi velicinami.
Dovolim si tvrdit, ze ty vies o co ide a mudrejsich a skusenejsich hifistov si ja nedovolim poucovat. Necitim sa na to (moje technicke znalosti su v tejto oblasti na bode mrazu) a kto chce, zistit si to ma kde.

Celkovo tento flame je proti rozumu. Treba ist radsej na pivo. Rozdiely v nazoroch budu vzdy. Otazne je, kedy sa ich naucime respektovat a zbytocne sa navzajom kvoli blbostiam opakovane nepodpichovat.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Jan1k 26. 7. 2011 21:27

uplny suhlas je to vsak narocne sam to dobre vies :-D . Inak ten post nad tebou nema chybu :D .
Denon DA-10 DSD / Apple iPhone 6+ / Apple iPad Air
► ♫♪♩♬♫
► Ultimate Ears UE4Pro ♫♪♩♬♫
► Sony MH1 / AIAIAI Pipe Petroleum ♫♪♩♬♫
Jan1k
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZayL 27. 7. 2011 16:24

jan333 píše:
Pamela píše:Já se z nikým nepřu a netvrdím že mám pravdu,jen říkám že až budeš mít slušnější sestavu vyzkoušej dobrý reprodrát a uslyšíš sám.

moje stavajici sestava:
Onkyo TX-NR809 B,JAMO D 600 THX HCS 5.1
jako "zobrazovadlo"pouziva lg 55le5300 /ano nema full led podsviceni ,ale me to staci/

nemyslim si ze bych mel uplne lowend setavu ....
propojeno tlustou medenou dvoulinkou /cenu si nepamatuju , ale moc to nebylo/a za usetrene penize jsem si koupil pekna 20"kola na svoji a8 ;-)


Napsal clovek, kterej ma avreciever a k tomu super mega cool jamo sestavu 5.1 za obrovsky prachy, ktera podle me nevyzaduje pripojit tlustyma kabelama, protoze nema ani vykon, mozna ji chybi jeste dalsi vec. Jenom se smeju, jak si nekdo muze koupit toto...
ZayL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 27. 7. 2011 16:31

ZayL píše:Jenom se smeju, jak si nekdo muze koupit toto...
Nie je dolezite to, ze JEMU to staci a ON je spokojny? :hm
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod armaman 27. 7. 2011 16:46

Presne tak ako vravi Odar.
Kazdy nech si pocuva na com chce a na kabloch ake vyhovuju jeho zostave.
Uz serte na to i tak to nema vyznam.
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Jan1k 27. 7. 2011 17:46

Ale chlapi akym stylom to napisal? Kua trocha cudnosti by sa patrilo a nie take detinske kktiny ide vytahovat s audi a8 :D. Ak si potrebuje liecit mindraky nech ide na socialnu siet tam budu hltat tie jeho kktiny, co tu v tom threade pise. Ak je spokojny nech sa nechvali, ze ma doma uber zostavu to neznasam kua.
Denon DA-10 DSD / Apple iPhone 6+ / Apple iPad Air
► ♫♪♩♬♫
► Ultimate Ears UE4Pro ♫♪♩♬♫
► Sony MH1 / AIAIAI Pipe Petroleum ♫♪♩♬♫
Jan1k
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZayL 27. 7. 2011 18:54

Myslim si, ze jednou by bylo vhodne se domluvit, treba v ramci mesta a setkat se a "poslechnout" si ruzny kabely nez pokracovat v tomhle...
ZayL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dodino112 31. 7. 2011 15:10

Takto cez pismenka sa vela nezisti.Preto som takuto skusku poriesil spolu s uzivatelom -273,15C.Bol u mna na navsteve a priniesol pameline ex kable.Tak teraz si mozem dovolit tvrdit,ze nie je jedno aky reprokabel sa pouzije a vyrobcovia si za tie kable pitaju velke peniaze opravnene.Doteraz som mal klasicku medenu dvojlinku 2x6mm2.Ked som prehodil kable tak tam bol citelny rozdiel v podani zvuku a zmenil sa dost rapidne charakter.Povedal by som,ze urcite k lepsiemu.Na dvojlinke maju moje repra dost ostre vysky a toto bolo okamzite potlacene a stali sa viac kontrolovanymi.Celkovo dostali bedne vzdusnejsi a zivsi prednes a basy sa dost upevnili a pribudlo ich.Zacal som viac pozorovat lokalizaciu nastrojov a celkovo vlastne stereo.Tak ako mam bezne repra vzdialene od seba to uz nebolo ono.Hned si pitali ine rozmiestnenie a dostal som co som ocakaval po ich umiestneni blizsie k sebe.Podanie sa uplne zcelilo a to uz bolo co pocuvat.Aj ked sa v testoch na moje bedne vacsinou pise,ze nie su narocne na reprokable a ze hraju priblizne rovnako na vsetkyvch,tak rozdiel tam bol okamzite pocutelny.Takze len tak v skratke z nasho testu.Urcite po tejto skusenosti pojdem do novych kablov.Doteraz som si nebol isty na 100% ci to pomoze.No som si isty a na reprokabloch dost zalezi.

Nejake fotocky z testu:
Přílohy
image.jpeg
31072011031.jpg
31072011030.jpg
Pioneer VSX1015s , Pioneer DV 747A , KEF iQ90 , KEF iQ10 , Velodyne SPL1000r , PS3 slim 250Gb , LG 42PJ350

̿ ̿ ̿\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿
dodino112
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hergarok 31. 7. 2011 15:38

dodino112: informativní charakter tvého příspěvku je fakt "úžasný": alespoň napiš, co tam bylo za kábly a kolik metrů a co jsi tam dal (vč. délky). Takhle to je zase jen "jedna bába povídala".
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 31. 7. 2011 15:39

Ved to povedal.... "ceckatej" ex :D
EDIT: zas tu dakto daco nepochopil vsak dodino
Naposledy upravil armaman dne 31. 7. 2011 15:47, celkově upraveno 1
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod dodino112 31. 7. 2011 15:42

Presne tak.Kto pozna pamelinu zostavu,vie co su to za kable.Ak z toho niekto chce nieco mat,nech si zisti a najde.
Pioneer VSX1015s , Pioneer DV 747A , KEF iQ90 , KEF iQ10 , Velodyne SPL1000r , PS3 slim 250Gb , LG 42PJ350

̿ ̿ ̿\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿
dodino112
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hergarok 31. 7. 2011 16:10

dodino112: bez urážky, ale tohle může napsat fakt jen Hidiot. Jak mám jako zjistit, co tam má přesně za provázky a kolik metrů a už vůbec jak mám vědět, co jsi tam měl za provázky ty ????
Ale je z toho vidět, že tvůj přístup je stejný jako Pamely, takže to neřeš a sponzoruj výrobce "repro kabelů" ... 8-P
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 31. 7. 2011 17:34

Ak ma pamat neklame (ak ano, Pamelak dufam prepaci), tak to bol Furutech FS-15S.
* Conductor:α-Conductor (1 X1.5 mm) Material:μ-OFC
* Insulation : Teflon + Air Foamed Polyethylene
* Filler:Cotton Yarn
* Shield:PET/AlTape+α-Conductor wire 7X0.2mm Braid
* Sheath : Flexible PVC
* Max Conductor Resistance : 0.01Ω/M
* Overall Diameter : 8.2 mm (15 AWG)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod dodino112 31. 7. 2011 17:37

Tak tak...
Pioneer VSX1015s , Pioneer DV 747A , KEF iQ90 , KEF iQ10 , Velodyne SPL1000r , PS3 slim 250Gb , LG 42PJ350

̿ ̿ ̿\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿
dodino112
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků