Stupidní reklama, aneb žrací OT koutek :-)

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Odar 24. 5. 2012 15:49

Este si daj k tomu Flash Block (chromy Chrome) a mas po reklamach.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod EKKAR 24. 5. 2012 16:08

Marek Lutonský píše:Ekkar: To nemá smysl, my to v redakci nijak neovlivníme. Zrovna dnes jsme to řešili s vedením.
Hm, tak to potom přichází na pořad otázka PRO KOHO VLASTNĚ A ČÍM TAKOVÉ FÓRUM JE - JE TO PRO VEŘEJNOST PROSTŘEDEK POZNÁNÍ, K ZÍSKÁNÍ INFORMACÍ A POZNATKŮ O MODERNÍ MULTIMEDIÁLNÍ TECHNICE ZPROSTŘEDKOVANÝCH BEZPLATNĚ JINOU ČÁSTÍ VEŘEJNOSTI KTERÁ UŽ TYTO POZNATKY A ZKUŠENOSTI ZÍSKALA, ANEBO JE TO ČISTĚ PROJEKT ZAMĚŘENÝ NA TVORBU ZISKU PRO POSKYTOVATELE DIGITÁLNÍHO PROSTORU K TÉTO VÝMĚNĚ INFORMACÍ POTŘEBNÉHO???
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bubaak 24. 5. 2012 16:14

Marek Lutonský - Vám jsem poslal jen další dotaz (hloupý a proto smazaný), blokování účtu nechám na lidech jež mi jsou blíž než vy (nehledejte v tom nic osobního ;-) cením si Vás )

AdBlock nepomůže v praci (můžu být rád že tam jsem na FF, ale to je tak max. co tam mohu) a je toho víc proč zde být už nechci ;-) Celé forum se změnilo a lidi co nahradili jersaka, erasera, kozoucha...... už mi prostě nesedí.
Já začínám být taky arogantnější vůči tomuhle foru...
Prostě kapka ke kapce a než abych se stal rybou, udělám krok stranou a budu raději na souši ;-)

Dnes jsem při přípravě na blokaci mazal SZ a hodně jsem se smál a to bude asi ten rozdíl, teď mi to tady příjde spíš k pláči.
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo

Odeslat příspěvekod armaman 24. 5. 2012 16:54

Odar píše:EKKAR --> Vsetci, co sa chcu nieco dozvediet zutekali. Na web toho, koho meno sa nevyslovuje :lol:

Ale to hadam nie. A ako sa ta web stranka zadava do prehliadaca? Raz som to spravil a odpadol mi prostrednik. :D
Inak cez mobil mi to ide super :hm :D
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Broslowski 24. 5. 2012 23:09

Aj mne, lebo nemam flash :D
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hexxisek 25. 5. 2012 08:09

Já mám z poslední doby takový to postřeh, jsem na Chrome 19 s AdBlock, neustále přihlášený, a už několik týdnů mi žádná reklama nevyskočila, a to jsem zde často a dlouho. Na druhém pc kde AdBlock není a nejsem tam příhlašen je to ale tragedie, jen vlezu na AvManií - reklama přes celou obrazovku, vlezu na forum - to samé, rozkliknu téma a opět, skoro co klik to reklama, mám toto forum rád, ale něco takového je strašný zvěrstvo ! Humus, nikde jinde jsem něco takového nezažil.
Macbook Pro 13" 2011 early / iPhone 5S / Harman Kardon AVR 100 + QLN Qubic 2 / Optoma HD131xe - 90" úhlopříčka / Beats Solo 2
hexxisek
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Balda_87 25. 5. 2012 10:02

Ta vyskakujici reklama je důvod proč jsem AVmanii přestal pravidelně navštěvovat. Občas omylem zavitam zpět s pocitem, že bych si něco počet.. ale ve chvili kdy se objevi vymivani hlavy flashovou reklamou ve fullcreenu (KDO TOHLE KDY K U R V A VIDĚL :roll: ) mě ten pocit hned opusti ;-)

Na Avmanii jsem chodil rád, na forum jako na jedno zmála i dost pravidelně a to denně. I z mobilu, si počist při cestě do práce.

Před lety jsem se zbavil televize, ze stejneho duvodu.
A použivat flashblock kvuli jednomu Hloupému fóru rozhodně nehodlám. Protože každý solidní provozovatel portálu/fóra má nějakou soudnost a reklama je většinou na snesitelné, až ignorovatelné míře.
To co je vidět na avmanii je v uživatelske přistupnosti webu, krok o 10 let z5. To z čeho začínající webdesigneři a webmasteři léta vyrůstali (obtěžující prvky na webu) se zase stává standardem :-pobavil jsem se :lol:
Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 25. 5. 2012 10:26

Nie je problem to naprogramovat tak, ze ked uzivatelovi (po prihlaseni) reklamu zobrazim, zaznacim si do databazy, ze sa mu uz zobrazila a otravujem ho nou povedzme najskor za 5 dni. Len treba chciet.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod armaman 25. 5. 2012 10:32

Boha deti v afrike hladuju a vy sa tu neviete preniest ponad jednu stupidnu reklamu.
Na Nachtfalke.de je takato reklama bezna okamzite po kazdom nacitani stranky a tu to "vybafne" na Vas raz za cas a placete ako male deti.
Na mna dnes ani x a to nemam ziaden .....block. :D
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod šeďour 25. 5. 2012 10:36

Tady je to vode zdi ke zdi.
Některý dny vo reklamě nevim a některý dny musim zavírat ty sra_ky po každym votevření novýho vlákna.
:/

S dětma v afrike na mě nechoď...pošli jim klidně ňáký éčka, jestli ti to leží na srdci...
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod armaman 25. 5. 2012 10:39

Ja som zabudol ,ze ty deti a dojciace matky nemas rad :D
No na kozy a k pivu sa prisajes hned? Ci ako ? 8-P
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod šeďour 25. 5. 2012 10:48

Tak to je hodně přesný :tleskani
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod armaman 25. 5. 2012 10:50

:potichu
armaman
Poslední varování

Předchozí stránka