Namluvení hlášky před divadelním představením

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dockalacek 31. 5. 2013 14:29

Zdravím,

pořádám oslavu a potřeboval bych někoho, kdo by namluvil hlášku, jež se objevuje před začátkem divadelního představení a vyzývá k vypnutí mobilních telefonů a zákazu nahrávání pomocí audiovizuálních zařízení. Našla by se nějaká dobrá mužská duše a tuhle hlášku natočila a poslala na ploskutak@seznam.cz? Děkuji mnohokrát. Jsem na vozíku a se svým hlasem si na to netroufám:-) Ta hláška by mohla znít nějak takto:

Vážení diváci, prosíme vás o vypnutí vašich mobilních telefonů. Zároveň upozorňujeme na zákaz pořizování záznamu jakýmkoliv audiovizuálním zařízením. Děkujeme
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Mám Eurocase 350W a nestydím se za to!:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
Moderátor

Odeslat příspěvekod dockalacek 3. 6. 2013 15:09

Už namluveno, téma se může smazat...
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Mám Eurocase 350W a nestydím se za to!:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
Moderátor

Odeslat příspěvekod EKKAR 3. 6. 2013 20:41

LOCK.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel