Jak se zbavit báby ve sluchátkách?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mmichal85 30. 5. 2019 13:20

Dobrý den,

bude to 2 roky, co jsem dostal od bráchy k Vánocům bezdrátová sluchátka Sony MDR-RF865RK. Celou dobu se potýkám s problémem: že mi z ničeho nic mi signál ve sluchátkách překryje velmi silný zvukový záznam z televize a do uší mi hlasitě řve ordinace v růžové zahradě, soudkyně barbara, nebo jiná TV žumpa.

Po nějaké době jsem se dovtípil, že v některém z bytů v našem domě patrně žije bába, co se každý den cca od 8:00 do 23:00 dívá na televizi a používá pravděpodobně nějaká kompenzační sluchátka.

Čím mám svá sluchátka nastavena tišeje, tím větší je šance, že mě báby silný signál zatakuje. Na svých sluchátkách mám přepínač pro tři různé kanály, ale ten nepomáhá, bába přehluší všechny.
Stává se to v celku pravidelně každých 5 minut. Ale někdy když se soustředím na práci a mám u toho puštěn diskuzní pořad či klidnou muziku, je to šok, když mi s ohromným volume začne nedávat guma ze soudní síně.

Už mi z toho začíná hrabat. Chci se zeptat, existuje způsob, jak bych mohl ten signál od báby utlumit? Nebo jí nechat na chvíli zažít to samé a poslat jí do sluchátek naopak svůj zvukový záznam, například nějaký záznam dělostřelecké salvy či pořádné metalové muziky.
mmichal85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dropadred 30. 5. 2019 13:23

Samozrejme, vyhoď ich do koša a kúp si ozajstné slúchadlá.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 30. 5. 2019 13:32

Stalo se mi něco podobného, když jsem testoval bezdrátová sluchátka (dárek pro dědu). Zapnu a rovnou tam už cosi hrálo :) Řekl bych, že to bude vlastnost.
Emil Pastelka
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 30. 5. 2019 13:44

To vypadá ,že má stejné. Můžeš to zkoušet rušit,že si půjde pořídit nové.
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků