připojení tv k pc? přepínání obrazovek?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Marsellino 4. 11. 2005 12:34

mam graf. akc. ATI Radeon 9550 128Mb 64-Mbit. a kdyz mam normalne otevrenou plochu tak to bez problemu zobrazuje plochu na pc i na tv. ale kdyz chci prehrat film obraz na tv pouze zcerna a jede pouze zvuk. Film mi pouze kdyz prepnu tv na vychozi obrazovku. je mozno prehravat filmy na obou zarizeni zaroven ???
Marsellino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lemur 4. 11. 2005 13:21

Ano, pokud se nastavi Theatre mod (nespravne prekladany jako Rezim divadlo, spravne je to spis Rezim kino), pri kterem jde obsah overlaye (tj. video) na druhe obrazovce (tj. televizi) jako fullscreen. Melo by to byt v nastaveni Overlaye (nebo Prekryvu ci jak se to preklada - doma mal Linux a v praci jsou bud integovane nebo nVidie :-) ).
Lemur
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marsellino 4. 11. 2005 13:55

nemam moc o theatre modu ponetí. ja tam ma nastaveni bud ze jsou obrazovky podrazene a to - primarni a sekundarni - a muzu to pouze prehazovat! takze nevim jak to udelam ???
Marsellino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lemur 4. 11. 2005 14:16

Theatre mod je v nastaveni overlaye (to je ta zalozka, co pokazde vyhodi hlasku kdyz se do ni vleze), ne v nastaveni obrazovek.
Lemur
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marsellino 4. 11. 2005 14:20

ok tak ja na to mrknu doma zatim d.
Marsellino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marsellino 4. 11. 2005 18:46

uz to jede akorat tam nemuzu dostat titulky ???? !
Marsellino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nupix 4. 11. 2005 19:44

Ty titulky ti nejedou jenom v tom modu theatre, nebo ti nejedou vubec?
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz ve výslužbě
nupix
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marsellino 4. 11. 2005 20:22

to netusim, zapnul jsem ten mod theatre a nejedou. pred tim jsem to nezkousel.
Marsellino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marsellino 4. 11. 2005 20:28

tak kdyz vypnu mod theatre tak titulky jedou. akorat ze ja bych to chtel pri tom theatru. takhle totiz musim prepinat obrazovky.
Marsellino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lemur 5. 11. 2005 16:55

Njespis neumi prehravac vkladat ditulky do videa, ale zobrazuje je prez nej (mimo overlay). Doporucuju zmenit prehravac.
Lemur
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanBommel 10. 11. 2005 08:53

zdravím mám stejný problém ale mám jinou grafickou kartu NVIDIA GeForce 4 MX 440 AGP 4x 64 MB Dřív mi to šlo a teď během času to šlo do stejného problému :-((( Jinak používám WinDVD 7...předem díky
vanBommel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marsellino 10. 11. 2005 10:58

tak s tim vyberem prehravace je to dost slozite. kazdy podporuje neco jineho. na jednom obraz ok a le titulky ne, na druhem zas ok titulky i obraz ale jen s prepnutim, ... . no des a bida. ... .
Marsellino
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků