Poznej audio a dej další...

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jersey II. 7. 2. 2007 17:05

Ahoj, myslím, že bychom si mohli malinko rozšířit své znalosti.. Dávejte obrázky audio aparátů (reproduktory, zesilovače, sluchátka, CD playery,...) a poznávejte.. Dám první, pečlivý čtenář audio sekce určitě pozná.. Kdo první uhodne, dá další..

Jinak všem doporučuji, aby obrázky napřed uložili na disk a poté uploadli například na http://www.ukazto.com (nedávejte prosím na imageshack, někteří uživatelé mají problémy se zobrazením), jinak totiž stačí na obrázek najet a dát kopírovat adresu obrázku, pak už není těžké dopátrat co je to zač.

Obrázek
Naposledy upravil Jersey II. dne 26. 2. 2007 13:18, celkově upraveno 5
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod Jersey II. 7. 2. 2007 20:32

Nikdo neví? Přiznávám, že to bylo na začátek možná moc těžké, takže malou nápovědou budiž toto téma http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=54040
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod chemistry 7. 2. 2007 21:47

Jersey II. tak nedávaj hned na začiatok také "mordy" . Accuphase by nestačilo? :-)
chemistry between us
chemistry
Junior

Odeslat příspěvekod Jersey II. 7. 2. 2007 22:01

OK, odpovím sám a dám jednodušší :-) Odpověď ale byla v tom tématu, na který jsem dal odkaz.. Je to koncový blok darTZeel NHB-108..

Dám jiný.. Poznejte alespoň výrobce..

Obrázek
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod Husqvik 7. 2. 2007 22:07

STAX, jo, to je klasika...
Husqvik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vtech 7. 2. 2007 22:07

Obrázek
Most people eat junk food, watch junk movies and listen to junk music. I don't see any reason for an operating system, to be an exception.
vtech
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vtech 7. 2. 2007 22:18

Asi nesmyslne tezky, sorry:
http://www.weiss.ch/dac1/dac1.html
Tak znova a lepe:
Obrázek
Most people eat junk food, watch junk movies and listen to junk music. I don't see any reason for an operating system, to be an exception.
vtech
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jersey II. 7. 2. 2007 22:27

Beyerdynamic DT 990 (New edition)

Myslel jsem, že je na tom prvním obrázku nějaký DAC, ale vůbec mě nenapadal výrobce.. Takže další:

Obrázek
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod vtech 7. 2. 2007 22:31

Bowers & Wilkins Nautilus
vtech
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vtech 7. 2. 2007 22:35

Obrázek
vtech
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Narcissus 7. 2. 2007 22:36

Wilson Audio Maxx?
Nádherné repro (zvukově nevím... :)).

Můj obrázek : asi notorický známé, ale tato firma je mi velmi velmi blízká jak designem, tak svou "filozofií"...

Obrázek
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Junior

Odeslat příspěvekod vtech 7. 2. 2007 22:39

Narcissus píše:Wilson Audio Maxx?

Skoro: Wilson Audio Grand SLAMM Series II
vtech
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wouk 7. 2. 2007 22:44

narcissus: pre-amp a výkoňák od Bryston audio z Kanady?

ad repro Wilson Audio - Maxx je následovník Grand Slam? já když vidím tyhle bedny, tak si vždycky myslím, že jde o Grand Slam, ale docela často pak zjistím, že jsou to Maxxy... neví někdo, jak to přesně je?
wouk
Junior

Odeslat příspěvekod Narcissus 7. 2. 2007 22:54

Áno, je to ta chladná kanadská ocel :D.
A protože jsi nedal obrázek, dám zase já. Dovolil jsem si pro větší požitek ze hry velmi jemně a citelně odstranit logo firmy, která tento skvost vyráběla. Pro mně opět špičkový design.

Obrázek
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Junior

Odeslat příspěvekod wouk 7. 2. 2007 23:05

Sony SACD přehrávač, modelovou řadu si nepamatuju, ale byl to jejich první "top" přehrávač pro SACD (kolem roku 2000?), typoval bych označení sacdp-xa555es nebo podobné :mrgreen:

no a konečně jede imageshack, tak přidávám taky pěkný kousek :)
Obrázek
wouk
Junior

Další stránka