Mate nejakou historku k vasemu nicku?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod DinosaurJr 25. 4. 2012 21:04

No já vždycky koupím novinky, ale s drobným zpožděním pár měsíců nebo let, raději se snažím hledat kvalitu. Věkem už nejsem -teen, ale duchem jo, takže Jr. Jo a na konec jedna z mých oblíbedných kapel, http://www.dinosaurjr.com/
ale už jsem se dost posunul dál a jiným hudebním směrem... Přesto jedna ze srdcových kapel, kterou hráli na Radio Bayern.
◄☼► Život je příliš krátký na poslech muziky přes nudné HiFi ! Kind of Blue ♪♫♪
ProJect RPM 3 Carbon MC●SLVR●TubeBoxSEII ECC83 Telefunken Ribbed●Sony ES
DAC Topping D50s●DPA 386 222 mk2017●B&W●Xavian●TV Samsung 48"●77LP<iii>
DinosaurJr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 26. 4. 2012 06:19

Ten môj nesie v názve moje povolanie.... ;)
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod EKKAR 26. 4. 2012 14:20

"zelenej mozek"... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod armaman 26. 4. 2012 14:56

Aspon mi to dobre "nesie" :D
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod EKKAR 26. 4. 2012 15:52

nebo "zanáší"... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Odar 26. 4. 2012 15:57

Ale po 15tich rokoch rano vstane a ma zarobene 8-)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod armaman 26. 4. 2012 16:11

Myslis? Volako moc do toho vidis....
Ale sklamem Ta.
Mam 14 rokov odpracovanych v civile a so zakladnou sluzbou rok a tri stvrte 11 v armade. A ani tych 15 nedosiahnem, to ich skor Fico & co. zmenia na 20. Mam este daco dodat?
Takze ako danovy poplatnik sa nemusis bat , ze by si doplacal na nas "darmozracov" :D
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 26. 4. 2012 17:22

A já si říkal, že vyrábíš armatury :)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 26. 4. 2012 17:26

:D
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod EKKAR 26. 4. 2012 17:30

Nechápu, jak si může někdo, kdo si práci v ozbrojený složce zvolil DOBROVOLNĚ a po celou dobu služebního poměru NEBYL BOJOVĚ NASAZEN vůči státu nárokovat nějakou výsluhovou rentu... U veteránů, kteří bojovým nasazením prošli bych to pochopil - ale u klasickýho lampióna někde ze štábu je to vostuda společnosti...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod armaman 26. 4. 2012 17:41

Hm tiez nazor.
Ale toto si nik nenarokuje to je legislativa.
Cigani a podnikatelia co vykazuju zisk do nuly a neodvedu dan vas netrapia no do dakoho kto ma byt apoliticky a strajk je unho trestnym cinom si kopnete. Tak to je? Mimochodom rentu vojakom uz schvalila Maria Terezia takze novodoby vymysel to nie je.
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod EKKAR 26. 4. 2012 18:04

Jenže v tý době bejt voják automaticky znamenalo riskovat denně kůži nebo dokonce krk. V dnešní době kdy uniformu nosí desítky tisíc lidí, ale k bojovýmu nasazení je skutečně připraveno jen pár stovek z nich bych to výslužný plánovitě odboural hlavně pro ty "chodiče do zaměstnání" - v jejichž případě už jen z titulu vykonávanýho zařazení nikdy nemůže k nějakýmu nasazení docházet, o bojovým snad ani přemejšlet. Oni chodí "do zaměstnání" od pondělka do pátku od 7 do 4, mají v základu 6 neděl dovolený a plat státního zaměstnance k tomu - a všecko jen za sezení v kanclu, max. za nějakou buzeraci jiných. 90% jiných lidí na rozdíl od nich musí makat často i ve svátek a o víkendech nebo v noci. Tyhle "vojáky" mám na mysli...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Odar 26. 4. 2012 18:24

Presne tak, reálny prínos pre spoločnosť z toho človeka je 0,0 (nabrať prosím osobne, ale je to tak). Viac stresu denne zažije predavačka v Tescu pri pokladni a smetiar. Ich prínos pre spoločnosť diametrálne niekde inde - výhody tak isto diametrálne iné. Sú väčšinou radi, že vôbec prácu majú.

Mimochodom ak chce niekto pindat čo také ja robím, tak predvčerom som robil do 4 rána (od pol siedmej ráno) ...
Naposledy upravil Odar dne 26. 4. 2012 18:27, celkově upraveno 2
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bubuxin 26. 4. 2012 18:25

Za 15 rokov služby "vraj" zaslúžene.... žienka čo makala na družstve, potom (keď družstvo skrachovalo) robila upratovačku nemôže ísť do predčasného dôchodku lebo jej to nevydá...... ona si nezaslúži?
bubuxin
Junior

Odeslat příspěvekod armaman 26. 4. 2012 18:54

Ale to nie je moj problem. Tu places na tom nespravnom mieste.Ja som tiez len svojim sposobom robotnik.
Kazdy ma tu moznost.....
Ja sa za to co robim nehanbim.....
A z vasho kolaca vam neodjem pretoze na ten dochodok nemam a urcite ma praca v civile este caka....
armaman
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků