Mate nejakou historku k vasemu nicku?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod blackis100 26. 4. 2012 22:08

myslím že jste se moc obuly do vojáků...važte si jich :-)
blackis100
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 26. 4. 2012 22:21

blackis100 píše:myslím že jste se moc obuly do vojáků...važte si jich :-)

A teď mi řekni, kde tady vidíš nějakou ženskou - že používáš přísudkovou koncovku v ženským rodě? Nauč se radši nejdřív pořádně česky, než se začneš pokoušet někoho kritizovat! :grr: :grr: :grr:
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Odar 27. 4. 2012 08:17

blackis100 píše:važte si jich :-)
Vazim si kazdeho normalne zmyslajuceho cloveka. Nemyslim si, ze by som si mal niekoho vazit len kvoli tomu, ze je vojak.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Audiofiller 27. 4. 2012 15:14

Chyby s "y" a "i" se tady dějou snad u každého třetího uživatele. :-)
Se prostě spletl, to se stane.
Audiofiller
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 27. 4. 2012 15:23

Přesně tak
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackis100 27. 4. 2012 17:08

snažím se psát co nejvíce bez chyb ale někdy se chybička vloudí :-)
blackis100
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 15. 5. 2012 21:54

jo no, nemá cenu se do něj navázhet kvůly jeho chibám, každý se občas splete..
LammerOutsider
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 16. 5. 2012 04:11

Tie pravidla tu na fore si dako odporuju. A hlavne ak zabuda na ne tvorca....
V jednom bode sa pise aby nik nikohoho nekritizoval za gramatiku no v druhom "vraj" moderator zodpoveda za jazykovu uroven fora....
Nie je to tak trochu schizofrenicke? A to nevravim o tom ako radi omielaju,ze to robia zadarmo. Potom to je medvedia sluzba. Alebo co zdrb to puntik od vedenia? :)
Ok nech je to tak no obcas mam pocit nadychu ironie a cielenosti.
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod icotech852 8. 10. 2012 21:01

ja som tu v podstate novy - plosne dosky na leptanie som si vzdy podpisoval ICOTEQ co som si vymyslel ako nejaky technicky nazov.Od toho sa mi odvodilo Icotech ale kedze som raz narazil niekde na podobny nick upravil som ho na icotech852.
Ako dieta som bol velmi dobry clovek,zivot ma ale naucil ze za dobrotu na zebrotu takze byvam dost radikalny.Na zaklade tejto zmeny som dosiahol v zivote vsetko po com som tuzil.
Inak som clovek mily a dobrotivy ale pri nadmernom podrazdeni byvam dost radikalny takze ak niekedy dostanem ban nebudem sa moc cudovat.
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmarek 29. 12. 2012 17:11

Jak vznikl můj nick? V dobách kdy nebyl internet tak rozšířený a s kamarádem jsme chodili do Technoprojektu (jedna nejmenovaná budova. :)) tisknout věci do školy jsem potřeboval vytvořit z nějakého důvodu mailbox. První co mě napadlo, že si ho pojmenuji ve stylu marek@... (křestní jméno). Bohužel nick už byl obsazený. Rozhodně se mi nechtělo používat něco ve stylu jméno.příjmení apod. A tak mi kamarád poradil ať před (nebo za to) to hodím x. A takto byl nick xmarek na světě. Jak plynul čas tak jsem si na to tak zvykl, že ho na některých fórech používám.

Další osud mého nicku už je taky dán. Mám pár výrobků (zatím jen ve fázi rozpracování) a už vím jak je pojmenuji. :-)
xmarek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chistos 2. 4. 2013 16:36

Tak ako to teda bolo s mojím nickom? Bol som u kamoša a registrovali sme sa na nejakú tú online krávovinu. Mal tam neťukať christos a on tam nejako nedal to R a môj nick bol na svete. Od toho momentu ho používam takmer všade.
Slúchadlá: AKG K450 ---> AKG K551
chistos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod uk99 11. 8. 2014 21:24

Na základce jsme si měli povinně založit svůk první mail na Seznamu. Furt jsem zapomínal jestli ten můj je jmenoprijmeni, prijmenijmeno, jmeno.prijmení... nebo jak, tak jsem další pojmenoval náhodně uk99. A nebo bych mohl tvrdit že je to podle tý naprosto nezajímavý planetky objevený někdy v říjnu 2003.
Fiio x3 Lineout > Yamaha HS8
Fiio x3 Headphone out> HiFiMAN RE-272 / k701
Audio-Technica PRO35 > Focusrite Scarlett 2i2 > Ableton Live
uk99
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmarek 21. 9. 2014 01:19

Víte co znamená to x v mém nicku? Jak jsem to tady psal tak jsem to nevěděl, ale vychází to z jedné "blbosti" co jsem později používal. x znamená Xara - rozkvést, jako květina. Toto jsem vlastně použil taky jako prostřední jméno při práci na věcech duchovního charakteru. Dnes jsme to snad ukončil a budu mít snad už čas se věnovat více audiu. Už jsem konečně rozjel všechny své vývojové kity, zapojil jsem věci co se válely bez užitku když jsem se nedávno stěhoval např. Benchmark apod. Takže hurá do vývoje.
A jen tak na okraj kdyby někoho zajímaly ty duchovní sračky. :mrgreen: Tak to najdete zde: [link odstraněn] Ale radši to nečtete nebo se Vám ze mě udělají vzteky boule za ušima a to bych opravdu nerad.
A rozhodně je lepší si užívat audia než číst takové blbosti ne? ;-) A nebo se mýlím?
Naposledy upravil MgX dne 29. 11. 2014 17:28, celkově upraveno 2
Důvod: Odstraněn link.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
xmarek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 21. 9. 2014 07:00

Takže aj poetická duša. .... :D
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ThalesX 9. 10. 2014 14:31

Příspěvek neexistuje.
ThalesX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků