Razerfan

Členové fóra se představují. Fotky a diskuze k vašim audio/video přístrojům.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod razerfan 1. 12. 2018 12:21

Stále ještě osaměle žijící třicátník zasekaný v programátorské práci jako konzultant jedné přední počítačové firmy co používá zdravý rozum jako zbraň a bystrou mysl a pracovitost a upřímnost naučenou na skautu k řešení zapeklitých problémů. Jsem týmový hráč a nesnáším frajírky. Učím se s nimi žít u pěkně dlouho. Mám trochu křesťanské a buddhistické a jógové a sluníčkářské tendence. Hodně odpouštím a jsem šťastný i když dlouho místo pšenky kvetlo jen smetí. K sluchátkům a zvuku jsem se dostal až když jsem se dostal k penězům. Před tím jsem měl zdraví a ohebné tělo, teď mám sluchátka a břuch.

Přezdívka Razerfan je z doby kdy jsem ještě neměl pořádně za co žít. Je to reference na výrobce herních periférií, a domníval jsem se že se to k av technice hodí a velmi dobře to zapadne. Je to též reference na jednu větu z mnou přeložené knížky o hledání smylu života uvnitř - život s sebou samým se podobá chůzi na ostří žiletky, dva tudy neprojdou. Pokud to nechápete, tak s z toho nic nedělejte, na to je třeba mít mozek a něco odžito.

Hezký den.
Dude
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků