Pamela

Členové fóra se představují. Fotky a diskuze k vašim audio/video přístrojům.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod smitko 5. 1. 2010 16:25

sice nevím jak se nastavuje clipping ,ale když jsem doma hrál na 840ew+wb tak na mě ty kontrolky šibalsky mrkaly ,jenže sem to samozřejmě solil že.pokud jsem nechal hlasitost tak,že už neblikaly a zkusil jsem ECI-5 do maxima tak nebyl žádný velký rozdíl v hlasitosti , čekal bych při rozdílu 80W větší.eci 5 by měl být bez limitace při maximálním vybuzení.Možná že to mají ti vikingové ošéfované trošku jinak .
smitko
Junior

Odeslat příspěvekod Sanycz 5. 1. 2010 21:27

Pamela:Já jsem nastavení Clip Dt na C.A.840E nenašel a v orginál návodu o něm taky myslím nic není.Já si v menu akorát pojmenoval vstupy a vypnul volume ramp, hlasitost cd a dvd mi seděla takže jsem do dalších voleb ani nevrtal.Většinou hraji na 50 max. 60% výkonu takže mi nějaké přebuzení nehrozí.Pánové ale koupil jsem si nový Highend a je tam parádní věcička sítová pračka PurePower 2000i, vypadá to hodně dobře- poctivě ostatně 36kg váhy mluví za vše a to za doporučenou cenu 80tis. podobné kousky stojí kolem 140tis.Hmhm červíček začíná hlodat. :hm Hifi je fakt sku....á nemoc.Jinak taky vše nej. do nového roku.
Electrocompaniet 250R+Cambridge Audio 840E+EmmLabs SACD SE+Wilson Benesch Discovery
Sanycz
Junior

Odeslat příspěvekod Pamela 5. 1. 2010 21:27

Když jsem si hrál s nastavením 840 E neuvědomil jsem si že je to jen předzes.integráč vypadá totiž stejně a v nastavení bylo cliping zap/vyp.Pan Beneš prý psal že poslední týden v lednu už bedny budou,tak jsem zvědav.Potřeboval bych vyzkoušet přímotop dokud je zima.
Pamela
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Sanycz 5. 1. 2010 21:35

Pamela:Páni tak to máš opožděného Ježíška ale o to kvalitnějšího už se těším na nové poznatky.Držím ti palce at jsi spokojený alespon na 10 let!!! :tleskani
Electrocompaniet 250R+Cambridge Audio 840E+EmmLabs SACD SE+Wilson Benesch Discovery
Sanycz
Junior

Odeslat příspěvekod smitko 5. 1. 2010 21:43

ty se máš já panu beneši koupím drát až z jara :'( -sany-hele tak už vím do čeho půjdu až si dokoupím celý zbytek řetězce-jsem si říkal co pak budu kupovat když to vše budu mít na kupě :-D :-D už vím-pěkně prosím po zajetí o poznatky ..bo taky mandl ten musi jet !! sv.
smitko
Junior

Odeslat příspěvekod Pamela 5. 1. 2010 22:00

Já už chlapci dále nemohu.Další desetitisícové investice už si nemohu dovolit.Budu sledovat váš tuning a tiše závidět.Ale z jedné strany stolku koncák z druhé pračka to by se mi asi líbilo.
Pamela
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod smitko 4. 2. 2010 22:32

čus!!tak už ti to hraje??
smitko
Junior

Odeslat příspěvekod Pamela 5. 2. 2010 16:18

Čus.Tak už konečně hraju!To Čekání bylo nekonečné!Včera dorazily W.B.,tak jsem ustavoval s metrem v ruce,celkem pakárna.Než dorazily bedny tak jsem dokoupil zbytek kabelu.Mám už vše,tak uvidím kdy začnu zase o něčem uvažovat.
Kdyby ses chtěl kouknout jak to mám,tak:
http://www.pamela1.rajce.net/audio2
Pamela
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Sanycz 7. 2. 2010 12:32

Moc pěkné jak tak na to koukám a slintám taky si asi příští bedy koupím W.B. Jak jsem již psal mám ted tak dva roky na výběr mojí konečné repro což je akorát tak když si vzpomenu že to co mám jsem vybíral asi tři roky.Tak ti přeji hodně spokojenosti a něco napiš. :tleskani
Sanycz
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 7. 2. 2010 14:12

Tie nasvietene displaye na CA by ma vecer pri pozerani filmu iritovali. Ale predpokladam, ze sa to da nastavit a vypnut, alebo aby to zhasinalo po nejako case.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Pamela 7. 2. 2010 16:19

Odar
Osvětlení displeje u C.A. se dá samozřejmě vypnout nebo ztlumit.Na fotkách to vypadá btutálně,ale displeje svítí příjemně decentně a rozhodně neruší.
Sanycz
No na druhou stranu ty Radiance 3 za ty love hrály excelentně a ty to máš už všechno rozehrané
tak tobě to musí hrát skvěle.Jestli náhodou nemáš pod A.E. Soundcare,tak mi zbyly a nemužu je použít.
Pamela
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Sanycz 7. 2. 2010 22:26

Pamela.Dík za nabídku ale v TYKONu mě plně vybavili vším včetně souncare, celou setavu mi přvezl a osobně zapojil pan L.Š. Spolu jsme pak dvě hodky poslouchali a rozehrávali sestavu máme s L.Š. stejný vkus hudby takže jsme si fajn pokecali.
Sanycz
Junior

Předchozí stránka