Pamela

Členové fóra se představují. Fotky a diskuze k vašim audio/video přístrojům.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pamela 14. 11. 2009 11:14

Sanycz
No tak v pondělí nemužu,škoda zajímalo by mě jak to tam vypadá.Napiš pak jaké to tam L.Š. má.Ty REFERENCE 3 jsou vzhledově užasné,jdi do nich a pak mě pozvi na poslechovku.Kategorie beden přes 100tis. to už je paráda,tam už se vybírá dobře,škoda že je to pro mě nedostupné.Když to budeš měnit co 2 roky,strašně na tom proděláš!K bednám okolo 200tis. už budeš asi muset doplnit i ten zbytek a to se cena začne rychle šroubovat nahoru.
Pamela
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sanycz 14. 11. 2009 11:51

No k těm Referencím 3 je C.A. 840 W+E+C minimum takže uvidíme železo bych tak brzy měnil nerad na tom opravdu proděláš kalhoty ale jedno je fakt ten aparát by si zasloužil bednu nad 100.(aspon podle mě).Jestli mi to v pondělí vyjde udělám nějaké foto a pošlu ti to meilem.
Electrocompaniet 250R+Cambridge Audio 840E+EmmLabs SACD SE+Wilson Benesch Discovery
Sanycz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pamela 14. 11. 2009 12:57

Sanycz
Já teda nevím,ale podle mě k bednám okolo 180tis.CD za 35 asi nebude ideální.Jednou měli v TYKONu zapojené sloupovky Wilson,cena okolo 250 000 na zes.C.A. 840 a tekly jim okolo basáku slzy!(byt je 840 super zes.ale v jiné třídě!)Myslím si,že to máš sladěné dost dobře a byl bych opatrný s těma novýma bednama přes 100litru.(jenom muj názor,nechci aby to vypadalo že ti to nepřeju nebo závidím)Taky se vyseru abych ty A.E. prodával a šel výš,u mě to nemá cenu.Na fotky se těším.
Pamela
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sanycz 14. 11. 2009 14:36

Pamela:Jasně že bych bez poslechu nic neměnil pokud bych to bral v TYKONu tak je to v pohodě jinde bych sebou musel brát celý aparát.Jak jsem kdysi psal když jsem to kupoval měl jsem v plánu k tomu ty Super Audia Explorer cca za 110tis ale při přímém srovnání byl rozdíl mizivý (cenově tak max. za 20 tis a ne za 60tis) oproti A.E. Radiance 3.Jsou čtyři možnosti bud jsem to tehda ještě neslyšel, nebo si A.E. s C.A. vyjímečně sednou nebo je Radianc vyjímečná ve své kategoriji jak tvrdi pan L.Š. anebo opravdu ten aparát na víc nemá.Řekl bych že od každého trochu, takže s tou obměnou to bude chtít hodně poslouchat to je jasné.Taky mě mrzí že Radianc vypadají tak tuctově ale co ušetřili na desingu to přidali do zvuku a to je zas dobře.Dle všech co Radianc slyšeli je to zvukově bedna za 70tis.
Electrocompaniet 250R+Cambridge Audio 840E+EmmLabs SACD SE+Wilson Benesch Discovery
Sanycz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sanycz 14. 11. 2009 17:26

Pamela:Co říkáš na ty USHER MINI DANCER 1, ta značka zbírá samé supr recenze a to ze všech stran asi na tom něco bude, chtělo by to zajet do toho Havířova.I když na druhé straně jeden středobasový měnič o průměru 180mm na metal, no nevím,nevím.Vyšla jim ted recenze v novém Stereu jak jinak než vynikajicí.Ty testy už mě začínají fakt srát,ani nepamatuju kdy bylo něco jen dobré.Verdikt vždy je vynikajicí nebo velmi dobré takže o pravdivosti se dá úspěšně popchybovat at si Víšek říká co chce už jim nevěřím.
Electrocompaniet 250R+Cambridge Audio 840E+EmmLabs SACD SE+Wilson Benesch Discovery
Sanycz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pamela 14. 11. 2009 18:42

Sanycz
L.Š. je velice solidní člověk a jestli ti k tomu W+E doporučil Radiance,tak proto že je to fakt super.Chodím do Tykonu asi 14 let a těch aparátu tam už měli tuny,tak si myslím že má kurevsky naposloucháno a ví o čem mluví.Ty USHER jsou krásné,stejně jako AURUM CANTUS,ale zatím jsem nenarazil na nikoho kdo by od nich měl něco od 50litru nahoru.No třeba takové ATC jsou vzhledově daleko větší katastrofa než A.E.(aspon ty co jsem viděl)a prý hrajou fantasticky a stojí daleko víc.Mám nápad,seženeme karbonovou tapetu,otapetujem A.E. a budeme říkat žě máme W.B.Jeden jejich model vypadá na první pohled uplně stejně.
Pamela
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sanycz 14. 11. 2009 19:58

Pamela:Přiznám se ti že jsem taky uvažoval nad klavírním lakem sehnat někoho kvalifikovaného asi bych do toho šel bednu by to spevnilo a tím zřejmě nepatrně vylepšilo zvuk.V pondělí si chci nechat pustit svůj aparát s subwooferem A.E.Radianc nebo REL R305 a R 505 popřípadě B3 a B2 pokud tam vše mají.No uvidíme ještě jsem svůj aparát ve spojení s wooferem vůbec neslyšel takže jsem zvědav, měl bych pěkný dárek.
Electrocompaniet 250R+Cambridge Audio 840E+EmmLabs SACD SE+Wilson Benesch Discovery
Sanycz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pamela 14. 11. 2009 21:07

To už zní jako hodně rozumný nápad,taky jsem už nad tím uvažoval.Bude to ale chtít sub tak aspon od 40litru(si myslím)To by člověče mohlo bejt dobrý!!!S RADIANCE jsem se už vnitřně srovnal.Co by jsi zase za 50tis. chtěl?Pravá dýha,pájené kebely na repro,slušná vnitřní kabeláž,solidní konektory,dřevěný krycí rámeček,solidní kovové packy a hlavně skvělý zvuk a to vše jen za 50,to není špatné,ne?Klavírním lakem by jsi mohl tu bednu zabít,ne nadarmo se tomu říká OZVUČNICE.Věřím že v A.E. ví proč to je tak jak to je.
Pamela
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sanycz 16. 11. 2009 21:34

Pamela:Tak jsem dneska byl v novém TYKONu ale nebyl dopoledne otevřený, po telefonu jsem se dozvěděl že mněli nějakou montáž ve Frenštátě a do studia se vraceli až kolem 15hod.Stejně si myslím že studio bude už převážně fungovat na objednávku, je to vcelku zastrčený domeček takže si myslím zě tam budou těžko získavat nové zákazníky.Kdysi jsem se o tom bavil s L.Š. a ten říkal že mají už dost početnou klientelu i distribuci aby je to v pohodě uživilo, takže by asi bylo zbytečné v tom zapadlém koutku trávit celé dny jako v centru, kdy byli furt na očích.Pokud nevíš kde to přesně je tak je to na Rudné naproti Citroenu druhý přízemní baráček od cesty.Je to takový mrnavý domek, nemají tam ani ceduli jen zvonek.No uvidíme, rozhodně už tam tak čast chodit nebudu je to z centra přece jen z ruky.Jinak co vím je v centru ještě Panský Dvůr, taky jsem tam párkrát byl.
Electrocompaniet 250R+Cambridge Audio 840E+EmmLabs SACD SE+Wilson Benesch Discovery
Sanycz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pamela 17. 11. 2009 07:52

No tak to je škoda že tam nebyli,těšil jsem se jak to dopadne s tím subwooferem.Taky mě to celkem sere že odešli z centra,ale snad budou fungovat normálně.Panský Dvur?Tam moc rád nechodím,měl jsem kdysi s majitelem problém,ale naštěstí to pro mě dopadlo dobře.
Pamela
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter_cp91 26. 11. 2009 12:32

No, moze to hrat moc kvalitne, ale ked to je take drahe, ani napad.. dobre ze ma uz tieto maniakalne stavy davno presli, investovat uz do "pre zivot nepotrebnych" veci tolke prachy.

Kazdopadne to mas v byte, alebo rodinnom dome? Lebo ak to prve, tak uprimne lutujem susedov (teda zavisi, ako hlasno na to ides) :)

maj sa.
peter_cp91
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Odar 26. 11. 2009 13:14

Tento topic som nejako prehliadol. Velmi pekne a este krajsie to musi hrat. Na toto mat tak peniaze (s malou obmenou) . . .
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Pamela 26. 11. 2009 20:09

peter_cp91
Bydlím v bytě,jsem jen obyčejný člověk a je to muj jediný koníček.Sousedy není třeba litovat,mnohem větší "rachot"pro sousedy zpusobí levná věž vytočená na max.
Odar
Tak do mě,co bys obměnil?
Pamela
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 26. 11. 2009 20:52

Pamela --> Osobne pre mna CD neexistuju :D Takze by som namiesto CD prehravaca volil nejaku multimedialnu skatulu (Logitech Squeezbox Duet / Touch) - hlavne nech si clovek POHODLNE moze vybrat skladbu vo FLAC / WAV a nech uz cez to prelezie aj DVD Audio / SACD formaty + samozrejme externy DAC (napr. CASEA CEPHEUS).

Ale ber to tak, ze je to len pohlad cloveka, ktoreho proste uz nebavi vypalovat a najradsej by mal svetko na NAS a roztahane 5T kablom na 1Gbit po dome ;) NAS kvoli hlucnosti HDD zavriet do spajze / WC / kupelne / pivnice :D a je to, ako ma byt ;)

BTW tie hroty na bedne ma velmi zaujali. To je na nich "polozene"? Mas tam na rajce.net jednu taku foto a mam pocit, ze to na nich levituje :tleskani

BTW2 - Pamela, kde ty zacinas, ja by som asi koncil :D (vzhladom na tvoj inzerat)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Pamela 27. 11. 2009 09:32

Odar
Ty hroty jsou SOUNDCARE a princip je partný z nákresu na jejich stránkách.Je na nich normální závit M8 nebo M6.Cena:2400 za 8 kusu.Jsou i drahší provedení.Ta sestava co mám ted není rozhodně začátek,vyměním akorát CD za 840,možná kabeláž a nadlouho budu mít asi utrum.Přece jen už to začíná být hodně peněz a milionář nejsem.Bedny už neprodávám,akorát neumím ten inzerát smazat.Multimediální škatulu jako zdroj hudby asi nikdy mít nebudu,slušný CD přehrávač+originál CD to mi vyhovuje a nic nemusím kvuli hluku zavírat do pivnice.
Pamela
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků