Pamela

Členové fóra se představují. Fotky a diskuze k vašim audio/video přístrojům.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod smitko 9. 12. 2009 21:07

Zdar, 840a verze 2 má citlivější rozsah nastavení hlasitosti.Lupání NEpotvrzeno u všech kusů ,stejně jako nadměrný brum trafa v receiveru naprázdno.Pamela ,ty jsi neprodal sestavu?Škoda že jsi neřekl, ruším celou sestavu 640r+540d+740c včetně repro ae3,mohli jsme to skombinovat.***** jsem se a už žádné kompromisy,provedl jsem definitivní řešení proto prodávám vše.Radiance 2 jsem viděl :tleskani jen jestli to není tajné ,do prodeje jdou v lednu 2010.Furutech stojí hotový single wire 40 tis.s rhodiovými konci.Metráž se mi zdála slabý průřez.Já bych teď ale potřeboval 3 kusy!!! 8-D
smitko
Junior

Odeslat příspěvekod Pamela 10. 12. 2009 20:27

smitko
A co jsi provedl za definitivní řešení?Už nic neprodávám,seru na to!Prodělal bych strašné love a to se nevyplatí,hodlám ted vyměnit komplet kabeláž a pak už jen poslouchat.Vždycky bude něco lepší než máš doma.Nemám na to abych udělal definitivní řešení které by se mi líbilo,tak jsem spokojen s tím co mám.O tom FURUTECH za těch 40 litru silně uvažuju,aspon repro kabel by byl konečná.CD 640 jsem prodal dnes,DVD 89 pujde asi v sobotu,takže pohoda.
Pamela
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod smitko 10. 12. 2009 22:29

wilson benesch.no comment.?kabel za 40 k radiancím by byl zbytečný-přiznám se , byl jsem na vážkách jestli vezmu ty tvé radiance,ale nakonec říkám žijeme jen jednou tak jsem to rozsekl definitivně.wilsony a k nim cokoli z nabídky tykonu,accuphase,elektrokomp....,nebo audía,neřeším to,raději došetřím a je.myslel jsem že skončím u rotelu ,ale CA je daleko před ním.
smitko
Junior

Odeslat příspěvekod Pamela 11. 12. 2009 07:54

smitko
No tak to jo,W.B. to je fakt bez komentáře.Přeju ti at dobře vybereš a jsi spokojen.Vím že kabel za 40 litru je k radiancím zbytečně moc,ale beru to tak že časem poskočím výš (doufám) a nerad bych zase kupoval nové kabely a staré bych více méně prodal za desetinu ceny.Potom zjistíš že tě ty výměny kabelu přišly možná víc než stojí ten FURUTECH.Ještě uvidím jak to pořeším.
Pamela
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod smitko 11. 12. 2009 17:20

neviděli jsme se v pátek kolem 11 v tykonu?někdo tam vybíral optiku a šilhal po furutechu? Už ho mám doma a pěkně sviští-sice půjčený ,ale vypadá že už ho vracet nebudu :'( zase prachy v pr... at žijou vánoce.
smitko
Junior

Odeslat příspěvekod Pamela 11. 12. 2009 22:46

Pátek,to bylo dnes.Jo byl jsem tam.Ty jsi asi ten panáček v těch montérkách že?Tak jaký je ten FURUTECH?Povídej!
Pamela
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod smitko 12. 12. 2009 11:39

jo jo montérky to je můj civil,furutech lepší než vincent,v každém případě je více transparentní.oni mi ale říkali hned než jsem je koupil ,že ten kabel k wilsonům není.a fakt nebyl.já bych ještě zkusil bi wi furutech,pokud by byl rozumně dražší. nejlepší by bylo tri wire ale nesouložím s bankéřkami.Je to těžko srovnat, protože jsem včera prodal do výškovic celou sestavu mimo cd,na něm netrval a mi to nevadilo.večer jsem v tykonu půjčil furu+music first audio pasivní předzesák (60),a hraju na koncáku rotel 1092-ten mi zatím zůstal.Dali mi nabídku na electrokomp- tak mám muka cena jako prase a já nemám LOVE!!!půjdu cestou nejmenšího odporu vezmu drát a na jaře electrocomp......vzal jsi tu optiku?-punčoška se dá koupit na hadici a navléci .... :) Já jsem ten kabel měl,při propojení optikou byl basovější zvuk než RCA z dvd 540.pak jsem zkusil rg 62-to nebylo špatné-lepší než obyč rca,jenže na silver rca od CA to nemělo.Čím lepší komponent propojíš tím je ten rg 62 horší.Dokonce jsem našel někde i povídání od svensounda na tento drát a je to přesně to co jsem slyšel ,akorát mu to napsal šetrně aby nenasral tbc a zbytek příznivců. přes to jej mám na zkoušení.Se můžem někdy domluvit a dát řeč.mam kontakt na poláka co prodává 840e+w za 40tis.jestli chceš.
smitko
Junior

Odeslat příspěvekod Pamela 12. 12. 2009 19:07

Dik za nabídku,ale kupuju zásadně nové věci,jsem strašný puntičkář a starší kousky bych nepřekousl.Jsem v práci a píšu z mobilu,to je utrpení!S těma kabelama zatím uvažuju,chci už kabely vyřešit definitivně,repro,2x cinch,2x optika,XLR a HDMI no a to bude asi suma jako prase!Začnu asi tím repro FURUTECH za 40 litrů a ten zbytek jeste nejsem rozhodnutý.Aparát měnit nechci,na to aby to byla výrazná změna k lepšímu rozhodně nemám,navic jsem s tím co mám celkem spokojen,navíc chce žena novou TV a to nebude zrovna levná záležitost.
Pamela
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Pamela 12. 12. 2009 21:45

Domluvit by jsme se mohli,jestli nejsi z nějakých kotěhůlek.Docela rád bych si poslechl ty W.B.v domácích podmínkách.
Pamela
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod smitko 13. 12. 2009 19:55

no tykon mám vzdušnou čarou asi 1,5km,navíc kolem něj denně jezdím pro díly.(moc dobře se nepřestěhovali ted mě to jejich místo stojí více peněz než v centru kam jsem jezdil málo.Osobně si také kupuji raději nové věci jenomže za nové WB bych z principu nezaplatil.Možná bych to těžko do kupy dal ,ale dát za repro 350tis je proti mému přesvědčení,navíc jak jsem se ptal všechny nové repro vyjdou na 65tis,tím pádem mám do smrti vystaráno.pokud chceš nový nevybalený xlr CA mám za 700 (2000nový ).koupil jsem výhodně 2sady,a jednu mám navíc.zítra se jdu domluvit na tom electrocompu bud eci 5 nebo dělenec,a vrátit půjčené věci,kabel beru v každém případě,pokud by byl bi wi -záleží na ceně,nejraději bych si vzal 3 sady,mám na wb tri -wiring.. 8-D ještě připadá v úvahu slabší audia , to by mi ji museli půjčit na týden třeba by mě zlomili :'( Chtěl bych taky definitivní řešení.
smitko
Junior

Odeslat příspěvekod Pamela 13. 12. 2009 22:40

Jdeš v pondeli do TYKONU?Nemají nahodou v pondělí zavřeno?Taky se tam chystám,začínám uvažovat o nějakých levnějších W.B.Co máš vlastně za model?Ten XLR kabel používáš?To je ten modrý?Je slušný?Jestli ho máš nepoužitý a nevybalený,tak bych ho vzal.tel.mám 725 017 807
Pamela
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod smitko 14. 12. 2009 22:51

mam act TWO.levnější wb by byly discovery?200tis,nebo net 95tis.osobně bych se raději domluvil s maníkama na nějakých vrácených protiúčtem,V klidu jim můžeš věřit a máš to posvěcené.Já jsem taky svou koupi konzultoval s nimi.Přeci jen nejde o 10tis.Osobně majitele znali,a mohu potvrdit velice korektní a seriozní člověk.Od něj bych se nebál koupit cokoliv,dnes i přes telefon.
smitko
Junior

Odeslat příspěvekod Pamela 15. 12. 2009 14:21

Ty máš A.C.T.????? :shock: No tak to už je nářez. :!: To jsi asi kupoval od toho draka z Havířova že?Viděl jsem někde jeho inzerát.Já bohužel starší věci nepřekousnu,musí to být nové a originál zabalené.Mám to sám se sebou těžké a stojí mě to hodně peněz.Rád bych se dostal na W.B. Curve.Vychází okolo 200 000 a to už je pro mě šílená suma.Ale víš jak to je,když se jednou potkáš s W.B.už nechceš nic jiného.Už je to pár let co jsem poprvé v tykonu viděl a slyšel W.B.a to byly ty malé ARC.Hrály užasně a od té doby je to muj sen,nic jiného od té doby nechci.Kdo si jednou koupí W.B.už si jinou značku nepořídí.Už abych je měl doma,jsem nažhavený jak malý kluk.
Pamela
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod smitko 15. 12. 2009 19:14

....při té ceně mi starší nevadily,navíc jsou hrané jen 3 roky a to ještě piánko,měl to celkem blízko na posluchání ,vysoká hlasitost by nic nevyřešila,Perfektní kup jsou jako by jsi je vytáhl z krabice,absolutně bez povrchových vad.láska na první pohled.navíc jsou se dřevem,hezčí než ty nové,bylo mu dost těžko když je dával pryč- to bylo vidět,ty nové už jsou sam kevlar.A s těmi novými věcmi je potíž,měl jsem alfu 166 2,5 V6 co stála 1200 000.4roky starou a najeto 62tis.km dovezl jsem ji z francie nabouranou tam na místě 2000eur a já jsem ji po roce s 80tis km prodal za 150tis.to by jsi chtěl?dát milion a po necelých 6-ti letech dostat 150??dále můj současný stroj stál taky 800tis má přesně 4 roky a já jsem jej koupil v letos v lednu za 220,ty kilometry bych najel stejné a měl bych 580tis v *****.Proto mi starší věc nevadí,jen musí být po rozumném majiteli.Je to stejné všude a se vším ,všechno zestárne a ztratí na hodnotě.A proto jdu pro nový zes a cd :D .v pondělí jdu dát zálohu. nové jen pro to, že už dál sypat do hudby nebudu max výměna za dělence-proto musím vzít v tykonu nový, abych jej pak vyměnil s doplatkem. 8-)
smitko
Junior

Odeslat příspěvekod Pamela 16. 12. 2009 02:01

Nikdy neříkej nikdy.Nevím jestli si to uvědomuješ,když kupuješ starší věci,ale ty A.C.T.to už je slušný masakr!Každý jsme jiný,já prostě potřebuju nový,v krabici originál zabalený výrobek a pocit že jsem první kdo to použije.
Pamela
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka