Pamela

Členové fóra se představují. Fotky a diskuze k vašim audio/video přístrojům.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Sanycz 16. 12. 2009 22:51

Koukám že nám přibyl další fanda W.B. a TYKONu!Vítám tě tady smitko a doufám že se od tebe něco nového dovíme.
Electrocompaniet 250R+Cambridge Audio 840E+EmmLabs SACD SE+Wilson Benesch Discovery
Sanycz
Junior

Odeslat příspěvekod Pamela 17. 12. 2009 09:07

No nevim jestli se od něho něco dozvíme,až bude mít k těm A.C.T.ten Electrocompaniet,tak už bude jen vysmátý a bude chrochtat nad luxusním zvukem a psát nebude. :mrgreen: :mrgreen:
Pamela
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod smitko 23. 12. 2009 21:10

k to mu luxusnímu zvuku mi ještě pár věcí chybí ale není to uplně špatné,vzal jsem i tuner CA650T,když už nemám ten receiver. :'( -toho je fakt škoda. :'( vzal jsem černý at to sedí k ec. alespon trochu-má bohovskou úpravu čelního panelu vůbec na něm nezůstávají papilární linie!!!.To sanycz-vůbec se neboj ,že si lidi tykon v domečku nenajdou,Dále pak uvažuj do budoucna jak vysvětlíš troubovi dojezd do centra ? tak má jasno sjede z dálnice na rudnou a pod prvním mostem doprava tečka.osobně bych řekl že tam chodí více lidí už jen z toho důvodu že jim vjedeš dovnitř autem,což v centru nešlo.navíc stále vláčeli ty obrovské těžké krabice do patra-to by mě sralo nejvíce.Bo řadny aparat musi važit jak cyp :D :D !!!
smitko
Junior

Odeslat příspěvekod Pamela 23. 12. 2009 22:47

Souhlas s váhou toho aparátu,jen by mě zajímalo jak stěhujou ty svoje koncáky ti high endisti.Kdysi jsem poslouchal obrovský konec DALI GRAVITY a ten měl okolo 100kg.Aspoň ho zloději neukradou.
Pamela
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod smitko 24. 12. 2009 15:23

neboj taky budeš stěhovat jen jak ti přijdou ty benešovy dekrety :mrgreen: dostaneš v tykonu
ec5 a já půjdu do w180- už ted se bojím.... :D Weselé Wánoce...Wšem.
smitko
Junior

Odeslat příspěvekod Pamela 25. 12. 2009 19:03

Já se obávám že dál se hodně dlouho nedostanu.Už teď mě ta obměna stála na moje poměry šílené love a to nemám ještě zaplacené kabliky.V půlce ledna by měly konečně do ČR dorazit TV kterou chci+nějaký slušný HDMI kabel a to taky nebude zadarmo.Každopádně peněz utracených za aparát nelituju,akorát mě sere že to tak dlouho trvá,nerad čekám.
Pamela
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Odar 25. 12. 2009 20:39

HDMI kablik aky bude? Aku dlzku potrebujes? :hm
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Pamela 25. 12. 2009 21:34

Délku HDMI kabelu asi metr,uvidím až bude TV,kde budou konektory a kudy ho v praxi povedu.Značku a model bych tady raději neuváděl,ale chci kvalitní i hezký kabel.Šidit to rozhodně nebudu.(SCART mám taky velmi slušný a rozdíl oproti SCARTu za 100kč byl velký)Pár adeptů už mám.Pokud výrobci nepřijdou s nějakým "zlepšovákem"ohledně konektorů,měl by mi celkem dlouho vydržet.
Pamela
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Nolwendil 3. 1. 2010 10:37

Ale SCART je něco jiného než HDMI. U HDMI na té kvalitě až tak nezávisí. Jak tak čtu ty Tvoje posty (hlavně v diskusi ohledně kabelů), tak je Ti asi jedno, co napíšu. Jen za ten metr nevyhazuj víc jak 500kč (200kč by bylo akorát), radši ty peníze použij jinak. Můžeš třeba vzít ženu na pěknou večeři :-D Nebo snad bydlíš vedle nějakého silného zdroje elektromagnetického rušení?

S tím kupováním věci z druhé ruky to je tak: Za stejné peníze získám u použitého zboží vždy víc. Auto si taky nekupuju nové, a asi ani nikdy nebudu, protože i když bych chtěl koupit auto za dvě mega, tak i za takovou vysokou cenu získám zase něco lepšího použitého. (to berte pouze jako příklad, i když bych ty 2M měl, tak bych je do auta nikdy nevrazil) S HiFi je to stejné. Pokud máš možnost něco výhodně koupit z druhé ruky, navíc ještě od důvěryhodného člověka, tak je to jasná volba.
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pamela 4. 1. 2010 09:26

Nolwendil
Dík za radu,ale neptal jsem se jaký HDMI kabel si mám pořídit a už vubec ne jestli stačí za 200kč.Budu mít celkem luxusní TV a chci kvalitní kabel,proč tady všem vadí kvalitní a tím pádem i drahší kabely?Platím to já a budu to používat já.Taky jsem zkoušel kupovat kabely v OBI nebo v TESCO,ale to už je 20 let,už to mám prostě za sebou.
Souhlasím že nákup starých věcí je pro někoho výhodný a za vynaložené prostředky se dostane výš,ale já mám prostě rád když je to nové,jsem první kdo to používá.Třeba vuně nového zesilovače který se zajíždí je pro mě paráda,nebo repro které se rozehrává a každý týden pozoruješ zlepšení.Je to muj koník a baví mě.Jediná věc u které mi vyhovuje a nevadí že jsou použité jsou ženské!
Pamela
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Balda_87 4. 1. 2010 10:04

Pamela píše:proč tady všem vadí kvalitní a tím pádem i drahší kabely?

Věčné, nikdy nekončící spory o (ne)efektivitě dražších kabelů... Přehlížej ^^ :-D
Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 4. 1. 2010 10:21

Pamela píše:Jediná věc u které mi vyhovuje a nevadí že jsou použité jsou ženské!
:lol: :lol: :lol: :oboze
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod smitko 4. 1. 2010 21:12

jo ser na to...já si taky nikdy nové auto nekoupím i když na něj mám ale nový furutech a zesák to si zase koupím 8-D 8-D protože nový je nový a starý furutech nikdo nemá,navíc ho mám do smrti tak co řešit???lepší než si koupit elektroniku za 50tis a propojit ho rg 62 to je síla.rvi do toho at se poserou maloměštáci hlavně nedávej fotky na net oni to nepochopí a stejně neví co to je-pokud na nové bedýnky nalepíš HECO tak ti padnou ke kolenům jak skřítkové z nádražní skřínky v MIB,,ukážeš jim svůj dělený zesilovač ONKYO který má příkon 2400W tak vytečou....a hlavně se zeptají na co zesák co tolik žere :-P .Vše nej do nového roku!!!!!!!! only CA a WB !!!!!!! jinak eci 5tka žere na volnoběh 160W.
smitko
Junior

Odeslat příspěvekod Sanycz 4. 1. 2010 22:00

Pokud jsem to dobře přelouskal tak W má bez signálu 180W, max.příkon jak jsem již psal 2400W: :D :tleskani Ale jinak to není katastrofa spotřeba mi stoupla ve financích cca 100kč na měsíc.
Electrocompaniet 250R+Cambridge Audio 840E+EmmLabs SACD SE+Wilson Benesch Discovery
Sanycz
Junior

Odeslat příspěvekod Pamela 5. 1. 2010 09:22

smitko
Sanycz
Taky vám přeju všechno nejlepší do nového roku!
Ta spotřeba mě sice moc netěší,ale co se dá dělat!
Řekneš že máš nové bedny,tak nikdo nereaguje,protože neví o čem mluvíš,ale zmíníš kvalitní kabel,tak tě zbičujou RG-62 nebo nějakou jinou sračkou.Trochu mě s--e že ještě pořád nehraju,nemám propojovací ani repro kabely,snad brzo dorazí.Jsem zvědavý na ty W.B.Škoda že jsem vlastně vyměnil celý aparát najednou,neocením přínos jednotlivých komponentu.
Sanycz
Na A 840v2 jsem měl v nastavení možnost volby cliping a u 840 E to nemužu najít,máš to tam,nebo je to řešeno jinak?
Pamela
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka