Na návštěvě u Šeďoura

Členové fóra se představují. Fotky a diskuze k vašim audio/video přístrojům.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod armaman 5. 7. 2014 10:40

Hergarok píše:
šeďour píše:Měření by mě samotnýho sice zajímalo, ale sám na to žádný vybavení nemám a v celejch Čechách není nikdo, kdo by to mohl seriózně udělat.
Kdyby se někdo náhodou nechal výše uvedeným zmást, tak citovaný uživatel je buď ignorant nebo jen nevnímá svět dál než kam mu dosáhne ruka. Zkrátka a jednoduše i v ČR je dost míst, kde se na takovém měření dá dohodnout.


Tak, ale klud! A zatial sa tu ako "dobytok" chovas len Ty! Hned tu sa to dalo napisat inak.
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Hergarok 5. 7. 2014 12:26

To, co jsi si tak pěkně začervenil jen slušně popisuje dvě možné varianty: tzn. člověka co má velmi omezený rozsah působnosti ("nevidí přes svůj plot") a pak člověka, který ač ví, že to existuje, tak dělá že to není (ignorant). Který z nich je tvůj oblíbenec, kterého se tu tak stále zastáváš, to si už vyber sám. 8-P
BTW: Slušněji to už napsat nešlo už jen vzhledem k tomu jaký dobytek daný uživatel je.
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 5. 7. 2014 12:33

Omyl. Mna tym neurazis.
Vazim si Vas oboch rovnako.
Ja neviem ci to je rivalitou Praha vs. Brno ci Morava vs. Čechy no je trapne ako neustale na seba utocite.
Obaja davate tomuto foru dost skusenosti a dobrych rad.
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Hergarok 5. 7. 2014 12:53

Tebe? A čím prosimtě? Ta červená věta o tobě vůbec nebyla. Každopádně ať už Tě jakkoliv urazila, tak se omlouvám, protože byla mířena úplně jinam.
Jinak Praha vs. Brno ani podobné kraviny to fakt nejsou. Spíš to že se jednou zachoval jako má zvykem a místo toho, aby si to alespoň přiznal, tak začal v mé reakci stupňovat... až vlastně do teď. A proč já hraju jeho dětskou hru? Proč ne? ...mě to neškodí, je to sranda a kdo mě zná, tak ví oč běží. :-)
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 5. 7. 2014 13:01

Uz mi zacina svitat , preco "pan trubicka".
Ja v sebe nemusim zivit tieto spomienky, chvalabohu.
A ako som napisal dotknut si sa ma nicim nedotkol ani neurazil.
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MHOE 5. 7. 2014 13:18

Hergarok píše:A proč já hraju jeho dětskou hru? Proč ne? ...mě to neškodí, je to sranda a kdo mě zná, tak ví oč běží. :-)


Proč si spory nevyřešíte osobně nebo přes SZ? Tohle fórum je veřejné, určené pokud možno ke kultivované a smysluplné diskuzi na související témata... Mějte trochu ohledu i na ostatní, kterým se čtení agresivních, urážlivých a mnohdy off-topic příspěvků příčí. Forma je také velmi důležitá, nejen obsah.

A přestože mi připadá, že poslední dobou tyto žabomyší války rozpoutáváš spíše ty... Tak by se měla zamyslet i druhá strana, neboť by stačilo zkrátka nereagovat. Žádný flame by tak nevznikl a původní "iniciační" příspěvek by mezi jinými bez problémů zanikl.
DESKTOP: Roon | Fiio R7 | Susvara (mod)
PORTABLE: Roon | Fold3 | Deva Pro (mod) + LinkBuds (eq)

MEASUREMENTS: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kocmeister 5. 7. 2014 13:27

Dneska jsem se teda dostal k těm šílenejm sluchátkum. Musim říct, že jsou v reálu fakt pěkný a nastavujou v tomhle ohledu laťku česko-slovenským diy tvůrcům sluchátek setsakramentsky vysoko. Z šeďourovejch fotek to nebylo moc poznat, tak jsem je trochu cvaknul ať to vynikne. Taky působí konstrukčně fakt solidně a předimenzovaně/nezničitelně, ještě jsem se s něčím podobným u komerce nesetkal.

Pohodlí je fajn, ale tady bude jeden bod, kterej bych zkritizoval. Sluchátka, resp. hlavový most se nedá nijak nastavit podle velikosti hlavy, takže mě konkrétně nesedí úplně na 100%. Jsou mi velký.

Od zvuku jsem nečekal vůbec nic, vlastně jsem ani nevěděl, že jsou tam orthodynamický měniče Fostex. To jsem se dozvěděl až včera a docela to ve mě vzbudilo zvědavost. Asi bych neměl přehnaně chválit, protože to tak nějak tady každej čeká, ale nedá se svítit, je to prostě dóst slušný. Basy pevný a rychlý - to jsem teda vůbec nečekal. A hlavně jich není nějak přehnaně hodně, jak tak trochu od uzavřenejch sluchátek, nevim proč, čekám. Vlastně jich je míň než u HD800. To jsou bohužel jediný sluchátka, který mám doma na srovnání. HD600 jsem zrovna včera vrátil. Nicméně basy nejdou ani nějak extra do hloubky, opakuji ale že srovnávám s HD800.

Projev je překvapivě vyrovnanej. Dokonce se mi u některejch písniček z osumdesátejch let zdál i poslouchatelnější než právě na HD800. Tam to bylo sem tam na středech moc prezentní a agresivní v přímym srovnání. Velice se mi líbilo i podání prostoru. řekl bych, že je tam něco zajímavýho na středech, co právě ten dojem prostoru vytváří. Jsou takový hladký a zábavný. Sluchátka nejsou ani omylem studený a analytický, ale ani nejsou nabasovaný a rozmázlý. Trochu mi připomínaj mý oblíbený Shure SRH 940. Ale jen po paměti. Ve skutečnost by to třeba bylo trochu jinak.

Dneska nemám moc fantazii na nějaký dlouhý popisy, stejně to nikoho nezajímá. Jen bych zmínil, že kdyby se to zadalo na výrobu Číňanum, a následně prodávalo tak za 5000,-, tak by to mohl být megahit s timhle zpracovánim a zvukem. Jen by se muselo ještě doladit pár věcí , hlavně nastavitelnost hlavovýho mostu.

Ještě jsem si vzpoměl, byly k tomu 2 kabely. Jeden noname zakroucenej z několika žil a jeden Tasker. Rozdíl mezi těmito 2 kabely je dost slyšitelnej. Tasker je horší, takovej zapatlanější.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil Kocmeister dne 5. 7. 2014 13:53, celkově upraveno 2
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MHOE 5. 7. 2014 13:43

Vypadají opravdu skvěle... Díky moc za ty kvalitní fotky.

Chtěl bych se jen zeptat - není ten vnitřní průměr náušníků příliš malý? Přecejen ne každý má zcela neodstávající a drobné uši. :-)
Naposledy upravil MHOE dne 5. 7. 2014 13:44, celkově upraveno 1
DESKTOP: Roon | Fiio R7 | Susvara (mod)
PORTABLE: Roon | Fold3 | Deva Pro (mod) + LinkBuds (eq)

MEASUREMENTS: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bogino 5. 7. 2014 13:55

Az lakaju si ich nasadit ... ze co sa stane. :) Pekna praca!

MHOE: Asi ide o vyrobok na mieru konkretneho pouzivatela, ako u krajcira.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kocmeister 5. 7. 2014 14:43

MHOE: máš pravdu, asi by s nestandardníma ušiskama mohl bejt problém. Ale těžko říct, chtělo by to vyzkoušet. Náušníky jsou jinak dost poddajný.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 5. 7. 2014 16:50

Mne sa najviac paci šeďour-ov osobitny styl. Inak pekna praca. Tie detailnejsie foto fakt ukazu viac a preto tie sluchadla nevyzeraju "supacky" a šedo/nevyrazne ako pri foto fotených iba mobilom.
Naposledy upravil armaman dne 5. 7. 2014 19:22, celkově upraveno 1
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MgX 5. 7. 2014 19:07

Sluchátka vypadají víc než zajímavě - šikovnost Šeďoura je znát.

Jinak děkuji, že zde nebude pokračovat zbytečné násilí proti jednotlivci, či skupině osob. Já opravdu raději koukám na zajímavý příspěvky, fotky a šikovnost/znalosti uživatelů, než žabomyší války, které nikdy nikam nevedly. Děkuji za pochopení.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 5. 7. 2014 21:34

Myslím ze by nebyl problem učinit ty mušle ne kruhový, ale mírně oválný, aby vyhověly vicero tvarům slechu. Ale to už je pouze na tvůrci...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bacil2 5. 7. 2014 22:30

...pokiaľ by tvorca potreboval/chcel porovnať veľkosti niektorých náušníkov "komerčnej konkurencie" ;-) :
http://galerie.avmania.e15.cz/showphoto ... user=92836
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 6. 7. 2014 06:48

pekne fotky,mozem sa spytat Kocmeistra pre moju zaujimavost cim sa fotilo?
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků