Jake "hobby" provozujete?

Členové fóra se představují. Fotky a diskuze k vašim audio/video přístrojům.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz





Odeslat příspěvekod Balda_87 4. 9. 2010 06:30

Jé, téma o zálibách :)
Na ty já v poslední době nemám moc čas, ani energii nebo náladu.. ať už je tu zima, období nekonečného flákání se.

Každopádně moje hobby, samozřejmě poslech muziky, multižánrový to člověk, asi tak jako mimamo. Pak taky klábosení a hádání se o muzice, zvuku... a vykecávání o tom s mimamem na ICQ :-D
Na nic nehraju, ale taky se věnuju tabletu a digitální kresbě (např. avatar)
Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JanF3 14. 9. 2010 20:05

Moje hobby, moje úchylka jsou starý symbiany od Nokie. Dělám si vlastní sbírku těhle úžasných staroušků. Jinak rád jezím na kole a toulám se po přírodě. A samozřejmě moje hudba.
Stolní:
PC|Pro-Ject DS2 (CDT, DAC, Head-Pre-Mono Amp, Power Box Amp-Sources)|Viablue
Přenosná:
Cowon PD|X7|iPhone 12
Repro:
Speaker Box 15 DS2
Sluchátka:
K701|ATH-AD1000|ATH-E40|DT 1990 PRO|RS2e|SR80e|SR125e|HD 25|HD 239|HD 600|MOMENTUM 3 W.|PX 95|UM3XRC
JanF3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod creat 15. 9. 2010 14:59

V poslednom čase posilovanie.
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ssamoo 30. 9. 2010 21:04

Dobre creat, tak treba ;)

Moje hobby ? Zeny..
BlitzWolf BW-ES1 mod_KZ ZS6_KZ ATE_KZ ATEs_SHURE SE535_Westone UM PRO 30
iPhone X_Samsung Galaxy Note 8
MacBook Pro 13 Retina Touch Bar
Custom PC_X370_Ryzen R7 1700_GeF1080_NVMe SSD_NZXT S340
ssamoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dodo_mt 7. 10. 2010 19:07

Moje hobby davnejsie Enduro potom ladovy hokej samozrejme futbal a cca rok a pol dva to bol iPhone a vsetko okolo neho... :) iPhone ale vystriedala stavba takze moje posledne hobby je obkladanie kupelne dlazieb a vseto v okolo domu... a co si skoro kazdy den nenecham ujst je pozretie nejakeho filmu na domacom kine.

dodo
TV: Panasonic TC-P50UT50, Reciver: Onkyo TX-SR608, MP: Xtreamer PRO, DVD: Pioneer DV-400V-K, Repro: JAMO S 608 + JAMO S 606 HCS 6, Remote: Logitech Harmony One, File server: Ubuntu 13.10 server, 5T PC: Apple Mac Mini, Phone: iPhone 5 32Gb FW 7.1.1
dodo_mt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod player 23. 11. 2010 05:22

Krom podpisu i nejaky ten pohyb. Pro FB pozitivni:

http://www.facebook.com/video/video.php ... 3973382036
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
player
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 8. 1. 2011 14:36

Už asi tři týdny Yo-Yo
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ThomasKo 8. 1. 2011 19:28

Letecké modelárstvo, hudba, posilovanie, seriály :D .
Doma: BantamDAC - Dispre II V3 - DT880 250ohm 2005 edition
Vonku: Sansa Clip - Mini 3 -recabled Sennheiser IE8 s custom nástavcami
ThomasKo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dazo 8. 1. 2011 23:57

Moje hobby je nahouby,a to drtenie COD6 po sieti,a kazdy mi tam nadava ze som cheater! :hm Mozem ja zato ze mam len super sluchadla a pocujem vsetko :D
A potom nic extra,cize av forum,WRC,F1,rychle auta,daky ten tuning,a este daky ten sport,ale iba pred telkou ktoru ale malo pozeram kvoli PC 8-P Mal by som s tym daco robit :D
A este v podstate konicek je chodit do prace,totiz tam takmer nic nerobim,som technik ultrazvukovych zvaraciek a robime kablove zostavy do BMW 3,5,6,7 ;-]
Ano,robi sa to na slovensku a nie v nemecku :D BMW sa len sklada v DE ;-]
A este je moj "konicek" aj moje auto maly VW,chuda uz ma 15 rokov :D

A takmer som zabudol,a cize sluchadla,akosi casto ich menim a skusam,ale iba low a mid end a som velkym fanusikom bassov,a to takych tahavych,hrmiacich,vacsina ich je v hip hop alebo aj u mna novinka a to pendulum :love:
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kubas.4Mi 9. 1. 2011 01:53

ha, Pendulum, do toho jsem se taky nedávno zaposlouchal...Jinak mě celkem překvapilo jejich seskupení kapely - i přes takovej styl normální kapela - bicí, atd...:)
No jinak k mému hobby; od mala sportuju - závodně pinec a asi 3 roky florbal. Jinak tak všestranně - cyklistika, tenis, in-liny...a přes zimu se mi nechce absolutně nic :D
Poslední rok jsem docela solidně propadl online pokeru (v dobrém slova smyslu), takže když není co dělat do školy, hraju. Jinak nejvíc času strávím asi při poslouchání muziky. Od mala mě táta krmil Black Sabbath, House of Lords, atp. Když jsem se v patnácti rozhodoval, co dál poslouchat, metal pro mě byla jasná volba :D - zakotvil jsem u Melodic death metalu (Soilwork, In Flames, apod.. ). Tento styl mě naplňuje nejvíc. Rád si ale poslechnu i ostatní "odrůdy" metalu, hard rock, nebo zabrousím i úplně jinam - přes The Prodigy, Pendulum až po Trance :)
Díky tomuhle foru jsem se začal víc zajímat o zvuk a vůbec o audio. Když jsem koupil Senny a uDac, začal mě poslech bavit ještě víc, pořád na uších a "POĎME!" :D. Takže až mi přijdou UM Miracle, tak se budu s muzikou snad i sprchovat :)
Kubas.4Mi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 15. 1. 2011 18:50

Za co hraješ?
Unknown Pleasures
vizitix
Portař
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků