Jake "hobby" provozujete?

Členové fóra se představují. Fotky a diskuze k vašim audio/video přístrojům.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod puschpull 15. 1. 2011 19:25

Moje hobby?

Batoh na záda a šup někam ven.
Pryč od TV od PC a od baráku.
:)

Fotografování, jázda na kole, chození po krajině, hlavně po Českém středohoří.
A když je ošklivo (jako třeba tyto dny, kdy je na zimu blbé vedro, a moc vody a bláta) tak četba knížek.

Nesnáším koukání na TV, čtení novin a časopisů (vyjma National Geographic).

Mám rád dobré jídlo a pití (lososový tatarák, sushi, pivo Bernard a Guiness, dobrou čokoládu, slaninu a slivovici a také dobré červené víno)
:)
Audio Card: Asus Xonar Essence STX | PC Speakers: Audioengine A2 | Beyerdynamic DT 990 | Xavian XN 270 | DPA 380 SE MkII | PP01SE | Denon DCD-2560 | Cowon Plenue D | Echobox Nomad N1 | T-Peos Altone200
puschpull
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kubas.4Mi 15. 1. 2011 22:40

vizitix: teď za KST Zlín
Kubas.4Mi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chockel 19. 2. 2011 11:10

Pridam sa aj ja :P

V poslednej dobe su mojimi zalubami audio a navstevovanie avmanie, niekedy uz to zacina prerastat do zavislosti :D Hudbu pocuvam kdekolved je to mozne(najviac to prekaza vyucujucim) a nemam konkretny zaner ktory by som preferoval, pocuvam to co sa mi lubi.
Dalej su to pocitace resp. skor notebooky ako stolne PCcka. Na internete viem v tomto rocnom obdobi premarnit neuveritelne vela casu a tak sa to snazim redukovat a nahradzovat snowboardom. Na snowboarde stojim 2. sezonu a celkom mi to ide takze v tom urcite budem pokracovat :-)

Co sa tyka hudby, moj otec je hudobnik(co chyti do ruky na tom vam zahra...trubka, klavir, saxofon, bicie, gitara no a skoncil pri bas gitare :)) ) takze hudbu mam tak nejak v genoch a nieco sa prenieslo aj na mna...do 10 rokov som hraval na el. klavesoch ale hrozne ma to nebavilo. Teraz sa cca 2. rok venujem bicim a bavi ma to celkom.

Letne sporty...cca od 8 do 12 rokov som sa aktivne venoval skateboardingu ako takemu cize raily rampy jumpy. Uvedomil som si ze mi to dost chyba a akonahle zacne sezona(roztopia sa posledne pozostatky snehu) uzaj kupujem novu dosku a ide sa na vec.
Dalej je to obcasna cyklistika, plavanie a v poslednom case dost pingpong.
chockel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod creat 19. 2. 2011 19:52

Mňa v poslednom čase opäť chytilo čítanie. Momentálne mám rozčítaný ebook Pozemní říše od Jamesa Rollinsa(čítam vždy večer) a na nočnom stolíku Zločin a trest od Dostojevkého. Obe knižky odporúčam.
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod banner 1. 5. 2011 19:31

Věnuju se hodně PC :)) a bastlení.
Někdy je těžké se prosadit...
banner
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackis100 24. 4. 2012 12:34

-určitě AV technika + hudba (rád ji řeším :-) )
-běhání, posilování
-Muay Thai-thajský box- jenom doma :-)
-focení
-jízda na kole
-stavění (od skoku na kolo po barak :D)
-určitě by se ještě něco našlo :-)..
blackis100
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hexxisek 24. 4. 2012 16:36

krom AV techniky si rád hraju na kompu např. nějaký to tvoření v ASP.net, ...a když se mi nechce psát tak přejdu ke grafice (převážně rastrová). No a k tý grafice patří fotografování. A když už se najde volná klidná chvilka tak k dobrý muzice si rád pochutnám na dobré whiskey (teď právě mám rozepitou 10 letou Busmills)
Macbook Pro 13" 2011 early / iPhone 5S / Harman Kardon AVR 100 + QLN Qubic 2 / Optoma HD131xe - 90" úhlopříčka / Beats Solo 2
hexxisek
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 22. 5. 2012 22:28



Kdyby vás zajímalo jak vypadá moderní yo-yování, tady mám krátké video.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hexxisek 23. 5. 2012 07:44

něco podobného jsem měl kdysi doma, akorákt s hůlkami. Diabolo se tomu říkalo myslím...
Macbook Pro 13" 2011 early / iPhone 5S / Harman Kardon AVR 100 + QLN Qubic 2 / Optoma HD131xe - 90" úhlopříčka / Beats Solo 2
hexxisek
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Broslowski 29. 5. 2012 08:20

Pure skill Franto:)Som zacal akosi casto sledovat serial GoT tak momentalne asi to. Jo a skola - skuskove :D
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 29. 5. 2012 08:22

V poslednej dobe "kablofilia" :mrgreen:

Broslowski --> Skuskove ja najlepsie hobby, tolko adrenalinu len tak clovek nezazije (chvalabohu to mam uz za sebou . . .) :lol:
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bubuxin 1. 6. 2012 21:10

Hlavne pred dekanským termínom :-)
bubuxin
Junior

Odeslat příspěvekod Martin2133 2. 6. 2012 13:57

To bych taky mohl něco napasat :-)
tak na prvním místě jistě ženy, na druhém místě to budou auta, pak počítače (hardware) a pak samosebou reproduktory a jiná AV technika :-)

- Co se týče aut tak popravdě se vyznám v autech škoda, audi a ford, ostatní jde mimo mě
- Tak počítače, přiznám se, software to neni moje hobby, ale hardware, to už je jiná, nejvíce z celého PC mě zajímají procesory a jsem zapřísáhlý Intelista, co se grafik týče tak jasný nVidiista :-D ale nutno uznat měl jsem jak AMD tak Intel a ATi i nVidia. Samozřejmě mě asi nejvíc zajímá sestavování PC a opravy. Hry taky občas hraju když je venku moc "krásně", ale spíš mě baví jejich úpravy (mody) a řešení problémů, někdy se zapojuji i do beta verzí.
- no Audio/Video, přiznám se že tady jsem jasný nováček, jednak mi na to nezbývají peníze a taky proto, že mi na to nezbývají peníze, možná sem to už zmiňoval, ale je to tak důležitý problém že jsem ho musel zmínit hned dvakrát :-D Určitě to bude tím, že si přítelkyně myslí že pračka co si svámi při praní povídá je důležitější než pěkný Domácí Kino, no vzhledem ktomu, že auto si bere své daně tak vyhrávají pračky a ledničky :-D Nicméně jsem sehnal z druhé ruky (bohužel musím) DK Onkyo HT S5305, ano nic moc ale AVR je slušný, chvíly hrálo u TV a pak jsem musel přesunout k PC, protože ty Creative už dosloužily, teďka mám u PC AVR a kněmu stereo Canton GLE 403 (též z druhé ruky) a musím přiznat, že si ani neztěžuji že nemám SW a ještě ktomu je to připojený na multik. AVR a opravdu slušný. Nyní jsem sehnal AVR Yamaha 3064 a JAMO S 426 HCS 3 a Jamo SW 200 pro DK tak se snad aspoň prstíčkem dostanu do světa lepšího zvuku než jsem byl zvyklý :-) TV mám FullHD Samsung 40palců, BluRay též Samsung a jsem i ujetej do filmů a to výhradně na Blu-Ray.

- Dále pak miluju ranní běhání a semtam si zvednout nějaké to kilíčko, běhám i protože musím a taky proto že jsem víkendový kuřák (dřív sem kouřil dost, ale s klukama u piva si jistě dám), musím především proto, že mám štěstí na úrazy a musím to pravidelně rozhýbávat abych nemusel na rehabilitace :-D

Toť asi vše o mě :-)
JBL ES80 + Proson R10 → Harman/Kardon 3490 → Fostex HP-A4 → PC
Hifiman HE-400i, V-Moda ZN
Martin2133
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod robelles 24. 7. 2012 15:39

Ja rád ležím na posteli. V polohe jedno akej :smile:
robelles
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 24. 7. 2012 19:05

Krom CS 1.6 mam rad huleni, hudbu, sex, pohodovy ranni cigo a jednou za cas lsd ^^
LammerOutsider
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků