Jake "hobby" provozujete?

Členové fóra se představují. Fotky a diskuze k vašim audio/video přístrojům.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 24. 7. 2012 19:31

posledny mesiac pribudlo diablo, ale da sa to kvalifikovat aj ako zarobkova cinnost
Topping E50 + Focal Alpha 65
LG OLED42C21

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bogino 24. 7. 2012 21:14

Pohyb v prirode (takzvana turistika az po lahsie skalolezenie, mtb, lyzovanie ...)
GPS technika, mapy v elektronickej forme, mapovy SW
IT a internet, smartfony
hudba roznych zanrov (najviac stary poctivy rock)
kozmologia (teoreticka fyzika vesmiru ako celku)
dobre jedlo (mne kilogramy navyse nehrozia) :D
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 25. 7. 2012 05:49

bogino píše:....
kozmologia (teoreticka fyzika vesmiru ako celku)
....
A bereš do úvahy i to, co se zatím odehrává jen ve sci-fi, neboli možnost existence tzv. hyperprostoru nebo dokonce jejich většího počtu, neboli hyperprostorů vyšších řádů ?
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bogino 25. 7. 2012 07:48

Seriozni teoreticki fyzici, posobiaci na vyznamnych univerzitach, sa zaoberaju vsetkym moznym, co teoria poskytuje a je to casto velmi bizarne. Su to teorie, co vychadzaju zo znameho + urcitych predpokladov z oblasti zatial neznameho. Autori sci-fi si sice vymyslaju a velmi zjednodusuju, ale casto cerpaju z veci, s ktorymi prisli a nejakym sposobom ich popularnovedecky opisali fyzici. Nad sci-fi potom s usmevom diskutuju aj samotni fyzici. Napr. Steven Hawking v jednej zo svojich kniziek pojednava o Star Trek.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 10. 10. 2012 15:44

za cias studentskych hlavne elektronika,skladanie a zapajanie zosilovacov,programovanie v ATARI BASIC :) ,hranie na gitaru,programovanie Simaticu,hranie pc hier a hlavne pitie piva a nic nerobenie.
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackis100 24. 5. 2013 22:10

moje hobby?
tak určitě práce s dřevem :-) ve dřevě jsem vyrostl a mám rád tu práci .)
dřevěné konstrukce,stavby,... :-)
posilování,strava, sestavování tréninku, jídelníčku :-)
určitě taky poslech hudby z 98% ze sluchátek .) (především hudba ze 70,80 let rock,punk, metal bohužel punku se vyhnuly kvalitní nahrávky)
no když sme u alkoholu tak mám rád pivo (starobrno medium, když jsem naposled měl gambrinus tak za 1/2 l piva jsem byl 8x chcát za 2 hodiny..) trvdý si dám jen ve vyjímečných případech
pak se zajímám o vesmír ale to opravdu z pohledu amatera (jak tu bylo řečeno ve spojení se scifi) :-) problém lidstva,pokroku,...
je toho víc ale to nejdulěžitější jsem napsal :-)
blackis100
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 24. 5. 2013 22:23

Safra, po roce jsem rozkliknul todle téma a cítím se jako omezenec... Samé cílevědomé, smysluplné a inteligentní koníčky máte :-/
LammerOutsider
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puschpull 25. 5. 2013 06:09

Safriš, také koukám ... U mě hudba taky, ale taková na pomezí žánrů, různé ty ethno, world music, křížnuté s jazzem, blues a folkem. Ať sibiřská hudba nebo arabské či australská ... úžasné jsou balkánské dechovky, cikánská muzika, severská hudba. Takový Emir Kustorica, Hazmat Modine, ze známých třeba Ali Farka, Rachid Taha, Asaf Avidan, Mari Boine, Sigur Ros, Euzen, Joana Newsom, Wild Marmalade, Russkaja, ... je toho mraky krásného, co se v rádiu neuslyší a co je na hony vzdáleno klasickému rocku, punku či metalu ... ale i tam mám své oblíbence, třeba Neil Young, Jimi Hendrix či Led Zeppelin ...
Audio Card: Asus Xonar Essence STX | PC Speakers: Audioengine A2 | Beyerdynamic DT 990 | Xavian XN 270 | DPA 380 SE MkII | PP01SE | Denon DCD-2560 | Cowon Plenue D | Echobox Nomad N1 | T-Peos Altone200
puschpull
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chistos 26. 5. 2013 19:34

Horská cyklistika na úrovni XC, behanie, amatérske programovanie v C++, samozrejme hudba a to je asi tak všetko :-).
Slúchadlá: AKG K450 ---> AKG K551
chistos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod icotech852 26. 5. 2013 19:55

icotech852 píše:nic nerobenie.

jezis maria,som sa spatne pozrel na moj prispevok...necitajte to prosim :D
tak obcas sa pracovne nezastavim...
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků