Denon RCD-N11 nebo Yamaha MCR-N670D ?

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod bob.bob 16. 4. 2021 22:19

Ahojte, rád bych nahradil 1x wifi z IKEA (SONOS) z IKEA něčím lepším. Koukám po menších all-in-one řešeních. Rozhoduju se mezi těmito dvěmi systémy:

  • Denon RCD-N11 DAB CEOL + Polk S20E
  • Yamaha MCR-N670D DAB

Máte s některým z nich zkušenosti, můžete jeden z nich doporučit nebo před něčím varovat? Případně doporučit něco jiného? To co od toho čekám (řazeno náhodně, spíš jde o produkt, co postihne co nejvíc bodů):

  • bude to hrát hezky i potichu
  • podpora internetových služeb typu Spotify, Tidal (přes wifi)
  • na DO bude možnost ve vymakané mobilní aplikaci přednastavit oblíbené předvolby tak abych pak nemusel pokaždé sahat na mobil a taky aby ...
  • ... stačilo zahalekat na nest hub třeba "Hey Google, play music on ...." a ono to začalo hrát - takže možnost integrace do Google Home
  • přehrávač CD, mám jich fakt dost
  • Optický vstup ... možná se bude hodit až mě někdy napadne si pořídit TV
  • cena max 20k

Díky za každý tip :-)
bob(tecka)bob(zavinac)email(tecka)cz
:-D
bob.bob
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dracs 21. 4. 2021 15:46

Mám predchádzajúcu verziu, s rovnakými repro. Rozdiel je asi len v tom, že N11 má aj DAB.
Denon RCD-N10 DAB CEOL + Polk S20E
Má všetko, čo popisuješ. Google home však nemám overený, nepoužívam.

Hrá to pekne, aj potichu.
S20E ma príjemne prekvapili, nečakal som taký "veľký" zvuk...
Dracs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bob.bob 23. 4. 2021 19:20

Díky za zkušenost s Denonem.

zajímá mě právě i ta Yamaha, chvilku ještě budu bádat po netu, není kam spěchat. Jinak FYI - Heos je kompatibilní s Google Home, takže i Denon (a tudíž i Maranz, nicméně MelodyX + repro už je pro mě mimo budget) se pak dá ovládat hlasem, případně ho zapojit do nějakých rutin (např. vypnutí při odchodu z domu). Denon jsem viděl a slyšel na vlastní oči a uši (s origo setovými repráky), ale působil na mě dost plastově. Ta Yamaha aspoň n obrázcích vypadá líp, ale až tak moc na vzhledu nesejde, přednost má zvuk a funkce. Pokud je rozdíl mezi N10 a N11 jen v DAB, to je fakt na zamyšlení, jestli 2000 neušetřit. :-)
bob(tecka)bob(zavinac)email(tecka)cz
:-D
bob.bob
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dracs 25. 4. 2021 18:27

Áno, Denon je plasťák, aj keď je to taký zvláštny plast. Predpokladám, že spolu s minimalistickým riešením ovladačov na tele malo byť zámerom vytvoriť "moderný" design.
Dracs
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků