Stroj na přehravani dvd,xvid,hudby a radia

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod sevao 8. 5. 2008 10:01

Ahoj, máme doma asi 5 přístojů. Jednotlivé přístroje přehrávají různé formáty a média. Proto hledám (jestli takového něco existuje) nějakou krabici která by uměla přehrát dvd video, video pro pc (xvid,divx apod.), hudbu z cd a dvd (i v mp3) a aby to mělo rádio, protože bez toho se máti neobejde :-) Díky za pomoc s hledáním
sevao

Odeslat příspěvekod audis 8. 5. 2008 12:46

všechny lepší dvd playery s FM tunerem. doropučil bych Ferguson, ale ten nemá ten tuner a není to hdd rekorder - jen player
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior

Odeslat příspěvekod sevao 8. 5. 2008 12:53

vůbec mi nevadí že by ta, nebyl HDD. Hlavní je až tam jde to co jsem napsal výše
sevao

Odeslat příspěvekod audis 8. 5. 2008 13:20

1) moc dobrých dvd přehrávaču s dobrou podporu mpeg4 není
2) ten FMtuner mě napadl, když jsem si vzpomněl na sestru, která ho měla v dom kině za 5000 kč, ale ten zas neumí moc dobře/vubec mpeg.

řešení:
a) koupit ten Ferguson http://www.acomp.cz/index.asp , cena kolem 2000kč, dvd, mpeg4, cd samozřejmostí překlpokládám, mp3 taky a FM tuner jako další zařízení.
b) v rychlosti jsem našel toto http://www.okcomputers.cz/domaci-kino-l ... w/d-61870/
ale nevím, zda skutečně bez problému přehrává pc formáty a má všechny tvoje parametry.

Obavám se, že playerů s FM tunerem moc není, volil bych možnost 1 bez rozmýšlení! bezproblémových mpeg4 playerů taky ne, ale o tom fergusonu se ví, že je OK. Až vrátím Manta prince, co máme doma, Kupuju ten!
audis
Junior

Odeslat příspěvekod sevao 8. 5. 2008 13:46

nn, nechci dva přístroje. V každém případě to musí být 1 přístroj.
sevao

Odeslat příspěvekod sevao 8. 5. 2008 13:47

díval jsem se na samsung, lg, sony a panasonic a u nikoho jsem nenašel žádný dvd přehravač s fm tunerem. Je ještě nejaká solidní značka?
sevao

Odeslat příspěvekod audis 8. 5. 2008 13:57

tak když musí, tak at tě pak nepřekvapí, že ti přehraje jen jeden film ze čtyř z počítače. Jak myslíš.. U toho Fergusonu je jistota, že kromě pivního tácku přehraje vše.
audis
Junior

Odeslat příspěvekod freeface 2. 6. 2008 13:30

Môj tip: NAD L 73, ale zase tuším neprehráva DiVX, hmmm :hm link: http://www.audioexpert.sk/av-prijimace- ... 0/nad-l-73 , alebo vlastne akýkoľvek systém domáceho kina, lenže tam bude zase problém s divx, xvid. Fergusona si inak plánujem kúpiť, všade o týchto DVD prehrávačoch čítam samé chvály, tak snáď nesklame.
<<< NAD C 325BEE + NAD C 542 + Bowers&Wilkins DM602 S3 >>>
freeface
Junior

Odeslat příspěvekod droopy 2. 6. 2008 14:23

All-in-one riesenia sa momentalne v sirokej miere vyskytuju v micro audio systemoch s DVD mechanikou a podporou DivX/Xvid. Vid. napr. Philips, JVC, Panasonic, atd... Tie ostatne uz pohladaj sam. Je medzi nimi siroky vyber a netreba brat patlaniny typu Ferguson.
droopy
Junior

Odeslat příspěvekod sevao 2. 6. 2008 14:30

Už jsem to vyřešil. Našl jsem v obchodě Panasonic a ten měl i FM tuner. Díky za pomoc, ale už neni potřeba ;-)
sevao