Jaké AIO kino co zvláda 99% divx a umí rozumě titulky

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Logi.76 23. 9. 2008 10:49

Zdravím,

řešim vyměnu AIO kina momentálně mám JVC TH-P7 a jsem celkem spokojen až nato že ma dost často problém s přehráváním divx/xvid filmu a tz. cukání je nekoukatelné (co zváldne noname dvd přehravač v pohodě jvc "cuká") a co se týče titulku tak češtinu umí, ale z dálky je to nečitelný malý písmenka... hnus... bez možnosti nastavení apod (noname opet bezproblemu)

takže scháním něco do 10-12k co by zvladalo jak divx tak slušně zobrazovalo titulky. a pokud možno repro sloupcového provedení(všechny 4).

prosím tedy o vaše typy a poznatky... zkládat z komponentu se mi to nechce protože to bych byl cenou určitě jinde.. (je pravda že DVD prehravac koupim za 1500,- ale k tomu je pak potreba aktivni repro...)

dik za jakykoliv rady.

EDIT: chci to do panelákového bytu 2+1 tz žadny audio orgie kvuli sousedům se nekonaj
Logi.76
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Logi.76 24. 9. 2008 19:08

Jelikož sem asi nikdo nechodí :) tak ještě neco připíšu já snad se někdo chytne :)

ted sem narazil na LG HT762TZ a dost me nadchnul ten dezign :) otázka je jak jsou na tom LG prehravace s podporou divx/svid a cz titulku... má někdo blyšší zkušenosti.. prosím help

http://www.datart.cz/katalog/Domaci-kin ... 762TZ.html
Logi.76
Kolemjdoucí