propojeni Onkya 6305 s TV + BR + PC

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Twofinger 18. 3. 2011 08:45

Ahoj, v nejblizsi dobe budu kupovat domaci kino, nejspis Onkyo 6305 a prehravac LG BX580, TV mam SHARP 40LE810EV.
Prosim o radu, jak nejlepe propojit vsechny tyto komponenty (PC staci s domacim kinem). Pripadne take vitam nazory a pripominky ke mnou zvolenym kouskum. Jinak u PC mam zatim pouze integrovanou audio kartu, ale v pripade potreby koupim externi.

Diky.
Twofinger
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod etaloncr 19. 3. 2011 10:18

Ahoj,

to je jednoduche, hdmi kabelem a optickym kabelem.
Receiver ma hdmi vstupy 3 a 1 vystup, takze k nemu pripojis prehravac, pc a jeste neco..., vystup jde do TV a z TV povedes opticky kabel do receiveru, aby si mohl treba film z Novy poslouchat na kine.

H.

Doufam, ze se bavime o tomhle kine:
http://www.luxusni-elektronika.cz/poloz ... s6305.html
etaloncr
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Twofinger 19. 3. 2011 15:11

jj, to je ono. Dekuju za radu. Nakonec jsem koupil z tohoto kina jenom reciever a repro koupim zvlast. Nevim jeste presne jake, ale dobre vypadaji napr. MAGNAT Monitor Supreme set 1000. Tam ale moje financni rezerva konci... :-)
Twofinger
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod etaloncr 19. 3. 2011 15:35

OK, to není špatný výběr s tím rec.

Ale ty Magnáty nevim, nejsou úplně zlé, pokud to má být na "paření" :) a i na poslouchání muziky a chceš hned celý set, tak bych asi radši pořídil HKTS 30. Myslím, že cenou o 1.000 výš, ale hlasovým projevem o kilometr dále :).


Popis níže:
http://www.luxusni-elektronika.cz/poloz ... ardon.html
etaloncr
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Twofinger 19. 3. 2011 19:02

Diky za tip. Jeste mi byla doporucena sestava ELAC - Cinema XL SET III, ale o ni nevim vubec nic... :-( muzes poradit...? Diky.
Twofinger
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod etaloncr 19. 3. 2011 21:03

Nemecka znacka s dlouhou historii, moc jejich vyrobky neznam, predpokladam, ze kvalita bude urcite 100%.
Ten setik co popisujes je kolem 20.000 a to je hodne pres rozpocet co si udal...., proto jsem o obdobnych bednach ani nepsal....

Jo, hlavne, at te ani nenapadne si neco z tech veci brat na splatky ;), to se kupuji dulezitejsi veci nez hifi hracky pro chlapy :). Mit doma set za 20 i s rec. neni zadna ostuda, k drahym vecem musi clovek dospet :).
etaloncr
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Twofinger 19. 3. 2011 22:29

Na repro mam nyni cca 13k, na splatky opravdu nee :-) ale jak rikas, je hromada dulezitejsich veci, nez bedynky na hrani :-)
Jeste chvilku pockam, ale zatim to vypada na HKTS 30 (20). Diky.
Twofinger
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod etaloncr 19. 3. 2011 22:52

Jsem rad, ze zdravy rozum vede, jak si napsal ten set za 20, tak mne napadlo, ze by ses mohl kvuli tomu zadluzit u Cetelemu, HC nebo podobnych lichvaru..., kdyz rozpocet byl kolem 13 a to bych nerad :).
HKTS 20 jsou dobre na hry a film, pokud na tom chces aspon z 10% poslouchat i muziku, tak prihod cca 1.000 a 30 bych bral.
etaloncr
Poslední varování


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků