Problémy s dom. kinem Samsung

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod xshreck 23. 12. 2011 20:10

V listopadu jsem zakoupil domácí kino zn. Samsung.

Krmím ho přes optiku z PC - hraju na mod music, tzb do všech reproduktorů. Po chvíli mi zvuk vypadne v zadních, vypadne sub a hrajou jen přední repra. Musím vpynout a zapnout přístroj.

Na PC mi hraje všechno jinak v pohodě, nikdy jsem neměl žádný problém.

Čím to může být? Dával jsem to kvůli tomuto problému 2x reklamovat. A pořád to samé. S jiným dom. kinem stejné značky, které jsem si zapůjčil mi to nedělalo. Jsem bezradný, koupil jsem si tyto repra hlavně kvůli tomuto propojení. Říkali mi že si mám koupit novou zvukovku, ale nějak mi nejde do hlavy, jak by to s tím mohlo souviset.

Nenapadá někoho něco?
Raelita je iluze způsobená nedostatkem alkoholu v krvi...takže pijte :)
xshreck
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 23. 12. 2011 20:31

Vyskusat na inom PC (alebo nejakom DVD / DB prehravaci). Ak to tam pojde bez problemov, problem je v PC. Ak to bude blbnut aj tam - mas odskusane, ze je problem v kine a nie PC.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod xshreck 23. 12. 2011 20:45

Zkusím to napojit na telefon, zkoušet pár dní.

Ale stále mi nejde do hlavy - proč mi neblblo druhé kino? Prakticky jen starší typ + menší výkon.
Raelita je iluze způsobená nedostatkem alkoholu v krvi...takže pijte :)
xshreck
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 23. 12. 2011 22:11

Ak je to v PC - moze to byt soft. problem. Najjednoduchsie je vyskusat to najprv s inym PC / zariadenim, aby si zistil, ci to robi kino, alebo skatula, z ktorej to prehravas. Ak prides na to, ze je problem v PC, nie je problem skusit pozicat inu zvukovku a skusit to s nou. Pripadne by mozno stacilo nanovo reinstalovat operacny system s ovladacmi. Mozno tam naozaj cosi blbne.
Odar
Trvalý BAN