Pioneer N-50-S

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod krucinal 18. 9. 2012 18:57

Zdravím ve spolek.

Chtěl bych se zeptat, má-li někdo zkušenost s podobným typem příjímačů, jako je níže uvedený síťový přehrávač. Vím, že je to drahá hračka, jen by mne zajímalo, je-li kvalita zvuku na úrovni. Mám poměrně letitý zesilovač SONY STR DB 930, a k němu připojené repro Sony SAVE835ED Pascal. Netvrdím, že je to "něco extra", leč na mé poslouchání je to dostačující. Myslíte si, že vložením síťového prehrávače Pioneer N-50-S (nebo N-30-S) nic nepokazím.
Líbí se mi představa toho, že si budu moci poslechnout všechno s PC, třeba přes WI-FI. Umí to i FLAC, tohoto mám poměrně dost.
Budu rád, za jakoukoliv radu, třeba i negativní ohlas apod. Uvítám i radu ohledně koupi něčeho jiného.

http://www.basys.cz/produkty/pioneer/au ... nty/n-50-s

Děkuji všem.
krucinal
Junior

Odeslat příspěvekod jito 18. 9. 2012 19:52

Pokud jsi ochotný utratit 79kč a nemyslíš si,že jsou všechny recenze zaplacené,tak je tento přehrávač v testu Stereo & Video 9/2012.
Souboj je s Cambridge Audio Stream Magic 6, Denon DNP-720AE a Marantz NA7004
jito
HD SATan

Odeslat příspěvekod krucinal 18. 9. 2012 20:01

Děkuju za radu, to jsem nevěděl a určo ho koupím. :-)
krucinal
Junior

Odeslat příspěvekod icdesoft 20. 9. 2012 17:05

Chybu určitě neuděláte - vždyť tento přístroj byl sdružením EISA oceněn jako nej síťový systém pro rok 2012/2013. Obávám se ale, že vzhledem k vašim reproduktorům nejste vůbec schopen využít jeho potenciál. Možná pokud byste si pořídil skutečné reprosoustavy...
icdesoft
Junior

Odeslat příspěvekod krucinal 20. 9. 2012 18:29

Děkuji za informaci.
Asi máte pravdu, repro jsem kupoval víceméně na domácí kino, které stejně moc nevyužívám :-) Byly za "babku".
Do budoucna bych plánoval nějaké reproduktory 2.0 s využitím subwoferu od stávajících, nebo úplně bez, ale "pouze" regálové, sloupové se mi tam nehodí a nevejdou.
Myslíte, že zesilovač nebude slabým článkem řetězce?
krucinal
Junior