Výběr přehrávače k zesilovači a bednám

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Vincent37 4. 2. 2019 17:07

V obývacím pokoji (cca 6x5m) chci k (chytré) televizi připojit sloupové reprobedny Magnat Monitor Supreme 802 přes zesilovač Yamaha A-S201. Z dispozičních důvodů nechci sestavu o více bedýnkách. Zároveň bych rád (bez zapnutí televize) přehrával FM a CD, ideálně i USB a Bluetooh.
Máte nějaký typ na chytré řešení, resp. vhodnou kombinaci zesilovače a CD přehrávače?
AV přijímače zvládnou oproti prostému zesilovači rádio, USB i BT, pro mě je ale zásadní právě CD. Samostatné CD přehrávače jsou absurdně drahé a neumí BT. Pouštět FM, USB a BT přes televizi nechci, chci si užít hudbu i bez zapnuté obrazovky.
Vykašlat se na zesilovač, koupit (skoro stejně drahý) AV přijímač plus nejlevnější CD přehrávač a zvyknout si na tři ovladače u jedné televize? Vykašlat se na BT a koupit nejlevnější CD přehrávač k tomu zesilovači, co plánuju?Nějaký lepší nápad?
Vincent37
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bazi 36 4. 2. 2019 18:04

Síťový prehrávač s cd mechanikou,optickým vtupem,BT a zesilovačem v jednom. Napadá mne treba pioneer. Základní yamahu k televizi nepripojíš,musel bys dokoupit alespoň základní DAC,,dále nemá výbavu jako pioneer a s cd od yamaha te ta kombinace vyjde dráž,tudíž nesmysl. Další variantou je bazar. Já bych zkusil toto:
https://www.l-e.cz/mikrosystemy/kompone ... gIDrvD_BwE
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Tapir1 5. 2. 2019 10:13

Zdravím - můj tip na dobře vybavený zdroj pokrývající tvé potřeby - DENON RCD-N9. třeba tady - https://www.smarty.cz/Denon-RCD-N9-cern ... 4-EALw_wcB 8-D
Pokud bys oželel BT, pak dokonce Yamaha vyrábí síťový CD streamer - CD N-301 (příslšuentsví pro WiFi - YWA-10 WiFi Adapter).
Audio - CA AZUR 851A, Pioneer N-50AE Casea Upgrade, Denon DVD 3910, Quadral Signum 90; Portable - Shanling M1, Beyerdynamic DTX 100 & Byron, Sony WH-1000XM2, Xiaomi Mi9 + Hiby FC3 MQA, Blon-BL03, TWS - Panasonic RZ-S500W, TV - Philips 65OLED 873
Tapir1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vincent37 5. 2. 2019 10:20

Jedenáct a půl tisíce už je docela raketa. Každopádně děkuji za upozornění na DAC, to mi nedošlo.
Vincent37
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bazi 36 5. 2. 2019 11:07

To není zadna raketa,sam si chces koupit zesilovac+cd+konektivitu,což by tě vyslo dráž.
Bazi 36
Trvalý BAN


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků