Domáci zvukový systém Sony MHC-V71D

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tombas 2. 5. 2019 22:29

berto99 píše:bolo mi povedane ze v tej cene stereo receiver nema zmysel- 400e a ze yamaha je smejd...

Tak když ti bylo povedané a ty tomu totálnímu nesmyslu věříš, už žádné naše další rady nepotřebuješ.
tombas
Pokročilý

Odeslat příspěvekod berto99 3. 5. 2019 16:10

ja uz mam vybrate veci. a o tej yamahe to len reprodukujem co povedal predajca v danom obchode. v zivote som nemal v ruke yamahu ziadny produkt okrem motorky takze si nedovolim hodnotit tuto znacku... co sa tyka motorky ta mi sluzi dodnes...

kupene a zaplatene Wharfedale Diamond 230 a DENON AVR-X1400H
berto99
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 3. 5. 2019 17:33

Kdybych nějakému prodejci řekl, že chci stereo sestavu a on mi doporučil AVR, tak se okamžitě otočím a odcházím, protože ten člověk je idiot a o zvuku nemá ani ponětí.
Další bláboly o nekvalitních značkách ani nekomentuji, prostě chce za každou cenu prodat, co má zrovna v krámě bez ohledu na zákazníka. Tohle je ostuda všech slušných a znalých prodejců.
No a samozřejmě ten, kdo na takové řeči skočí není o nic menší ****.
tombas
Pokročilý

Odeslat příspěvekod berto99 3. 5. 2019 20:35

neviem o com tocis . ja som mu na nic neskocil . tie veci som prebral s dvoma tunajsimi veteranmi a ti mi odporucili podla rozpoctu a potrieb tieto repraky a zosilovac. ja som spokojny a to co hovoril ten predavac o yamahe je len a len jeho problem...
berto99
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 4. 5. 2019 07:42

Proti bednám nemám absolutně nic, ale pořád jsi mi nevysvětlil, proč na stereo poslech kupuješ multikanálový receiver, který má stereo režim jen jako nouzovku a kvalitou zvuku je na tom minimálně o třídu hůře než stereo receiver za podobnou cenu.
tombas
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bazi 36 4. 5. 2019 10:07

Tombas,neres to,vzdyt vis,jak to tu chodí. Nema cenu vysvetlovat zakladni veci,pokud to druha strana neni schopna logicky zpracovat.
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod berto99 4. 5. 2019 10:22

cez ten reciever pojde velke mnozstvo formatov ktore ti to stereo nepodporuje/aspon som si nie toho vedomy /, a casom to pojde mozno na viac kanalov hlavne kvoli tv.a pochybujem ze si cez stereo prehram film zo siete...
berto99
Junior

Odeslat příspěvekod Bazi 36 4. 5. 2019 12:41

Berto,prestaň ze sebe delat najednou chytráka a radsi si precti svuj uvodni dotaz. Hlavne vetu "na kvalitne prehratie hudby". Odpovedi jsi dostal a hraj si na čem chceš!!!
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod tombas 4. 5. 2019 12:54

Bazi 36 píše: "Odpovedi jsi dostal a hraj si na čem chceš!!!"
A touto větou bych celé tohle vlákno ukončil.
tombas
Pokročilý

Odeslat příspěvekod berto99 4. 5. 2019 13:13

ja som tiez za ukoncenie vlakna lebo vy dvaja si navzajom nadhadzujete odpaly a trosku honite ega bez toho aby to niekam viedlo. ano primarne to bude na hudbu ale rad by som si cez to prehraval rozne formaty zo siete ,mobil ,pc a to som tiez spomenul.
berto99
Junior

Předchozí stránka